Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Rzeczywiście ceny rakiet po rabacie wyglądają apetycznie.
Sport Club może mieć poważnego konkurenta. Zwłaszcza, że ST mam na miejscu, w Warszawie. :::gd:::
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

ESP pisze:20% na rakiety? Lubię to :).
....
Czekamy na ruch SportClubu, bo tam jest tylko 16%.
Błąd, w SC masz 16% ale kumuluje się to ze zniżką lojalnościową jeżeli ją masz. Maksymalna to 8%, czyli możesz mieć 24% na rakiety.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

SC też daje 20% na rakiety dla trenerów
SC pisze:Wyjątek stanowią także rakiety tenisowe , z oferty sklepu www.SportClub.com.pl , które objęte są rabatem 20% od cen sportclub (tj. ok.30-40% od sugerowanych cen detalicznych przez producentów i dystrybutorów)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Vivid pisze:
ESP pisze:20% na rakiety? Lubię to :).
....
Czekamy na ruch SportClubu, bo tam jest tylko 16%.
Błąd, w SC masz 16% ale kumuluje się to ze zniżką lojalnościową jeżeli ją masz. Maksymalna to 8%, czyli możesz mieć 24% na rakiety.
Wiesz - w ST można mieć 30% (20% + 10%) razem z bonusem za program lojalnościowy ;).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

To już się robi konkretna suma :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Widzę że również Sport Club trochę zmienił wygląd i funkcjonalność strony (wyświetlanie zdjęć, itp.). :wink:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

napalm pisze:Widzę że również Sport Club trochę zmienił wygląd i funkcjonalność strony (wyświetlanie zdjęć, itp.). :wink:
Faktycznie, ładnie wygląda ale jest jedno ALE... na Chrome wybieranie rozmiarów nie działa rotfl czyli stronia nie działa...

A dodam tylko...
Według Gemius Traffic, teraz po 4 latach od premiery, Chrome zdobył już 21,97 proc. polskiego internetu. W ostatnim badaniu Internet Explorer ma już tylko 21,70 proc. odsłon. Na pierwszym miejscu wciąż jest Firefox, który ma stabilne 45 proc. odsłon w polskim internecie.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

logigamer pisze:Faktycznie, ładnie wygląda ale jest jedno ALE... na Chrome wybieranie rozmiarów nie działa rotfl czyli stronia nie działa...
U mnie nie działa też nowy system wyświetlania obrazków. Jeśli zależy Ci na zamówieniu w tym sklepie odpalisz inną przeglądarkę, ale nie wygląda to profesjonalnie. Inna sprawa, że Chrome zdaje się iść na przekór webmasterom - niedawno musiałem reanimować widoczne u góry banery we flashu. Okazało się, że Chrome przestała wspierać, z dnia na dzień, stary znacznik embed do wyświetlania multimediów O_O.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

JCz pisze:
logigamer pisze:Faktycznie, ładnie wygląda ale jest jedno ALE... na Chrome wybieranie rozmiarów nie działa rotfl czyli stronia nie działa...
U mnie nie działa też nowy system wyświetlania obrazków. Jeśli zależy Ci na zamówieniu w tym sklepie odpalisz inną przeglądarkę, ale nie wygląda to profesjonalnie. Inna sprawa, że Chrome zdaje się iść na przekór webmasterom - niedawno musiałem reanimować widoczne u góry banery we flashu. Okazało się, że Chrome przestała wspierać, z dnia na dzień, stary znacznik embed do wyświetlania multimediów O_O.
Pewnie, że się przełączę, ale lubię Chrome i jest mi z tym dobrze. Szkoda, że największy sklep olewa takie rzeczy.

PS.: Na Safari działa OK.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

logigamer pisze:Szkoda, że największy sklep olewa takie rzeczy.
Nie wydaje mi się, by sklep to olewał, może nikt z decydentów nie korzysta z Chrome. Ciała moim zdaniem dał webmaster. Ja zanim coś opublikuję testuję najpierw w IE, Firefoxie, Chrome i Operze, a i tak czasem mi coś umyka...
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

