Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Nasze zwierzaki

Ostatnio w gronie redakcyjnym trochę o tym gadaliśmy. Można wyjść z tym i tutaj.
Ja akurat aktualnie nie posiadam zwierzaka na stanie ale pochwalcie się swoimi pupilami (foty mile widziane) :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Nasze zwierzaki

Ja też nie mam i nigdy nie miałem, ja tylko na szczepienia jeżdżę, daję zastrzyki, karmię, wyciągam szkła i tamuję krwotoki. rotfl
Obrazek

Zrównoważone jak pan domu. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Nasze zwierzaki

Kiedyś wyglądało tak:

Obrazek

A teraz tak:

Obrazek
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Nasze zwierzaki

Moje maleństwo...
SPOILER:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Nasze zwierzaki

Można by nazwać ten temat "koty tenisowe".
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Nasze zwierzaki

Zaraz tam koty ;-) Narazie 3:1 dla miałczących... ale ja dorzucam moje psy i jest już 5:3 na korzyść wilczej rodziny :::jezor:::
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze zwierzaki

hitman pisze:Można by nazwać ten temat "koty tenisowe".
bugaloo pisze:Zaraz tam koty ;-) Narazie 3:1 dla miałczących... ale ja dorzucam moje psy i jest już 5:3 na korzyść wilczej rodziny :::jezor:::
Czyli jakby nie było... Sierściuchy :D
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Nasze zwierzaki

bugaloo pisze:Zaraz tam koty ;-) Narazie 3:1 dla miałczących... ale ja dorzucam moje psy i jest już 5:3 na korzyść wilczej rodziny :::jezor:::
Słabo to widzę, mam 1 psa i 6 kotów. No nie ja , nie ja! Ja im tylko żarcie przywożę :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Nasze zwierzaki

^ Tak mówi każdy, u kogo na kolanach spędzają najwięcej czasu ;-) Sierściuchy w większej ilości są bardziej uciążliwe więc pewnie "przegramy" ;-) Ważne żeby dbać i się cieszyć... nawet jeżeli to tylko szczur w klatce.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Nasze zwierzaki

Amik. Słodkie zwierzę. Jest jeszcze piesek, mieszaniec kaukaza i labradora, ale niestety nie mam zdjęcia - Roxi.

Obrazek
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasze zwierzaki

Ja dołączę do psiarzy, co prawda jak to PitS określił, jestem od napełniania miski i spacerów, ale z jakiegoś powodu dziewięcioletnia suka owczarka niemieckiego, uważa że to ja jestem głową "stada".
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Nasze zwierzaki

ppeter pisze:Ja dołączę do psiarzy, co prawda jak to PitS określił, jestem od napełniania miski i spacerów, ale z jakiegoś powodu dziewięcioletnia suka owczarka niemieckiego, uważa że to ja jestem głową "stada".
Kto daje jeść ten ma władzę ;) Jak mój psiak jadł to warczał na każdego kto przechodził obok, ale na moją mamę nigdy nawet nie spróbował.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Nasze zwierzaki

ppeter pisze:Ja dołączę do psiarzy, co prawda jak to PitS określił, jestem od napełniania miski i spacerów, ale z jakiegoś powodu dziewięcioletnia suka owczarka niemieckiego, uważa że to ja jestem głową "stada".
Jesteś odpowiedzialny za dwie rzeczy dla psa najważniejsze więc nie dziwota :-)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Nasze zwierzaki

bugaloo pisze:
ppeter pisze:Ja dołączę do psiarzy, co prawda jak to PitS określił, jestem od napełniania miski i spacerów, ale z jakiegoś powodu dziewięcioletnia suka owczarka niemieckiego, uważa że to ja jestem głową "stada".
Jesteś odpowiedzialny za dwie rzeczy dla psa najważniejsze więc nie dziwota :-)
Parafrazując Piłsudskiego: Kto choć raz w życiu nie darzył zwierzęcia uczuciem ten nie jest w stanie kochać ludzi.
Mam 6 kotów bo moja żona zeszłej zimy przygarnęła kotkę która łasiła się w te największe mrozy. Tak się przywiązała do nas mimo że mieliśmy już kotkę i nie dogadywały się najlepiej, że w kwietniu zaczęła wołać o asystę do porodu. :D Tak przybyły 4 małe, jeden się w październiku usamodzielnił, kocica uciekła od nich (i od nas) we wrześniu, ale one się trzymają razem, więcej przygruchały do siebie jakiegoś znajdka - rówieśnika.
Tydzień temu wróciła kocica - bez zębów z przodu, ze zwichniętym biodrem, trzeba było jej pomóc przejść przez płot.

Słowem, nikt na nudy nie narzeka.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasze zwierzaki

bugaloo pisze:
ppeter pisze:Ja dołączę do psiarzy, co prawda jak to PitS określił, jestem od napełniania miski i spacerów, ale z jakiegoś powodu dziewięcioletnia suka owczarka niemieckiego, uważa że to ja jestem głową "stada".
Jesteś odpowiedzialny za dwie rzeczy dla psa najważniejsze więc nie dziwota :-)
To nie do końca tak jest, owszem są to dla psa rzeczy ważne, ale jednak dużo zależy od tego jak sobie na początku poustawia hierarchię ważności i kto mu poświęca w początkowym okresie najwięcej czasu i kto go "wychowuje". Jak już pies ma ustalone, kto jest jego "Panem" (o ile sam się nie ustawi w tej roli), to raczej nie ma znaczenia kto z domowników daje jedzonko, według mnie ważniejszy jest wtedy to, że pies aktywnie uczestniczy w czymś co robi obiekt, który sobie wybrał. Oczywiście to można później w jakiś sposób zmieniać, ale ten początkowy okres, jeżeli mamy psa od małego szczeniaka, według mnie decyduje.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Nasze zwierzaki

ppeter pisze: To nie do końca tak jest, owszem są to dla psa rzeczy ważne, ale jednak dużo zależy od tego jak sobie na początku poustawia hierarchię ważności i kto mu poświęca w początkowym okresie najwięcej czasu i kto go "wychowuje".
W przypadku kota nie ma takich problemów. Wszyscy w domu to jego służba rotfl.
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Nasze zwierzaki

No to ja też się pochwalę i przeważę szalę na stronę "kociowatych" ;)
Jej Wielmożność tygrysiasta:
SPOILER:
Ostatnio zmieniony 21 gru 2011, 21:51 przez Aurelius, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Nasze zwierzaki

Widać kto rządzi na włościach! :::daking2:::


:wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Nasze zwierzaki

El Diablo pisze:Widać kto rządzi na włościach! :::daking2:::


:wink:
...ponadto i w przeciwieństwie do Twojego kociowatego, który ma takie śliczne jasne podniebienie, ten mój ma ciemne, co ponoć znaczy, że bywa złośliwy. Potwierdzam - bardzo fuka na moją teściową rotfl
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Nasze zwierzaki

Aurelius pisze:Potwierdzam - bardzo fuka na moją teściową rotfl
Czyli zna się na ludziach! A raczej... człowiekach! rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”