Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Piłka Nożna

Była na gościnnych występach. Nie byłoby ładnie zawstydzać gospodarza. Gra się w końcu tak, jak przeciwnik pozwala... :twisted:

Choć osobiście życzyłbym sobie, aby Derby Stolicy były piłkarskim świętem na najwyższym poziomie, a nie okładaniem się grabkami w piaskownicy.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

YOGItheBEAR pisze:Była na gościnnych występach. Nie byłoby ładnie zawstydzać gospodarza. Gra się w końcu tak, jak przeciwnik pozwala... :twisted:
Taaa, jasne ...
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Piłka Nożna

Obi... Polonia zaprezentowała anty-futbol w meczu przeciw pretendentowi do tytułu Mistrza Polski zachowując przy tym "Koronę Warszawy" za ten sezon. Legia zrobiła dokładnie to samo przeciw drużynie o cztery klasy rozgrywkowe niżej... Nie porównujmy tych zdarzeń, żebyś się nie musiał czerwienić... :twisted:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Legia gra źle już od kilku spotkań: ŁKS, Podbeskidzie, Polonia. Mecz z Gryfem to nie gra na remis. To kolejna wpadka.

Polonia gra słabo podobnie jak Legia! Obie drużyny miały farta przy wysokich wygranych (Legia ze Śląskiem, a Polonia nie pamiętam chociaż oglądałem). Ale te mecze im się ułożyły. Legii dzięki Pietrasikowi, a Polonia przy swojej marnej grze oddała 4 strzały celne i wszystko wpadło.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Ja tam na razie pozostanę przy turniejach dzieciaków :). I zaangażowanie grających większe i kibice jacyś bardziej normalni. Jedno co chyba takie samo jak w naszej "profesjonalnej" lidze to sędziowanie :(. I to mnie najbardziej dobija, skoro sędzia to traktuje jak karę to niech siedzi w domu i nie zniechęca dzieci swoimi decyzjami :(.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna

"Kibole" Miś i Obi, nie zagalopujcie się ... :twisted:

Jak już napisałem, popatrzyłem trochę ostatnio na jakieś mecze w polskiej tzw. "ekstraklasie" (ekstrakasie ??? ...), dramat, dno i wodorosty. W Angli, we Włoszech, w Hiszpanii to tak chyba tylko w ich okręgówkach grają (poziom techniczny i motoryczny, zaangażowanie pewnie jest większe ...).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Vivid pisze:"Kibole" Miś i Obi, nie zagalopujcie się ... :twisted:
... tatko, abo Yogi zaczyna :tired:.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna

Ja wiem że Yogi, przecież Ciebie lubię, to wiadomo czyja musi być wina rotfl.

A wracając do piłki, ja autentycznie podziwiam kibiców, którzy mimo tej miernoty chodzą na stadiony. Są ludzie co płytko oceniają taką postawę - mówią że to idioci.
Ja uważam że nie, to wielcy pasjonaci, w jakiś sposób godne szacunku.
Oby się zmieniło, dla tych właśnie ludzi.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Vivid pisze:Ja wiem że Yogi, przecież Ciebie lubię, to wiadomo czyja musi być wina rotfl.
:angel:
Vivid pisze:A wracając do piłki, ja autentycznie podziwiam kibiców, którzy mimo tej miernoty chodzą na stadiony. ... Ja uważam że nie, to wielcy pasjonaci, w jakiś sposób godne szacunku. Oby się zmieniło, dla tych właśnie ludzi.
Vi, to prawda. Ludzie tęsknią za dobrą piłką. Szczególnie, że Euro się zbliża, a tutaj taka bryndza ligowa ... .

W sobotę znowu wybiorę się na stadion z nowymi nadziejami. W końcu ten sezon musi być Legii.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Piłka Nożna

Obiektyw pisze: ...
W sobotę znowu wybiorę się na stadion z nowymi nadziejami. W końcu ten sezon musi być Legii.
Nie będzie łatwo, mamy Was prawie, prawie :D. I proszę we mnie nie strzelać ostatnim wynikiem Śląska z Legią, jesienią było niemal odwrotnie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

hokej pisze:
Obiektyw pisze: ...
W sobotę znowu wybiorę się na stadion z nowymi nadziejami. W końcu ten sezon musi być Legii.
Nie będzie łatwo, mamy Was prawie, prawie :D. I proszę we mnie nie strzelać ostatnim wynikiem Śląska z Legią, jesienią było niemal odwrotnie.
Macie i nie macie :). My z GKS'em będziemy się męczyć z taką formą. Wy macie Lecha na rozkładzie. Ciekawa kolejka się zapowiada. Jeszcze Ruch gra z Wisłą i rycerze z Kielc z Polonią.

