Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Nowa strona www Strefy Tenisa

http://www.strefatenisa.com.pl

Jak Wam się podoba?
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Lepsza. Bardziej czysta, przejrzysta. Zmiana na plus.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Lepiej niż było, to fakt, ale nadal do mnie nie przemawia.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Może wygląda ładniej, ale wg mnie poprzednia wersja była bardziej funkcjonalna. Mi wygodniej się wybierało kategorie z paska po lewej stronie, niż z okienek u góry.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

No bez przesady. Lepiej sprawdź w słowniku co znaczy słowo funkcjonalność. Bo, że menu jest na górze a nie z boku to nie oznacza mniejszej funkcjonalności.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Podoba mi się.

Jedyne czego nie rozumiem, to czemu we wszystkich zakładkach jest podział na marki, a w odzieży jest podział wg jej rodzaju (np. kurtki, polo).
Powinno być markami, ale pewnie dodadzą/zmienią.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Mam mieszane uczucia, niestety wolniej mi działa cała strona :/ i np., jak dla mnie wkurzają mnie przelatujące różne ujęcia jednych spodenek podczas przeglądania całej grupy, straszny oczopląs się robi... Bleee z butami jest podobnie :/
Ale jest też kilka lepszych opcji, lepsze opisy poniektórych produktów jak np. owijki, naciągi.

Niektóre rzeczy lepiej mi było wyszukiwać z "bocznego" menu, ale szukanie z obecnego "górnego" ma też kilka plusów...

Zobaczymy jak się to rozwinie...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Opatrzy się...

Jest po prostu bardzo dużo opcji co może sprawiać wrażenie przesytu.
Na pewno na plus wyszukiwanie - chociaż z wyborem koloru głównego rakiety lekko przesadzili.

Na minus - nie przemawia do mnie wyskakująca belka mówiąca o dostępnych rączkach.
Wg mnie wystarczy aby było info po kliknięciu/rozwinięciu danego modelu. Tak samo widzę zdjęcia. Wejść w interesujący Nas model i samemu zadecydować czy chce się oglądać jakieś ujęcia.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

logigamer pisze:No bez przesady. Lepiej sprawdź w słowniku co znaczy słowo funkcjonalność. Bo, że menu jest na górze a nie z boku to nie oznacza mniejszej funkcjonalności.
Tak Ci się tylko wydaje, zamień ludziom "Start" w Windows z lewej na prawą stronę. Albo zmień podstawowy klik myszy z lewego guzika na prawy, wtedy pogadamy ...
Siła przyzwyczajenia to jedno, drugie to subiektywizm oceny. Jeden woli mieć coś po lewej inny po prawej, na górze lub na dole. To bardzo indywidualna kwestia ale wpływa na wybory.
Znam ludzi kupujących na przykład dany model auta a nie inny bo jeden ma obrotomierz/prędkościomierz po prawej a inny po lewej stronie.
Także pozycjonowanie danego elementu to jedna z istotnych składowych funkcjonalności, wszystkiego ...
Nie chodzi o przyzwyczajenie się ale o to by od razu czuć się swobodnie.
Przy stronie internetowej o charakterze komercyjnym - a taką jest sklep, interfejs jest bardzo ważny. Celem jest maksymalizacja zadowolenia klienta. Klient jest zadowolony jak wchodzi i ma wszystko "pod ręką". W wielu przypadkach jest nawet gotów zapłacić trochę drożej tam gdzie będzie mu się wygodniej klikało ... :)

Ale fajnie, że Logigamer poruszył temat. ST to nasz partner, mogą się zapoznać z sugestiami i coś zmienić/poprawić ;). Ważne i cieszy, że coś robią i się rozwijają :::gd::: .
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Fakt. Pamiętam jak TW zmieniło swój rozkład w opisie rakiet... oj było gorąco. Opatrzyło się ale i tak ludzie tęsknią za starym układem.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

El Diablo pisze:Fakt. Pamiętam jak TW zmieniło swój rozkład w opisie rakiet... oj było gorąco. Opatrzyło się ale i tak ludzie tęsknią za starym układem.
:::gd:::
Poprzedni układ był o niebo lepszy.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Vivid pisze: Tak Ci się tylko wydaje, zamień ludziom "Start" w Windows z lewej na prawą stronę. Albo zmień podstawowy klik myszy z lewego guzika na prawy, wtedy pogadamy ...
Wiem, wiem ;) już nie mówiąc jak ludzie zachowują się jak zobaczą interfejs innych systemów operacyjnych, jak Linux czy Mac OS :] Dla jednych banał, dla innych czarna magia...
Vivid pisze: Ale fajnie, że Logigamer poruszył temat. ST to nasz partner, mogą się zapoznać z sugestiami i coś zmienić/poprawić ;). Ważne i cieszy, że coś robią i się rozwijają :::gd::: .
Dokładnie :::gd:::
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Pomijając fakt, że teraz większość przeglądarek na telefonach komórkowych nie obsłuży tej strony - :::gd::: .
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Szybki test :).

Standardowa przeglądarka Android'a - Nie działa rozwijane menu na głównej - można tylko kliknąć (można wybrać później w listy po lewej stronie) i nie działają suwaczki (można manualnie wpisać wartości).

