Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Forumowy plebiscyt

Jak że rok się kończy, warto go podsumować. Ale tym razem nie chodzi tu o podsumowanie dokonań kortowych (zawodowców lub nas samych), lecz o ocenę nas - forumowiczów. Proponuję następujące reguły:
REGULAMIN:
1. Głosujemy tylko raz (powtórne głosy nie będą wliczane), w każdej z kategorii oddając jeden głos (w przypadku oddania większej liczby, głos zostanie uznany za nieważny), jeśli ktoś podaje kilka nicków w ramach wyróżnienia, to niech w jakiś sposób (pogrubienie, podkreślenie itp.) zasygnalizuje, kto ostatecznie dostaje głos.
2. Nie głosujemy na siebie.
3. Głosowanie trwa 2 tygodnie Zaczynamy dziś, kończymy 12.01.2011 o 23.59. Po tym terminie głosy nie będą brane pod uwagę. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 2-3 dni od zakończenia głosowania, a jeśli się uda, to nawet następnego dnia.
4. Nie ma obowiązku głosowania we wszystkich kategoriach.

1. Ulubiony user - facet, którego na forum darzymy największą sympatią, jego posty czytamy z przyjemnością i nie możemy się do niego z żadnego powodu przeczepić.
2. Ulubiona userka - to samo, co wyżej, tylko odnośnie płci pięknej. Pań jest mało, ale jednak niech mają oddzielną kategorię.
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru - tutaj chyba objaśnienia są zbędne.
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu- wyróżniamy tu ludzi, których posty wydają nam się najciekawsze i najrozsądniejsze, takie, które potrafią zmienić wasz punkt widzenia.
5. Największy nabijacz - czyli przerost ilości nad jakością
6. Największy dyletant:

Dla co poniektórych:

Dyletant - człowiek zajmujący się jakąś dziedziną nie znając się na niej, bez odpowiedniego przygotowania.


7. Największy dziwak - czyli człowiek, który wydaje nam się pochodzić z innej planety, jest inny niż wszyscy lub ma takie poglądy.
8. Najbardziej pomocny user - czyli użytkownik, który najbardziej nam się w ciągu minionego roku przysłużył.
9. Najbardziej niedoceniany user - osoba pisząca bardzo ciekawie, ale pozostająca w cieniu.
10. Najbardziej wkurzający user - osoba która najbardziej zalazła wam za skórę w obecnym roku.
11. Najlepszy mod/admin - tu oceniamy pracy forumowej Władzy.
12. Brakujące ogniwo - tu z kolei głosujemy na osobę, której brak na forum nam najbardziej doskwiera. Może to być ktoś, kto mało pisze albo wręcz w ogóle zniknął z forum.
13. Rookie of the Year - czyli Świeżak roku, głosować można na osoby, które swój pierwszy post opublikowały w 2011 roku (czyli można brać pod uwagę także osoby zarejestrowane w 2010, które pisać zaczęły dopiero w tym roku).
14. Ewolucja (postęp) roku - czyli kto Waszym zdaniem przeszedł największą metamorfozę na forum. Może to być zarówno osoba, która zaczęła dużo więcej pisać, jak i ktoś, u kogo widać wyraźną poprawę w jakości postów.
15. Dyskusja roku - kategoria, w której głosujemy na dyskusję, kontrowersję roku, akcja, którą przez dłuższy czas żyło całe forum.
16. Ulubiony temat - czyli miejsce gdzie najchętniej zabieramy głos.
17. Najlepszy avatar - chyba wiadomo.
18. Najlepszy podpis - czyja sentencja w stopce podoba się Wam najbardziej.

