Awatar użytkownika
biosu
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 lip 2012, 19:39
Lokalizacja: Lębork

MIXT Turniej Par Mieszanych - Lębork - REKSIO CUP

Zapraszamy. W piątek 15.09.2012 odbędzie się turniej par mieszanych (mixtów) REKSIO CUP. Zapisy godzina 16:30, losowanie 17:00 i gry. Zapraszamy do udziału. Turniej planowany na 2 dni, zakończenie i grill sobota. :::gd:::

Turniej odbędzie się na kortach ziemnych przy ulicy 9 Maja w Lęborku (woj. pomorskie. Wpisowe około 30 zł. Gramy piłkami Babloat Gold. Szczegółowe informacje: 502 661 836 Andrzej
Babolat pure drive GT +
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: MIXT Turniej Par Mieszanych - Lębork - REKSIO CUP

Maciek wiesz dobrze, że nikt nie ma szans :D . Andżelika będzie strzelać , a ja wystarczy, że będę przebijać:) A zwycięstwo nad Wami będzie smakować szczególnie rotfl.
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: MIXT Turniej Par Mieszanych - Lębork - REKSIO CUP

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. miejsce Andżelika Okrój , Arkadiusz (RommeL) Janicki
2. miejsce Monika Bogdał , Henryk Fidor
3. miejsce Joanna Wierzchnicka , Kacper Sysik

Obrazek
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
Awatar użytkownika
biosu
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 15 lip 2012, 19:39
Lokalizacja: Lębork

Re: MIXT Turniej Par Mieszanych - Lębork - REKSIO CUP

A czemu nie napisałeś, że miałem 9?
Babolat pure drive GT +
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: MIXT Turniej Par Mieszanych - Lębork - REKSIO CUP

biosu pisze:A czemu nie napisałeś, że miałem 9?
II Mistrzostwa Lęborka Par Mieszanych „ Reksio Cup”

W dniach 14-16 września odbył się na kortach lęborskiego Centrum Sportu i Rekreacji w/w turniej. W imprezie wzięło udział czternaście par, które rozgrywały mecze systemem „pucharowym” – także z grą o dalsze miejsca. Większość meczów była bardzo wyrównana i bardzo emocjonująca.

Ostatecznie Mistrzowski Tytuł i puchary sponsora zdobyli : Angela Okrój i Arkadiusz Janicki pokonując w finale Monikę Bogdał i Henryka Fidora: 6-3 i 6-3.

Trzecie miejsce zajęli : Joanna Wierzchnicka z Kacprem Sysikiem, zaś czwarte: Magda Rychert i Szymon Mikołajczyk.
Turniej pocieszenia wygrało rodzeństwo: Marta i Bartosz Borowscy. Dalsza kolejność:
6. Anna i Rafał Dawid
7.Sylwia Czaja i Andrzej Borowki
8.Małgorzata Gębarowska i Jan Januszczak
9-10.Mieczysława i Maciej Ruszewscy,
oraz Katarzyna i Maciej Borowscy.

W turnieju startowali jeszcze: Katarzyna Szwiec – Andrzej Wołocznik, Patrycja Konik – Tomasz Dziubich, Martyna Wołocznik – Klein z Przemysławem Klein, Agnieszka Wiśniewska – Damian Klekociuk.

Proszę bardzo Maciek i przepraszam :] , ale nie miałem jeszcze wczoraj komunikatu z turnieju :::gd:::.
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: MIXT Turniej Par Mieszanych - Lębork - REKSIO CUP

Gratulacje, zebrać tyle par mieszanych to jest wyczyn i gratuluję wyniku.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: MIXT Turniej Par Mieszanych - Lębork - REKSIO CUP

ppeter pisze:Gratulacje, zebrać tyle par mieszanych to jest wyczyn i gratuluję wyniku.
Dzięki ppeter. Faktycznie dużo się zmienia na plus w naszym mieście odnośnie tenisa. W niezłym tempie rośnie ilość dzieci i kobiet uczęszczających na nasze korty.
Szkoda tylko, że Martinek więcej czasu spędza na tym forum, zamiast grać na korcie w naszym mieście :( :( :( .

P.S Minął zaledwie tydzień od turnieju, a już w piątek następny. Tym razem debel. I co ciekawe: prawdopodobnie wystartuje 4-5 par żeńskich. :::gd:::
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: MIXT Turniej Par Mieszanych - Lębork - REKSIO CUP

RommeL pisze:
ppeter pisze:Gratulacje, zebrać tyle par mieszanych to jest wyczyn i gratuluję wyniku.
Dzięki ppeter. Faktycznie dużo się zmienia na plus w naszym mieście odnośnie tenisa. W niezłym tempie rośnie ilość dzieci i kobiet uczęszczających na nasze korty.
Szkoda tylko, że Martinek więcej czasu spędza na tym forum, zamiast grać na korcie w naszym mieście :( :( :( .
Ja więcej czasu spędzam na nauce, żeby potem nie pracować w jakiś Marynarkach czy innych płaszczach...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Re: MIXT Turniej Par Mieszanych - Lębork - REKSIO CUP

Martinek pisze:Ja więcej czasu spędzam na nauce, żeby potem nie pracować w jakiś Marynarkach czy innych płaszczach...
Ucz się ucz, będziesz chemię wykładał ... w Tesco :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: Re: MIXT Turniej Par Mieszanych - Lębork - REKSIO CUP

Vivid pisze:
Martinek pisze:Ja więcej czasu spędzam na nauce, żeby potem nie pracować w jakiś Marynarkach czy innych płaszczach...
Ucz się ucz, będziesz chemię wykładał ... w Tesco :).
Ale pozory na forum stwarzasz jakbyś grał po 3h dziennie ;-P . Teraz poważnie. Tak, nauka najważniejsza. Zrobisz magistra albo inżyniera, a i tak co miesiąc będziesz się meldował w PUP po podpis.... Takie super czasy :?. Co do mojej Mar. Woj. to się grubo mylisz, ale jesteś jeszcze młody więc wybaczam :::gd:::.
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro

Wróć do „Turnieje amatorskie”