Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Babolat ACE OCT Warszawa 11-12/05/2013

Link do turnieju : http://www.otclub.pl/start/Babolat
Ktoś z forumowiczów gra? Był taki sam może w poprzednich latach? Macie jakieś opinie/uwagi?
Demon of the Fall
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Babolat ACE OCT Warszawa 11-12/05/2013

Ja jeszcze za młody.
Piotr Szyba.
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Babolat ACE OCT Warszawa 11-12/05/2013

Czy ktoś z forumowiczów grał? Bo może przypadkiem kogoś spotkałem wczoraj lub dziś. :]
Demon of the Fall
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Babolat ACE OCT Warszawa 11-12/05/2013

Czy ktoś z forumowiczów grał? Bo może przypadkiem kogoś spotkałem wczoraj lub dziś. :]

Aktualizacja...
No cóż, pewnie nikogo nie było, to ja może podzielę się kilkoma wrażeniami. Obiekt całkiem sympatyczny, dzięki bogu, że korty są kryte, bo w weekend padało dość solidnie. Pierwsze rozczarowanie organizacyjne jednak już na starcie - jak na turniej takiego kalibru - organizator nie pokusił się nawet o 5 minutowe otwarcie, ot - początek turnieju - pan się zgłosi do recepcji i zapłaci, a potem popatrzy w rozpiskę gdzie i z kim gra. Drugi minus i to gruby - rozstawienie wg rankingu atp. Wszystko było by pięknie i wspaniale, ale do rozstawienia w turnieju deblowym organizator wziął pod uwagę... wszystkie rankingi i je zsumował (czyli singlowy open, wiekowy i deblowy razem) i na tej podstawie rozstawił. Efekt tego był taki, że 4 ewidentnie najsilniejsze pary trafiły do 2 grup - z których na krzyż wpadły dodatkowo na siebie w ćwierćfinale ... Trudno mi oceniać i posądzać o jakieś celowe zagranie, ale chyba nie tak to powinno wyglądać. Poziom turnieju - bardzo wysoki, grało wielu mistrzów Polski atp chociażby z ostatniego turnieju z Chorzowa. Mnie wraz z kolegą udało się wygrać w sobotę grupę ( m.in z późniejszymi finalistami parą Otremba/Najuch) ale niestety w niedzielę odpadliśmy w ćwierćfinale z późniejszymi zwycięzcami Jabłoński/Karwański 6/10 w supertiebreaku. Myślę, że wynik muszę traktować w kategorii sukcesu, bo byliśmy chyba jedną z nielicznych par, w której żaden z grających nie liznął nigdy profesjonalnie tenisa. I to tyle tytułem relacji :wink:
Demon of the Fall
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Babolat ACE OCT Warszawa 11-12/05/2013

Patrząc na zdjęcia turniej niezbyt "amatorski" i na pewno nie podchodzący pod Open. Wypatrzyłem przynajmniej trzech czynnych trenerów (w tym zwycięzcę turnieju).
:::bd::
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Babolat ACE OCT Warszawa 11-12/05/2013

ESP pisze:Patrząc na zdjęcia turniej niezbyt "amatorski"...
Na niektórych zdjęciach efekty jak w tourze: ręczniczki klubowe (dla każdego?), po 2 napoje izotoniczne O_O . Ciekawe czy byli ballboye i towelgirlsy (:] .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Babolat ACE OCT Warszawa 11-12/05/2013

I wino dają (nagrody?) jak u nas na Skandzie, ale u nas bez lodu :(.
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Babolat ACE OCT Warszawa 11-12/05/2013

A to ciekawe z tymi trenerami, bo każdy uczestnik podpisywał glejt, że nie jest trenerem ani instruktorem pod rygorem regulaminowym dyskwalifikacji. rotfl rotfl
Ręczniki i izotoniki to były chyba tylko na finale.
Demon of the Fall

Wróć do „Turnieje amatorskie”