Życzę miłej zabawy!
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 17:25 przez Gary, łącznie zmieniany 1 raz.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Forumowy plebiscyt

Trochę w niezgodzie z moim sumieniem są kategorie "Dyletanta" i "Persona non grata".
Naszym celem jest stwarzanie jak najlepszej atmosfery na forum, żeby dobrze nam się razem "żyło" bez względu na to jakie są nasze przekonania, wiedza i umiejętności. Negatywne ocenianie osób tylko na podstawie jakichś wyrywkowych wpisów, które nam utkwiły w pamięci, w mojej ocenie nie jest OK.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Forumowy plebiscyt

Jak wyżej, część odpowiedzi może być dla ludzi z dużym dystansem do siebie bo przecież pojawią się jakieś nicki. Nie jestem pewien czy społeczność nasza to dobrze przyjmie, oraz czy nie obawiałaby się odwetów. Tą ostatnią wątpliwość we własnym imieniu mogę rozwiać, mogę kandydować w kategorii: największa zrzęda forum. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Forumowy plebiscyt

Powiedzmy, że jeszcze w miarę mógłbym dopuścić kategorię na najbardziej lamerskie pytanie na forum, bo to każdemu z nas może się zdarzyć i jako przeciwwagę, najwartościowszy wywód, ponieważ to jest trochę taka kategoria jak "srebrne usta" TF.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Forumowy plebiscyt

Mogę się zgodzić na pytania o charakterze pozytywnym. Natomiast kategorycznie nie zgadzam się na wszelkie kategorie o wydźwięku negatywnym i takie potraktuję RegFor.1 i RegFor.7.
Nie jest celem tego Forum skłócać ze sobą Użytkowników i wprowadzać niezdrową atmosferę.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Forumowy plebiscyt

ppeter pisze:Trochę w niezgodzie z moim sumieniem są kategorie "Dyletanta" i "Persona non grata".
Naszym celem jest stwarzanie jak najlepszej atmosfery na forum, żeby dobrze nam się razem "żyło" bez względu na to jakie są nasze przekonania, wiedza i umiejętności. Negatywne ocenianie osób tylko na podstawie jakichś wyrywkowych wpisów, które nam utkwiły w pamięci, w mojej ocenie nie jest OK.
Jeśli chodzi o "Persona non grata", to masz dużo racji i wycofuję tę kategorię. Sam bym może i wskazał tam kogoś, ale jednak zgadzam się z Tobą, że jako kategoria w zabawie, bo ten plebiscyt ma być przecież zabawą - nie do końca pasuje. W końcu to mogłaby być kategoria, gdzie toczyłyby się jakieś personalne rozgrywki bez podania argumentów. Natomiast "Dyletanta" będę bronił. Często podkreślany jest wysoki poziom merytoryczny forum i uważam, że ewentualne wskazanie osoby najmniej merytorycznej mogłoby być pomocne. Jak akurat dopiero od niedawna zaglądam do "Co wybrać?", ale pewnie są tam osoby, które się udzielają, choć nie mają o tym pojęcia i taka sugestia, że inni dostrzegają to - mogłaby dać do myślenia.
ppeter pisze:Powiedzmy, że jeszcze w miarę mógłbym dopuścić kategorię na najbardziej lamerskie pytanie na forum, bo to każdemu z nas może się zdarzyć i jako przeciwwagę, najwartościowszy wywód, ponieważ to jest trochę taka kategoria jak "srebrne usta" TF.
Ja bym proponował dodatkowe 2 kategorie w takim razie:
"Post roku" i "wpadka roku".
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Forumowy plebiscyt

Może być:
1. Ulubiony user.
2. Ulubiona userka.
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru.
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu.
5. Największy nabijacz - wiadomo że ja i ED.
6. Najbardziej pomocny user.
9. Najbardziej niedoceniany user.
10. Najlepszy mod/admin.
11. Brakujące ogniwo - tu z kolei głosujemy na osobę, której brak na forum nam najbardziej doskwiera. Może to być ktoś, kto mało pisze albo wręcz w ogóle zniknął z forum.
12. Rookie of the Year - czyli Świeżak roku, głosować można na osoby, które swój pierwszy post opublikowały w 2011 roku (czyli można brać pod uwagę także osoby zarejestrowane w 2010, które pisać zaczęły dopiero w tym roku).
13. Ewolucja (postęp) roku - czyli kto Waszym zdaniem przeszedł największą metamorfozę na forum. Może to być zarówno osoba, która zaczęła dużo więcej pisać, jak i ktoś, u kogo widać wyraźną poprawę w jakości postów.
14. Dyskusja roku - kategoria, w której głosujemy na dyskusję, kontrowersję roku, akcja, którą przez dłuższy czas żyło całe forum.
15. Ulubiony temat - czyli miejsce gdzie najchętniej zabieramy głos.
16. Najlepszy avatar - chyba wiadomo.
17. Najlepszy podpis - czyja sentencja w stopce podoba się Wam najbardziej.
18. Post roku.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Forumowy plebiscyt

