gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: WTA Rzym 2009

Olaboga, patrzę w program - jak byk stroi 'ATP Estoril' no to już radośnie zmieniam, a tu Safina właśnie 10 dubla strzeliła. Żem oglundła trochę tej szarpaniny i stwierdzić muszę, że nie rozumiem jak Safina może być numerem 1 :? Takie rzeczy to tylko w WTA...
Ha, za to kołczu Dinary przemówił do niej prosto 'nie bądź sprytna, bo prostu uderzaj ile masz sił' <:D [przekaz niedosłowny, sens zachowany].
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: WTA Rzym 2009

gato pisze:Żem oglundła trochę tej szarpaniny i stwierdzić muszę, że nie rozumiem jak Safina może być numerem 1 :?
Co?! O kurcze. Tenisa kobiecego nie śledzę prawie wcale od jakiegoś czasu, ale te info nie wiem jak mnie ominęło. Mimo sympatii jaką ją darzę od poprzedniego sezonu, to nie mogę już jej obecnie oglądać i zgadzam się z przedmówcami wyżej.
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: WTA Rzym 2009

Już to kiedyś pisałem że ta zawodniczka ma takie duże możliwości, ale z nich nie korzysta. Jej serwis jest dramatyczny!

A nasza Agnieszka została rozstrzelana jak to było do przewidzenia przez Venus :)
Obrazek
ZGRAD
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 1 mar 2007, 10:49
Lokalizacja: Polska

Re: WTA Rzym 2009

Aga troszkę lepiej 1 serwis, ale drugi to tak jak wystawiać się nago na zwrotnikowe słońce O_o
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: WTA Rzym 2009

Safina z Williamsówną dały sobie wzajem popalić. Wymiany, że niejednej rękę by urwało :twisted: Nie był to jakiś super genialny mecz, ale jednakowoż nie taki drętwy jak to zwykle, więc im zapisuję na niewielki plus :wink:
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: WTA Rzym 2009

Ostatnio o dziwo widziałem kilka meczów w Rzymie i jestem pod wrażeniem gry Kuznetsovej. Nie widziałem jej w akcji bodajże z rok, a tu taka przemiana. Dla mnie zdecydowana faworytka finału.
Obrazek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Rzym 2009

No i kto by przypuszczał... Safina wynikowo gładko wygrała z Kuznetsovą. Spojrzę na to spotkanie bo aż jestem ciekaw czy to Kuza wyrzucała jak zawsze czy Safina popisała się dobrą grą...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: WTA Rzym 2009

Oglądałem trochę i trzeba przyznać że Safina zagrała solidny tenis. Mało się myliła i dobrze lokowała piłki a Kuza sporo psuła.
Obrazek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Rzym 2009

Zamykamy...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”