Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Vivid vs Daroos

Jak na razie Vivid-Daroos (rok, mecze, sety w meczach):

Rok 2007: 9-0 (21-1)
Rok 2008: 13-2 (27-8)
Rok 2009: 4-1 (8-3)
Rok 2010: 1-0 (2-0)

Rok 2011:
6:3 6:3
6:1 6:4

Korty: mączka

I walczymy (ze swoimi słabościami) :)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2008, 21:39 przez Vivid, łącznie zmieniany 10 razy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Hihi, nie wiedziałem Vividzie, że zapamiętujesz te nasze wyniki spotkań i na bieżąco uwieczniasz. Wobec powyższego wydaje mi się, że muszę się spiąć w sobie i poprawić statystyki.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

No to się pochwal Daroos jakie odczucia po grze PS-em :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Odczucia świetne :D Na początku, co oczywiste, piłka leciała w najlepszym wypadku na pół kortu, ale po kilku uderzeniach już wszystko było w normie, żadnej ramy, bekhend oburęczny o dziwo soczysty bez przeszkody w postaci mikroskopijnej główki. Slajs elegancki, jakby rakieta zagrywała go za mnie. Przy serwisie czuć potworną stabilność oraz ma się poczucie, że serwis poleci dokładnie tam gdzie sobie tego zażyczę - to wielka sprawa i wiem już dzięki czemu Sampras pozostanie dla mnie niedoścignionym wzorcem jeśli chodzi o serwis :wink: Woleja ani smecza żadnego co prawda nie zagrałem, ale mam nadzieję, że przy następnej okazji Vivid udostępni mi ją na chwilę, abym mógł przetestować jeszcze te elementy gry przy siatce. Co ciekawe, ta rakieta wypłaszczała moją grę pod górę, to także mi się podobało :) Jednym słowem rakieta genialna, jednak zupełnie nie do grania dla baselinerów. S&V to jest to co ta rakieta z pewnością kocha. Przy grze z końca kortu prędzej rękę urwie niż wygra się jakiś punkt po prostu przebijając.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

S&V na pewno ale głównie allrounder z tendencją ofensywną. To jest tak dokładnie jej przeznaczenie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Mam chyba zbyt ciasne horyzonty, ale czuję, że jej silnik opiera się na grze S&V. All-round to jest pojęcie uniwersalne, a ten kij jest po prostu ortodoksyjnie radykalny, więc pozostaje tylko S&V. Takie moje zdanie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Daroos jakie wnioski po deblu i wolejowaniu PS-em? :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Vivid pisze:Daroos jakie wnioski po deblu i wolejowaniu PS-em? :)
Wolej PSem to jest czysta przyjemność, takie czucie i stabilność jakie mu towarzyszą jest nie do opisania. To samo przy serwisie, smecz także radosny :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

Daroos natchniony Roddickiem zabrał się za grę i .... wygrał po raz pierwszy. Gratulacje :)
No to teraz musisz wygrać kolejne spotkanie bo A-Rod ma już dwa oczka z Fedem ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Vivid vs Daroos

Vivid pisze:Daroos natchniony Roddickiem zabrał się za grę i .... wygrał po raz pierwszy. Gratulacje :)
No to teraz musisz wygrać kolejne spotkanie bo A-Rod ma już dwa oczka z Fedem ;)
Analogia uzasadniona. (:--

Uuuuuu, Diable trzeba użyć mocy piekielnych, kogoś naturalizować na Częstochowianina !
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Vivid vs Daroos

Vivid pisze:Daroos natchniony Roddickiem zabrał się za grę i .... wygrał po raz pierwszy. Gratulacje :)
No to teraz musisz wygrać kolejne spotkanie bo A-Rod ma już dwa oczka z Fedem ;)
Świat powoli chyli się ku upadkowi... :D

PitS pisze:
Vivid pisze:Daroos natchniony Roddickiem zabrał się za grę i .... wygrał po raz pierwszy. Gratulacje :)
No to teraz musisz wygrać kolejne spotkanie bo A-Rod ma już dwa oczka z Fedem ;)
Analogia uzasadniona. (:--

Uuuuuu, Diable trzeba użyć mocy piekielnych, kogoś naturalizować na Częstochowianina !
Spokojnie! Zrobi się małe przesiedlenie i będzie cacy... póki co kwiecień mnie rozczarowuje... myślałem że będę miał już pierwsze godziny pod chmurką, a tu nic...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