Podoba mi się propozycja Vivida. Pytania o wydźwięku negatywnym należy w takich "plebiscytach" usunąć. Forum nie jest miejscem do przeprowadzania osądów, tylko wymiany poglądów/dobrej zabawy. Jeśli ktoś przypadkiem ma mało poczucia humoru i dystansu, to po prostu może poczuć się urażony.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowy plebiscyt

Vivid pisze:OK, na dobry początek ode mnie:
Vivid na początek kłania się czytanie ze zrozumieniem
Gary pisze:
REGULAMIN:
1. Głosujemy tylko raz (powtórne głosy nie będą wliczane), w każdej z kategorii oddając jeden głos (w przypadku oddania większej liczby, głos zostanie uznany za nieważny), jeśli ktoś podaje kilka nicków w ramach wyróżnienia, to niech w jakiś sposób (pogrubienie, podkreślenie itp.) zasygnalizuje, kto ostatecznie dostaje głos.
2. Nie głosujemy na siebie.
3. Głosowanie trwa 2 tygodnie Zaczynamy dziś, kończymy 12.01.2011 o 23.59. Po tym terminie głosy nie będą brane pod uwagę. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 2-3 dni od zakończenia głosowania, a jeśli się uda, to nawet następnego dnia.
4. Nie ma obowiązku głosowania we wszystkich kategoriach.
Za złamanie Reg. należy się rotfl
Ostatnio zmieniony 29 gru 2011, 18:33 przez Basic, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Forumowy plebiscyt

basic pisze: Za złamanie Reg. należy się :::cards::: rotfl
Jak Ci się uda to wyegzekwować to proszę :)

Nie, poważnie, ale jak siebie uważam za spamera to co, mam kłamać i zwalać na innych?
Wydaje mi się że wszyscy umieją tu odróżnić co jest uczciwą oceną a co "nabijaniem" na siebie.
W końcu taki nabijacz sobie cenzurkę wystawia.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowy plebiscyt

Vivid pisze:
basic pisze: Za złamanie Reg. należy się :::cards::: rotfl
Jak Ci się uda to wyegzekwować to proszę :)
Miała być "żółta kartka" ale coś emotki mi się psują :/

A poważnie, to chodziło o Pingwina ;-P
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Forumowy plebiscyt

basic pisze:
Vivid pisze:OK, na dobry początek ode mnie:
Vivid na początek kłania się czytanie ze zrozumieniem
Gary pisze:
REGULAMIN:

2. Nie głosujemy na siebie.
h.
Za złamanie Reg. należy się rotfl
Ja bym tu przede wszystkim dodał:
w każdej z kategorii oddając jeden głos (w przypadku oddania większej liczby, głos zostanie uznany za nieważny), jeśli ktoś podaje kilka nicków w ramach wyróżnienia, to niech w jakiś sposób (pogrubienie, podkreślenie itp.) zasygnalizuje, kto ostatecznie dostaje głos.
Tak czy owak jednak, rozumiem, że administracja przejęła prowadzenie zabawy, więc niech ustalają już reguły między sobą. :::gd:::
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Forumowy plebiscyt

Mogę pogrubić siebie, mnie i tak nic nie zaszkodzi. :P rotfl
W sumie za ava mogę dać Garemu, nie to że mi się podoba, ale od razu i jednoznacznie mi się z Nim kojarzy. Uznaję tego ava za w 100% trafionego.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Forumowy plebiscyt

Nie wiem, kto to będzie w końcu podliczać, pewnie ppeter, bo to jego dział, ale proponowałbym ujednolicić jakoś numerki, żeby tej osobie było łatwiej. Widzę, że Wyczesz wziął chyba numerki z mojej propozycji, reszta z Vivida, a najlepiej, żeby numerki były kolejne, a nie, że po 6 następuje 9, rozumiem, że niektórzy mogą lubić te numerki obok siebie, ale bez przesady. rotfl

Proponuję też jeszcze jedną kategorię: Użytkownik, z którym najbardziej chcielibyście się zmierzyć na korcie.

