Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Podziękowanie

Po dość długiej karierze w Służbach Porządkowych Forum TenisNet, w zeszłym tygodniu podjąłem decyzję o jej kontynuowaniu poza strukturą Władz Forum. ;)
Chciałbym więc w tym miejscu podziękować Jackowi za okazane mi przez te lata zaufanie oraz całemu dotychczasowemu Zespołowi za wspólne zmienianie oblicza Forum. Przede wszystkim jednak chciałbym podziękować wszystkim Forumowiczom za to, co dzięki Wam powstało wokół tej strony. To piękna i niepowtarzalna wartość. Dziękuję.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podziękowanie

Mam nadzieję, że tu nie jak w Watykanie, że rezygnuje się "z powodów zdrowotnych", a za kulisami jest wojna domowa. Szary użytkownik forum i tak się prawdy nie dowie :).
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6731
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Podziękowanie

YOGItheBEAR pisze:Po dość długiej karierze w Służbach Porządkowych Forum TenisNet, w zeszłym tygodniu podjąłem decyzję o jej kontynuowaniu poza strukturą Władz Forum. ;)
Przepraszam Yogi za offtop, ale już myślałem, że trochę poznałem (w trakcie różnych "potyczek") strukturę władzy tego forum, a tu ostatnio takie wieści... że chciałbym zapytać, a nie bardzo wiem gdzie. Jakby co, to proszę o przeniesienie mego zapytania do odpowiedniejszego zakątka. :)
Czyli, że Władze to taki parlament (ustawodawstwo, reprezentowanie) a Służby to rząd (administracja, egzekucja)? I udział w jednym nie wyklucza drugiego ale też nie jest koniecznym być członkiem w obu instancjach? A czy "Władza sowiecka" to jakaś ekstra-forma władzy, czy to tylko straszak wzorowany na polarnych niedźwiedziach?
No i jak przebiegają wybory, bo widzę parę rezygnacji, więc chyba będzie nowy nabór - czym muszą wykazać się kandydaci?
Tak pytam, bo może kiedyś bym zakandydował, tak gdzieś w 2024, jak już na emeryturze będę miał więcej czasu. :wink:
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Podziękowanie

Co za ... mentalność, już się doszukujecie afery i pewnie zaraz dobudujecie kilka spiskowych teorii :wink: . Yogi napiał tylko, aby podziekować, więc może trzymajmy się tematu i również kulturalnie podziękujmy, bo jest za co i nie tylko Yogiemu, ale również PitSowi, ESPowi i ppeterowi :).
Yogi co tu dużo pisać, twoje wpisy zawsze wymiatają - mądre, przemyślane, filozoficzne. Mam nadzieję, że teraz jak będziesz miał więcej czasu to będziesz częściej tak wpadał znienacka i ustawiał tematy jednym, długim wpisem (i porób w nich trochę błędów, aby Władza się nie nudziła za bardzo :wink: ).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Podziękowanie

Nie ma sprawy. Generalnie Tom, to wszystko o czym piszesz, to różne imiona tego samego, choć stanowczo odżegnuję się od tego, żeby niedźwiedzie identyfikować z władzą sowiecką. ;)
Służby, to służby. Mają służyć Wam, Użytkownikom i tylko taka jest ich rola. Mają do tego celu cały aparat narzędziowy i system proceduralny, w którego tworzenie miałem kiedyś również ja swój wkład. Jeśli komuś wydaje się, że te kilka dodatkowych guzików to przywileje i władza, myli się. A w każdym razie - powinien się mylić.

Co do nowego naboru - nie wiem. Trzeba zapytać "nowych, przejściowych władz Forum". ;)
Ostatnio zmieniony 18 lut 2013, 21:31 przez YOGItheBEAR, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Podziękowanie

Tom, jako żem prawdomówny, a to mój pies, a nie ja nosi imię Pinokio, opisałem stan faktyczny w dziale organizacja forum. Zarząd ustępujący działał od września i miał działać kadencyjnie do grudnia. Jako że na forum nie widać było jakichś spraw zaognionych, nikt nie zauważył że jego kadencja upłynęła.
Jednakże nastał nowy sezon, mamy podobno huk roboty, u nas czasu mniej, trzeba go dzielić nie tylko z pracą, ale o dziwo z rodzinami które wszyscy czterej akurat mamy. Z rodzinami dwóch z nas się sprawdziło jako wychowawcy już, dwóch z dobrym skutkiem się sprawdza. Mam nadzieję że ta umiejętność przydawała się w naszej forumowej rodzinie za co Wam forumowiczom i moim kolegom pragnę podziękować.

Nie rozstajemy się z forum ale jak to RatRace powiedział w wątku o religii będziemy zmieniali forum dając przykład i pomagając w miarę czasu i sił.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podziękowanie

Ja też ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim, którzy na forum dali mi tyle przyjemności z obcowania z nimi.
Jak już koledzy napisali, nie rezygnujemy z forum, będziemy dalej uczestniczyli w jego życiu ale już z innej perspektywy i z większą swobodą wypowiedzi.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Podziękowanie

Przyłączam się do podziękowań kierowanych do wszystkich użytkowników, za to, że moje modowanie przyjmowali ze zrozumieniem i równocześnie przepraszam pokrzywdzonych za wpadki, które mogły mi się przydarzyć, ale nie ma ludzi nieomylnych i mogę zapewnić, że nigdy nie wynikały z mojej złej woli. Mam nadzieję, że za wszystkie swoje błędy moderatorskie, wszystkich poszkodowanych już przeprosiłem, a jeżeli nie to czynię to teraz.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”