Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

logigamer vs wyczesany

SPOTKANIE #1

logigamer - wyczesany 6:7(5) 6:7(6)

Informacje dodatkowe:
Miejsce: Korty ProPlay
Nawierzchnia: Mączka
Piłki: Wilson US Open 2
Rakiety:
logigamer - Dunlop Biomimetic 300 Tour XL (Melzer)
wyczesany - Wilson BLX Pro Staff Six.One 90

Parę słów wstępu.
Trzy tygodnie temu wpadłem na cudowny pomysł, aby z Białegostoku do Szczytna jechać przez Warszawę, zapytałem Logiego co myśli na ten temat, po uznaniu śmiechu za zgodę na mecz zarezerwowałem bilet. Wczoraj po 16 byłem już na miejscu, Piotrek odebrał mnie z przystanku i pojechaliśmy na zarezerwowane korty i tu pierwsze zaskoczenie, pod balonem było 1,5 stopnia, na minusie... Na szczęście ma on swoje wpływy na tutejszym terenie i udało mu się znaleźć inne miejsce do gry, czekając na mecz zacząłem buszować po Strefie Tenisa, w której wypatrzyłem tester najnowszej "federerki", Logi dorzucił do tego Yonka Vcore Tour 89 i udaliśmy się na kort.

Rozgrzewaliśmy się dość długo i to był błąd, zmarnowałem wszystkie najlepsze uderzenia! :D Następnie przystąpiliśmy do losowania, Logi, widząc na rozgrzewce mój marny serwis, wybrał return, jak się okazało wybór był słuszny i zostałem przełamany już na samym początku meczu. Przełamywaliśmy się niczym w WTA do stanu 2:2, kiedy to pierwszy raz udało mi się utrzymać własne podanie, myślałem, że już z górki, ale się przeliczyłem Logi utrzymał swój serwis i doprowadził do tie breaka. Mam wrażenie, że dopiero wtedy nieśmiało zaczął się u mnie pojawiać pierwszy serwis, dzięki któremu jakoś się wybroniłem.

Drugi set to kompletnie inna historia, postanowiłem zmienić rakietę na Dunlopa, co poskutkowało tym, że po trzech gemach logi prowadził… trzema gemami. ;) Wróciłem więc do Pro Staffa, co prawda serwis dalej nie funkcjonował jakbym sobie tego życzył, ale poprawa i tak była znaczna. Niestety nawet żonglowanie rakietami nie powstrzymało Piotrka przed wyjściem na 1:4, na moje szczęście coś w mojej grze zaskoczyło i wyszedłem na 5:4, następnie utrzymywaliśmy swoje podania co doprowadziło do drugiego tie breaku.

Przy okazji tego posta bardzo dziękuję Państwu Logigamerom za gościnność. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: logigamer vs wyczesany

Brawo Panowie!

Ale Logi, pamiętaj, że pierwszy gość-forumowicz to jeszcze nie parapetówa! ;-P :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: logigamer vs wyczesany

Trenuj, trenuj, gminna hala czeka. :wink:
Czy wrażenia z gry Wilsonem są na tyle zachęcające, że poważnie rozważasz zmianę sprzętu, czy też jest to tylko taki incydent?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: logigamer vs wyczesany

hohvar pisze:Czy wrażenia z gry Wilsonem są na tyle zachęcające, że poważnie rozważasz zmianę sprzętu, czy też jest to tylko taki incydent?
Raczej bardzo krótkie zauroczenie, Dunlopami gram trzeci rok i znam je na wylot, Wilsonem grałem zaledwie 1,5h, fakt, że było naprawdę fajnie, ale obecnie mam czym grać. Poza tym nie wiem jaki naciąg był w tym testerze, jedyne co mogę stwierdzić to to, że był komfortowy i czerwony... całkiem jak moja Vendetta. :D

Swoją drogą nie udał mi się jeden z celów misji - nie przekonałem Logiego, że 18 strun to rakieta może mieć, ale poziomych. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: logigamer vs wyczesany

Haha! W końcu nadszedł ten dzień, ta godzina, ta minuta zapowiadana od ponad roku! Ten sławny atomowy serwis, frytki i burgery z McD! Ale wyczes mało jada... (w sumie nie zauważyłem by w ogóle jadał O_O ).

Co do kortów Mera pod balonem... Jeśli ktoś lubi lodową atmosferę, lód na korcie to POLECAM! Lodowisko za 80zł. Na Bemowie, 2km od siebie mam za darmo i gratis łyżwy.

Można powiedzieć, że Szymonowi nie siedział serwis, tylko z 5-6 asów a dużo podwójnych.

Przebieg początku zdecydowanie jak w WTA. rotfl

Nie będę się rozpisywał, Wyczes pięknie opisał sytuację na korcie. Krótkie wymiany, szybkie piłki i takie tam profesjonalne zagrania tytanów kortów. :::yay::: rotfl

PS.: Nie, nie ma możliwości by dobra rakieta miała 18 poziomych strun! rotfl
PS2.: Namawiałem na McD... mam 500 metrów od domu... a poklasku nie było, a wcześniej takie głośne, górnolotne hasła o zdrowych kaloriach! Tak mi smutno. :hanky:

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”