:::yay:::
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

A ja nie mogę oglądać polskiej piłki.
Ziewam po 10 minutach... ziewam i nawet już nie zadaję sobie pytania dlaczego mistrz tego kraju gra gorzej niż najsłabsze drużyny z Premier League... ani dlaczego nijacy "Nasi" nie są w stanie grać na średnim europejskim poziomie...
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Majorka pisze:A ja nie mogę oglądać polskiej piłki.
Ziewam po 10 minutach... ziewam i nawet już nie zadaję sobie pytania dlaczego mistrz tego kraju gra gorzej niż najsłabsze drużyny z Premier League... ani dlaczego nijacy "Nasi" nie są w stanie grać na średnim europejskim poziomie...
Ziewam jak czytam takie teksty kolejny raz ... ziewam ... nudne to, choć takie prawdziwe ... tyle wnosi ...
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Obiektyw pisze:
Majorka pisze:A ja nie mogę oglądać polskiej piłki.
Ziewam po 10 minutach... ziewam i nawet już nie zadaję sobie pytania dlaczego mistrz tego kraju gra gorzej niż najsłabsze drużyny z Premier League... ani dlaczego nijacy "Nasi" nie są w stanie grać na średnim europejskim poziomie...
Ziewam jak czytam takie teksty kolejny raz ... ziewam ... nudne to, choć takie prawdziwe ... tyle wnosi ...
Może źle napisałam. Źle, bo jak czytam twój komentarz, to widzę, że mój post był raczej o mnie, a nie o polskiej piłce.. :/
Żałuję, że jest tak jak jest. Wychowałam się na Legii, a i na Polonię ciągał mnie kiedyś Ojciec... Stale oczekuję zmian na lepsze i tym, że mam trudności z oglądaniem ligi polskiej martwię się.
Obiektyw pisze: Ludzie tęsknią za dobrą piłką. Szczególnie, że Euro się zbliża, a tutaj taka bryndza ligowa ... .
Ano właśnie... Są powody do niepokoju. Jakość gry reprezentacji jest odbiciem jakości gry w lidze. Niezależnie od uzupełnień z lig europejskich.

Od teraz ziewać będę tylko na damskim tenisie rotfl.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Piłka Nożna

Może trochę z innej beczki, tak optymistycznie ;) - http://ofsajd.onet.pl/faceci/wojciech-s ... tykul.html

Miły i sympatyczny gest Szczęsnego :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna

Sympatyczne zachowanie :::gd:::.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłka Nożna

To fakt, bardzo dobry gest. Dla niego to i tak "kilka groszy" więc bardziej chodziło o samo zachowanie :).
Vivid pisze:Jak już napisałem, popatrzyłem trochę ostatnio na jakieś mecze w polskiej tzw. "ekstraklasie" (ekstrakasie ??? ...), dramat, dno i wodorosty.
Popieram w 100%.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Piłka Nożna

Ostatnio znajomy sprzedał mi "patent" na ekstraklasę. Nagrywasz mecz i oglądasz przyspieszony 1.5x. Wygląda wtedy jak przeciętniaki z Bundesligi... ;) I masz sprawę rozstrzygniętą w jakąś godzinkę... rotfl
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka Nożna

Barcelona to jest wielka ale jak gra ze słabszymi ...
Wczoraj ciut lepszy zespół przetrzebiony kontuzjami i kicha :P.

Ale i tak mecz kosmos jak się patrzy w odniesieniu do naszej tzw. ligi rotfl.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka Nożna

Vivid pisze:Barcelona to jest wielka ale jak gra ze słabszymi ..
Wczoraj ciut lepszy zespół przetrzebiony kontuzjami i kicha :P.
Nie bardzo rozumiem logikę. Jak wygrywa to "tamci" byli słabsi, a nie Barcelona po prostu lepsza?
Z jakimi słabszymi? Wygląda na to, że wszyscy są słabsi..
Nie śledzę ligi hiszpańskiej więc nie oglądam Barsy w meczach z rywalami właśnie słabszymi , ale z rywalami "lepszymi" - zawsze.
Oglądałam też wszystkie mecze Barcelony z United. A było ich ponad 10. Żeby nie cofać się daleko wstecz pozostanę przy dwóch ostatnich. W 2009 w Rzymie, gdy przegraliśmy po golach Messiego i Eto, i tym ostatnim na Wembley gdzie dostaliśmy srogie baty 1:3. To nie był United z tego sezonu. To nie był słaby United.To Barcelona grała zachwycająco. Grała footbol wspaniały, którego tylko albo laik, albo jakiś fanatyczny przeciwnik nie potrafi docenić.
Wczoraj nie była żadna "kicha". Barcelona zagrała bardzo dobre spotkanie, przeważała cały czas, oddała więcej strzałów na bramkę. Może trochę szkoda, że Guardiola nie przyspieszył i nie wprowadził Fabegasa w końcówce.

Gdybym miała porównywać tenisowo: Barcelona to Federer, Real - Djoko, a United - Rafa :::yay:::. Gdybym miała wybierać z kim ma zagrać Manchester w finale Ligi Mistrzów - eh, marzenia - wolałabym każdego - Real, Inter, Milan, Bayern..każdego, byle nie Barcelonę.

Wiesz, Vivid, mój syn, jak był mały, powiedział kiedyś do mnie: "a teraz, mamusiu, usiądz na krzesełku, a je ciebie przywiążę". Ale po co, Piotrusiu? - spytałam O_O
"Bo teraz będę rzucał w ciebie kamykami, a ty nie będziesz mogła nic mi zrobić."
Tak mi się przypomniała ta scenka , gdy przeczytałam Twój post o Barcelonie. :::bd::

I koniec i bomba, kto czytał ..., że Gombrowiczem zakończę :/.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Inne sporty”