JCz pisze:
logigamer pisze:Szkoda, że największy sklep olewa takie rzeczy.
Nie wydaje mi się, by sklep to olewał, może nikt z decydentów nie korzysta z Chrome. Ciała moim zdaniem dał webmaster. Ja zanim coś opublikuję testuję najpierw w IE, Firefoxie, Chrome i Operze, a i tak czasem mi coś umyka...
JCz, ale to największy sklep... Może to moje zboczenie, ale pracująć w rozwoju produktów (IT) wiem jak testy akceptacyjne (UAT) są ważne przed oddaniem produktu... A tu ktoś poszedł na żywioł i nie sprawdził działania strony sklepu. To nie amatorski blog... to duże pieniadzę płynące przez tą stronę www.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Nie robi błędów ten, kto nic nie robi. Gorzej jeśli z tego popełnionego błędu nie wynika żadna nauka. Przeglądarek dzięki Bogu mamy dziś wiele, co jest fantastyczne, choć czasem sprawia różne kłopoty i kłopociki. Rzecz w tym, że jeśli klienci zgłoszą coś takiego, to trzeba odpowiednio szybko zareagować. Zgłaszałeś im ten problem?
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

logigamer pisze:ale pracująć w rozwoju produktów (IT) wiem jak testy akceptacyjne (UAT) są ważne przed oddaniem produktu... A tu ktoś poszedł na żywioł i nie sprawdził działania strony sklepu. To nie amatorski blog... to duże pieniadzę płynące przez tą stronę www.
Młody jesteś i mało widziałeś :). Zapewniam cię, że są firmy obracające dużo większą i to naszą kasą, a ich systemy pozostawiają dużo do życzenia, a o czymś takim jak UAT nikt nawet nie słyszał. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Testy UAT? Przy tak małym projekcie? Jeszcze może podacie zalecaną metodologię?
Chyba co niektórzy chcieli rzucić jakimś mądrym skrótem ale niezbyt to wyszło...

U mnie pod Operą wszystko działa.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Bo Opera wymiata... ;)
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

YOGItheBEAR pisze:Bo Opera wymiata... ;)
Niedźwiedź, propagandę operową siejesz już w innym miejscu, tu nie musisz :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

YOGItheBEAR pisze:Zgłaszałeś im ten problem?
Tak.
htb pisze:
logigamer pisze:ale pracująć w rozwoju produktów (IT) wiem jak testy akceptacyjne (UAT) są ważne przed oddaniem produktu... A tu ktoś poszedł na żywioł i nie sprawdził działania strony sklepu. To nie amatorski blog... to duże pieniadzę płynące przez tą stronę www.
Młody jesteś i mało widziałeś :). Zapewniam cię, że są firmy obracające dużo większą i to naszą kasą, a ich systemy pozostawiają dużo do życzenia, a o czymś takim jak UAT nikt nawet nie słyszał. rotfl
Wiem, wiem, ale jakieś test zakupu na 5 przeglądarkach to żadna magia :)
ESP pisze:Testy UAT? Przy tak małym projekcie? Jeszcze może podacie zalecaną metodologię?
Chyba co niektórzy chcieli rzucić jakimś mądrym skrótem ale niezbyt to wyszło...
No bez przesady. Ja nazwałem to UAT, inny testem nowej funkcjonalności ale test takiej funkcjonalności jaką jest SPRZEDAŻ w sklepie(!) to chyba podstawa?
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Zawsze myślałem że to ja jestem pechowcem, a nawet nie zauważyłem ze coś jest nie tak. :o
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

logigamer pisze:No bez przesady. Ja nazwałem to UAT, inny testem nowej funkcjonalności ale test takiej funkcjonalności jaką jest SPRZEDAŻ w sklepie(!) to chyba podstawa?
Ktoś nie dopełnił obowiązków, ale nie po stronie sklepu, raczej wykonawcy ostatnich zmian na stronie. Klient nie musi się na tym znać, po to zatrudnia fachowców.
W sieci jest tyle skryptów obsługujących wyświetlanie zdjęć z bajerami, że wybranie wadliwego nie najlepiej świadczy o webmasterze.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

JCz pisze:
logigamer pisze:No bez przesady. Ja nazwałem to UAT, inny testem nowej funkcjonalności ale test takiej funkcjonalności jaką jest SPRZEDAŻ w sklepie(!) to chyba podstawa?
Ktoś nie dopełnił obowiązków, ale nie po stronie sklepu, raczej wykonawcy ostatnich zmian na stronie. Klient nie musi się na tym znać, po to zatrudnia fachowców.
W sieci jest tyle skryptów obsługujących wyświetlanie zdjęć z bajerami, że wybranie wadliwego nie najlepiej świadczy o webmasterze.
Dokładnie tak jak piszesz. Webmaster dał ciała. Sklep zaufał, a nie powinien :rolleyes:

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”