Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

W najbliższy weekend fajna impreza we Wrocławiu, korty na Stadionie Olimpijskim, pula nagród 17000PLN O_O .
Kategorie: singiel kobiet, debel kobiet i mężczyzn, singiel mężczyzn z podziałem na kategorie do 40 lat, 40-55, powyżej 55 lat. Dodatkowo pocieszka dla odpadających w I lub II rundzie. W sobotę wieczorem impreza :D. Szczegóły: LINK
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Gypsy
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 10 gru 2010, 13:37

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

Hokej będziesz grał? Bo zastanawiam się, czy nie podejść :).
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

Będę :::yay::: . 3 dni negocjacji, rozpad związku, ale się udało.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

17 "koła"? No to się pewne sępy zlecą ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

Też tak pomyślałem, ale po chwili namysłu doszedłem do wniosku, że mam ich w poważaniu, najwyżej narobię im wstydu :::yay:::.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Gypsy
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 10 gru 2010, 13:37

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

Czas na zapisy do piątku, więc jeśli mnie choróbsko nie rozłoży to się widzimy.
Na punkty nie grałem od maja, więc cieszy informacja o turnieju pocieszenia :P.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

Dawno nie widziałem takiej nagrody w turnieju amatorskim O_O . Do tego ta 10-letnia karencja zawodnicza, hmm aż żal, że akurat nie jestem w formie. ;(
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

Naprawdę niezły turniej się zapowiada i pewnie dobra oprawa :wink:, szkoda, że na weekend muszę jechać w drugą stronę.
JCz pisze:Dawno nie widziałem takiej nagrody w turnieju amatorskim O_O . Do tego ta 10-letnia karencja zawodnicza...
Nie to co GPWA. rotfl
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

iamtheway pisze:Nie to co GPWA. rotfl
Bo my otwarci jesteśmy, turnieje bez nagród, więc jak już ktoś chce się do nas przyłączyć to nie dla kasy, czyli fan tenisa, co mamy odmawiać :wink: .
P.s. Od maja już Grand Prix Warszawy, czyli skrót GPW.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

JCz pisze: P.s. Od maja już Grand Prix Warszawy, czyli skrót GPW.
Kryzys? Już aż tak tniecie, do czego to doszło? ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

Gypsy pisze:Czas na zapisy do piątku, więc jeśli mnie choróbsko nie rozłoży to się widzimy.
Na punkty nie grałem od maja, więc cieszy informacja o turnieju pocieszenia :P.
W czwartek o 14 jest deadline (koniec zapisów). Losowanie tego samego dnia, w piątek od 14.30 już gry, więc się spiesz :::gd::: . Podzwoniłem trochę dzisiaj i masakra, połowa Wrocławia i okolic tam zagra, będzie na co popatrzeć. Fajnie byłoby się spotkać z forumowiczami. :zgoda:
Oczywiście nie obyło się bez kontrowersji, podział na kategorie wiekowe jest ustawiony pod paru "wodzów" powyżej 55 lat, ale nic to, impreza będzie super.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Gypsy
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 10 gru 2010, 13:37

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

hokej pisze:
Gypsy pisze:Czas na zapisy do piątku, więc jeśli mnie choróbsko nie rozłoży to się widzimy.
Na punkty nie grałem od maja, więc cieszy informacja o turnieju pocieszenia :P.
W czwartek o 14 jest deadline (koniec zapisów). Losowanie tego samego dnia, w piątek od 14.30 już gry, więc się spiesz :::gd::: . Podzwoniłem trochę dzisiaj i masakra, połowa Wrocławia i okolic tam zagra, będzie na co popatrzeć. Fajnie byłoby się spotkać z forumowiczami :zgoda:
Oczywiście nie obyło się bez kontrowersji, podział na kategorie wiekowe jest ustawiony pod paru "wodzów" powyżej 55 lat, ale nic to, impreza będzie super.

Mnie dziś całkiem rozłożyło, także zagrać nie zagram, ale podejdę w niedzielę zobaczyć Cię w finale. :)
Powodzenia!
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

Optymisto - nie widziałem jeszcze drabinki, ale z prywatnego śledztwa wiem, że mam w swojej kategorii minimum 6 byłych zawodników, obecnie trenerów i od groma postaci, o których nikt nic nie wie, ale skoro się zapisali i przyjadą z daleka, to chyba nie po to, żeby się napić lokalnego trunku ;-).
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Gypsy
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 10 gru 2010, 13:37

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

hokej pisze:Optymisto - nie widziałem jeszcze drabinki, ale z prywatnego śledztwa wiem, że mam w swojej kategorii minimum 6 byłych zawodników, obecnie trenerów i od groma postaci, o których nikt nic nie wie, ale skoro się zapisali i przyjadą z daleka, to chyba nie po to, żeby się napić lokalnego trunku ;-).

Wiem kto będzie, dzwoniło paru moich znajomych pochwalić się, że przybędą - a grają solidnie :).
Szkoda bo z chęcią bym powalczył, ale następnym razem. Podejrzewam, że Olimpijski teraz odżyje i w zimie też będzie obficie, zawsze w alternatywie są turnieje na Redeco, które zresztą bardzo lubię :).
Powodzenia!
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

Właśnie rozmawiałem z organizatorem - w przedziale 40-55 lat zgłosiło się do tej pory... 40 graczy O_O . A to tylko jedna z 3 kategorii :] .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

AW: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

To będą eliminacje, czy zrobią drabinkę dla 64 graczy?
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Clarena BusinessCup Wrocław 28-30.09.2012

Sam jestem ciekawy - ok. 19-ej ma być rozpiska na stronie, ale chyba nie wytrzymam i podjadę tam wcześniej.

Edycja: trafiłeś Smyku, drabinka na 64. Całe szczęście, że tam jest 14 kortów, inaczej zawody na tydzień. Swoją drogą, to już oczami wyobraźni widzę kwękaczy-stękaczy, którzy nie będą w stanie zagrać w sobotę 3 spotkań :twisted: .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Turnieje amatorskie”