Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Solinco

Naciągi tej firmy pojawiły się w ofercie Sportclubu: Klik!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Solinco

Nieeeeeeee! :!crybaby!:

Jedyne co powstrzymywało mnie przed przetestowaniem tych strun to fakt, że nie chciało mi się ich ściągać... :tired:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Solinco

No np. taki Tour Bite zbiera bardzo pochlebne recenzje jako struna ukierunkowana na kontrolę i rotację.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Solinco

Nie śledziłem uważnie poczynań marki Solinco ale Tour Bite faktycznie funkcjonuje jako taka gwiazdka w ofercie tego producenta, coś jak Poly Plasma od Signum Pro swego czasu. Mówisz Solinco, myślisz Tour Bite.


Swoją drogą Sportclub ładnie wziął się za poszerzanie oferty, nie tak dawno ramy Pacifica, teraz struny Solinco... mnie do szczęścia brakuje jeszcze tylko maszyn do naciągania. :D
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Solinco

ED, jeszcze struny Topspinu. :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Solinco

ED, możesz mi przybliżyć tę markę? Co to w ogóle jest?? O_O
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Solinco

Solinco to stosunkowo nowy twór na rynku tenisowym. Na swojej stronie chwalą się ponad 30-letnim doświadczeniem i może być to mylące, najpewniej ładnie sklecili zdanie w którym tak naprawdę chodzi o to że ich ludzie przepracowali w branży mniej więcej tyle.

Solinco przy wejściu na rynek postawiło sobie za cel przyciągnięcie/zwerbowanie jak największej ilości młodych zawodników w USA. W końcu to największy rynek...

Znani są głównie z naciągów co-poliestrowych nastawionych na rotację takich jak Tour Bite czy Barb Wire.

Niedawno wkroczyli na rynek rakietowy wydając klika pacek. Jednak tak naprawdę jest to ta sama rakieta w różnych konfiguracjach masa-balans-swingweight. Matryca, przeplot oraz kompozycja dla każdej z dotychczas wydanych ram jest ta sama.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Solinco

OK, dzięki. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Midi
Bywalec
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 5 cze 2011, 11:00

Re: Solinco

Mam wciągnięte Solinco Tour Bite w moim AeroPro Lite GT na 26kg i muszę bardzo pochwalić naciąg. Gra mi się bardzo dobrze tym naciągiem, dużo lepsza kontrola i rotacja niż gdy miałem Poly Plasmę wciągniętą. Gram głównie mocno rotowanym topspinem z fh i płaskim bh i muszę powiedzieć, że piłka leci tam gdzie chcę. Serwis również bardzo dobry, zarówno płaski jak i cięty. Naciąg trochę drogi ale wart swojej ceny.

Wróć do „Naciągi”