I zapomniałem, rewanż udany - 6:3 6:3 :)
Daroos wygrał losowanie (źle zakręciłem szpadlem :P ) i zaczął od prowadzenia 2:0. Napierał dzielnie ale jakoś udało mi się pozbierać z szoku i wyjść na 2:5 patrząc od jego strony :)
Znów poległ na regularności bo grał dobrze i soczyście, niestety sporo takich aucików po dosłownie 5cm-10cm.
Wynik dla nas obu chyba mniej istotny. Mnie cieszy wygrana gema dwa razy z 0:40 i raz z 40:0 przy podaniu Daroosa (już sobie gema zaksięgował hehe :twisted: ).
Zagrałem też gem miesiąca - chyba z 10 minut serwowałem i ciągle na przewagi gdzie "udało" mi się trzepnąć chyba z 5 debli serwisowych przy równowadze. W końcu gema wymęczyłem ale obiektywnie się nie należał.
Daroos miał kurwiki w oczach jak mi asa z drugiego podania zasadził :)
Kompletnie mnie zmylił a zagrał wyrzucający z ładną rotacją na stronę równowagi. Za szybko poszedłem do środka i nie spodziewałem się ostrzejszej piłki do forhendu.

Najważniejsze jednak jest to że tym spotkaniem zakończyliśmy pieprzony sezon balonowy!! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Vivid vs Daroos

Vivid pisze:Najważniejsze jednak jest to że tym spotkaniem zakończyliśmy pieprzony sezon balonowy!! :)
Zagalopowałeś się Vividzie :D - ale miejmy nadzieję, że dzisiaj to już ostatnie podrygi kapryśnej wiosny zmuszające nas do "baloniarstwa".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

Dziś zainaugurowaliśmy wspólne granie na kortach otwartych. Jak ja lubię zaczynać sezon, nie mogę się z niczym połapać :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Vivid vs Daroos

Taki brak czucia jaki mi wczoraj towarzyszył jest nie do opisania wprost :) Mimo, że było bezwietrznie to grałem niemal tylko na radar. Takie to niestety bywają uroki przejścia ze sztuczności (balon, hala) do naturalności (pod gołym, błękitnym niebem) :) Może być tylko lepiej, więc to mnie trzyma przy życiu :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

No, Daroos bądź co bądź półfinalista TF08. Dodać trzeba że niepokonany do 1/2 (tam też ze względu na wyjazd walkower). Trzeba teraz się spiąć i poprawić tą naszą statystykę ;)

Swoją drogą gratuluję. Jak jechaliśmy to liczyłem że wyjdzie z grupy (chyba że jakaś "grupa śmierci") z jakimś stosunkiem 2:1. Potem przy dobrym układzie wyjdzie jeszcze z ćwiartki ale tu już byłem bardziej sceptyczny. Mój błąd.
Gratulacje dla Ciebie jeszcze raz, dałeś radę :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Vivid vs Daroos

Dziękuję. To zasługa determinacji i częstych sparingów między innymi właśnie z Tobą, a może i przede wszystkim z Tobą, Vividzie :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Vivid vs Daroos

No to człowiek wraca do domu spragniony gry, leci na kort prawie z marszu i tu taki afront?!
Daroos drugi raz w historii naszych zabaw z rakietami oklepał mi tyłek. 6:4 6:3 dla młodszego i chudszego :)
Zagrał dobrze, jednym słowem - stabilnie. Ja jakoś nie mogłem się z koordynacją połapać a i nogi jakieś ciężkie miałem. Forhendem siałem gdzie popadnie, szkoda że nie w kort. Mówi się trudno, nie udało się a Daroos zasłużenie wygrał, gratulacje.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Vivid vs Daroos

Nie łam się, starość nie radość, młodość nie........ść, jak to gdzieś :) przeczytałem.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Vivid vs Daroos

Faktycznie, pełny wygrany mecz do dwóch setów to dopiero drugi, bądź trzeci (tak coś kojarzę, że poza jedną Zawadą w sezonie grzewczym, coś się jeszcze trafiło) wygrany przeze mnie. Ale urwanych setów w niedokończonych meczach uzbierałem już całkiem kilkanaście chyba nawet :wink: O tie-breakach nie wspominam :P

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”