Awatar użytkownika
Gudlas
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2010, 11:51
Lokalizacja: Połaniec/Kraków

NTRP 3.0 - SIGNUM PRO TORNADO pomoc w wyborze.

Witam.
Jestem zdecydowany na zakup tej oto linki ale mam kilka pytań co do jej właściwości w różnych grubościach i sile naprężenia, mianowicie:
- Jeśli chce uzyskać większą siłę przy tym nie tracąc na rotacji, to powinienem wybrać grubszą czy cieńszą wersję? To samo pytanie dotyczy siły naprężenia.
Z góry dziękuje i pozdrawiam :).
Dunlop Rapid 270 M-FIL Vibrotech
NTRP 3,0
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: NPRT 3.0 - SIGNUM PRO TORNADO pomoc w wyborze.

Cieńszy naciąg mocniej "gryzie" piłkę, więc sprzyja rotacji. Mniejsza siła wciągnięcia - więcej mocy.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: NPRT 3.0 - SIGNUM PRO TORNADO pomoc w wyborze.

Mniejsza siła wciągnięcia - mniej kontroli. Żebyś nie myślał że wszystko za darmo :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: NPRT 3.0 - SIGNUM PRO TORNADO pomoc w wyborze.

Co to za skrót z tytułu wątku - to "NPRT"? To chodzi o "Nieźle Potrafię Ramą Trafiać"? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Gudlas
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2010, 11:51
Lokalizacja: Połaniec/Kraków

Re: NPRT 3.0 - SIGNUM PRO TORNADO pomoc w wyborze.

Gary pisze:Co to za skrót z tytułu wątku - to "NPRT"? To chodzi o "Nieźle Potrafię Ramą Trafiać"? rotfl
rotfl rotfl rotfl rotfl Gary zmiażdżyłeś :D, dziękuję za literówkę :), ale liczyłem na poradę :( ;P.

:D Czy ktoś jest z Krakowa i okolic i wie gdzie jest profesjonalny sklep tenisowy i zmienię tam naciąg wraz z poradami? No i gdzie kupię oprócz internetu ten naciąg w Krk?
Dunlop Rapid 270 M-FIL Vibrotech
NTRP 3,0
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: NTRP 3.0 - SIGNUM PRO TORNADO pomoc w wyborze.

Novasport... reklama w prawym górnym rogu.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: NTRP 3.0 - SIGNUM PRO TORNADO pomoc w wyborze.

Gudlas pisze:Gary zmiażdżyłeś :D, dziękuję za literówkę :), ale liczyłem na poradę :( ;P.
Za literówkę dziękuj sobie, wszak to Ty ją zrobiłeś, nie ja. :wink: Mnie możesz podziękować za jej wyłapanie. A poradę w sumie możesz otrzymać.

Sam gram Tornado w wersji bodajże 1.17. Zakupiłem nawet szpulę tego naciągu i jak ją wykończę, to nabędę następną. Zanim jednak na stałe wybrałem ten naciąg, "naciagacz" na DeSkach montował mi ten naciąg w różnych wersjach, ale że gram rotacyjnie (albo jak kto woli - baloniarsko), więc najbardziej odpowiadał mi ten najcieńszy. Dawał mi najwięcej kontroli i właśnie rotacji. Co do siły naciągnięcia, to lepiej mi się rotuje mocniej wciągniętym naciągiem. Kiedyś naciągałem na 24 kg, ale od jakiegoś czasu przesiadłem się na 25 kg. Ale muszę zastrzec, że ja jestem specyficzny, gram na czuja i mam "własną" technikę, może jak ktoś gra poprawnie, to inaczej to działa.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Gudlas
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2010, 11:51
Lokalizacja: Połaniec/Kraków

Re: NTRP 3.0 - SIGNUM PRO TORNADO pomoc w wyborze.

Kolega zadał mi głupie pytanie na temat naciągów ale bez takowej wiedzy nie wiedziałem co mu odpowiedzieć. Mianowicie czy każdy naciąg pasuje do każdej rakiety??
Dunlop Rapid 270 M-FIL Vibrotech
NTRP 3,0
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: NTRP 3.0 - SIGNUM PRO TORNADO pomoc w wyborze.

W zasadzie tak. Czasem tylko można nieopatrznie zaprząc wołu do karety, ale... w sumie też pociągnie.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®

Wróć do „Naciągi”