Logowanie działa, wybieranie rozmiarów rączek i wielkości też. Chyba tragedii nie ma.
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Jak dla mnie ok. Nowoczesny layout, przejrzystość poprawna. Tylko denerwuje mnie, że gdy najadę na jakiś produkt to zaczyna się pokaz slajdów.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Dla mnie bomba. Chce się powiedzieć "wreszcie" :). Strefa miała spory problem bo ze względu na ich kiepską stronę poprzednią rzadko na nią wchodziłem, wolałem już podjechać i pogrzebać u nich po półkach :).
Bardzo lubię taki układ gdzie za jednym kliknięciem mogę przejść np. z ciuchów Nike do rakiet Wilson. Do tego górna, czytelna belka i sporo fajnych opcji: wyszukiwarka po rozmiarach i parametrach po lewej, dostępne rozmiary od razu w katalogu produktów. Mnie osobiście taki układ odpowiada najbardziej, sam na podobnym schemacie projektuję i buduję swoje aplikacje webowe.

ps. Wiem od chłopaków że będą, z okazji startu strony, pokaźne rabaty. Info dam jak się więcej dowiem :).
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Układ nowej strony mi odpowiada, fajne możliwości filtrowania (nie pamiętam jak było wcześniej), faktycznie denerwują te przesuwające się zdjęcia. Jakość niektórych zdjęć też pozostawia jeszcze trochę do życzenia.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

ESP pisze: ps. Wiem od chłopaków że będą, z okazji startu strony, pokaźne rabaty. Info dam jak się więcej dowiem :)
Już są, od początku ;).

Zaznaczyłem najważniejsze pogrubieniem i podkręśleniem.
Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa o uruchomieniu sklepu internetowego Strefa Tenisa w nowej odsłonie. Poza zmianą szaty graficznej wprowadziliśmy wiele modyfikacji i ułatwień dla Was, naszych klientów dzięki którym zaoszczędzicie pieniądze oraz czas.
Po pierwsze

Nowy program lojalnościowy umożliwiający otrzymanie stałego rabatu przy kolejnych zakupach po przekroczeniu progów wartościowych:

Rabat 3%
zrealizowane zakupy na kwotę powyżej 500 zł,

Rabat 5%
zrealizowane zakupy na kwotę powyżej 2.000 zł,

Rabat 8%
zrealizowane zakupy na kwotę powyżej 5.000 zł

Rabat 10%
zrealizowane zakupy na kwotę powyżej 10.000 zł

Wszyscy zarejestrowani klienci, którzy dotychczas dokonali zakupu w naszym sklepie otrzymują na starcie 3% rabat.
(Rabaty nie będą dotyczyć produktów z kategorii: Wyprzedaż, Piłki oraz produktów promocyjnych).
Do wartości zrealizowanych zakupów stanowiących podstawę naliczania rabatów nie będą wliczane koszty przesyłki oraz wartości produktów zakupionych z kategorii "Wyprzedaż" i produktów promocyjnych (obecnie rakiety seniorskie).
Uwaga!

Wszystkie dotychczas uzyskane punkty wynikające z poprzedniego programu lojalnościowego zostaną zamienione na kupony rabatowe wyrażone w PLN, do wykorzystania do dnia 31.01.2013 r. Osoby uprawnione do takiego kuponu otrzymają specjalny kod w osobnej korespondencji. Kupony nie dotyczą produktów z kategorii: Wyprzedaż, Piłki oraz produktów promocyjnych (obecnie rakiety seniorskie).

Po drugie
Z okazji uruchomienia sklepu Strefa Tenisa w nowej odsłonie po zalogowaniu się
Rabat 20% na rakiety seniorskie (z wyłączeniem rakiet "wyprzedażowych")


Po trzecie
Łatwość wyszukiwania pożądanych produktów poprzez filtrację atrybutów.

Po czwarte
Możliwość lepszego doboru poszukiwanych produktów dzięki informacjom zawartym w karcie produktów m.in. szczegółowym tabelą rozmiarowym, ujednoliconym tabelą z parametrami, poradą.

Przenieśliśmy również Wasze konta do nowego systemu. Dla poprawy bezpieczeństwa wszystkie hasła zostały zresetowane. W celu zalogowania się do nowego systemu prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail na poniższej stronie:

http://www.strefatenisa.com.pl/password_forgotten.php

Dalej zostaną Państwo już pokierowani przez nas system.
Tak zresetowane hasło wraz z poprawnym adresem e-mail stanowić będą Państwa dane do logowania w nowym sklepie.

Dziękując za dotychczasowe zaufanie i lojalność starać się będziemy podnosić jakość naszych usług oraz wychodzić naprzeciw Państwa dalszym oczekiwaniom.

Z poważaniem

Zespół sklepu internetowego
Strefa Tenisa
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

Niech się rozwijają, nam klientom na zdrowie to wyjdzie :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa strona www Strefy Tenisa

20% na rakiety? Lubię to :). Zwłaszcza, że jeszcze nie zakupiłem nowych Wilsonów a do Strefy mam rzut beretem :).
Czekamy na ruch SportClubu, bo tam jest tylko 16%. Wreszcie zaczynamy odczuwać korzyści z wolnego rynku :).

No i trzeba pochwalić, że wprowadzili w końcu łatwy i fajny system rabatowy.

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”