I nie rozumiem, czemu "dziwaka" potraktowaliście jako kategorię negatywną. Jak wygrywałem tę kategorię na innym forum za to, że wolę herbatę od piwa i śpię z otwartymi oczami, to poczytywałem to sobie za komplement. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Forumowy plebiscyt

Gary pisze:Widzę, że Wyczesz wziął chyba numerki z mojej propozycji, reszta z Vivida, a najlepiej, żeby numerki były kolejne, a nie, że po 6 następuje 9, rozumiem, że niektórzy mogą lubić te numerki obok siebie, ale bez przesady. rotfl
Umknęło mi przy kopiowaniu, w każdym razie, poprawione ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Forumowy plebiscyt

El Diablo pisze:20. Post roku - ZłośliwyGnom (do Gary'ego).
Mógłbyś zacytować?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Forumowy plebiscyt - komentarze i dyskusja

Przeniesiona pierwotna dyskusja, wstępne ustalenia i miejsce na pogaduchy
Awatar użytkownika
Jacques D.
Orator
Orator
Posty: 588
Rejestracja: 16 lis 2011, 09:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forumowy plebiscyt - komentarze i dyskusja

Chciałbym tylko napisać, że naprawdę fantastyczny pomysł z tym plebiscytem i do tego chyba dość unikatowy (przynajmniej ja czegoś takiego z innych for nie bardzo kojarzę). Szkoda, że ja sam będę mógł w nim wziąć udział dopiero w przyszłym roku, ale za to miło mi bardzo, że pomimo tak krótkiego stażu moje posty zostały jakoś dostrzeżone:) Czuje się zmotywowany do dalszej aktywności na przynajmniej podobnym poziomie ;)
Obrazek

NTRP 3.0

I know the pieces fit.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Forumowy plebiscyt

Gary pisze:
El Diablo pisze:20. Post roku - ZłośliwyGnom (do Gary'ego).
Mógłbyś zacytować?
No ten o gąsce Balbince rotfl

Ten ostatni o opiekunce w Twoim blogu :). Akurta byłem po mocno zakręconym dniu, patrzę i aż parsknąłem. W sumie mam podobny dowcip, ten może samych szczytów nie dotykał ale to kwestia chwili - właściwy tekst we właściwym czasie :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Forumowy plebiscyt

Vivid pisze:
Gary pisze:
El Diablo pisze:20. Post roku - ZłośliwyGnom (do Gary'ego).
Mógłbyś zacytować?
Ten ostatni o opiekunce w Twoim blogu :). Akurta byłem po mocno zakręconym dniu, patrzę i aż parsknąłem. W sumie mam podobny dowcip, ten może samych szczytów nie dotykał ale to kwestia chwili - właściwy tekst we właściwym czasie :).
Tak myślałem. Mnie ten tekst się bardzo spodobał, mam podobne poczucie humoru, też lubię czymś takim czasem rzucić, więc się uśmiałem. Ale wydawało mi się, że ZG miał gdzieś jeszcze lepszy tekst do mnie, tylko za chu... steczkę ( :P ) nie pamiętam gdzie i o co chodziło.
Jacques D. pisze:Chciałbym tylko napisać, że naprawdę fantastyczny pomysł z tym plebiscytem i do tego chyba dość unikatowy (przynajmniej ja czegoś takiego z innych for nie bardzo kojarzę).
Pomysł wziąłem z pewnego forum o FCB, tam jest trochę więcej kategorii, ale niektóre zostały stąd wywalone, inne nie miałyby racji bytu (np. wydarzenie roku, wybór byłby kosmiczny: TF1 i TF2. rotfl )
Jacques D. pisze:Szkoda, że ja sam będę mógł w nim wziąć udział dopiero w przyszłym roku
Czemu? Nie chcę się wypowiadać za prowadzących, ale myślę, że nawet nie będąc tu cały rok - możesz głosować.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”