Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Dubai 2009

Co to tam w Dubaju się wydarzyło ostatnio... Jankovic poza turniejem... jedyna niespodzianka to z kim przegrała... Kaia Kanepi :shock:

Teraz Ivanovic walczy z Williams... Ajde Ana!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WTA Dubai 2009

Dzięki swojemu niezawodnemu szczęściu włączyłem kanał ES2 akurat kiedy relacja została zakończona i moje oczy ujrzały już światło reklam :roll: . Nie miałem (przyjemności ?) oglądać tego meczu ale Anna chyba prowadziła już 4:1 w drugim secie jeżeli się nie mylę a skończyło się na 6:4 dla pani S. Ktoś kto oglądał może mi powiedzieć co to się stało ? Psycha siadła czy nagle wszystko się zawaliło albo już sam nie wiem co :? . Łudziłem się , że Ivanovic pokaże miejsce w szeregu dla Amerykanki , ale niestety nic z tych rzeczy :( .
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: WTA Dubai 2009

Serenka w zasadzie w każdym meczu zaczyna ogniście, długo wchodzi w uderzenie, ale jak już wejdzie to jest walec. Częsty obrazek w meczach z jej udziałem.
adner
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 30 cze 2008, 08:39

Re: WTA Dubai 2009

Ja liczę na finał Venus - Virginie, a wy? Kaia to istny potwór, jak ona wygląda, a jeszcze dziś się ubrała... jakby miała na sobie piżamę a pod spodem takie pantalony :mrgreen:
Awatar użytkownika
Harris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 249
Rejestracja: 30 lip 2007, 22:32

Re: WTA Dubai 2009

Nie da się ukryć, że córka hipcia i słonicy zagrała dziś znakomicie, Ana choć rozegrałą najlepszy od dawna mecz, poległa. Jedyna nadzieja w Venus, widziałem ją z Cornet, serwuje kapitalnie, ale i to może być za mało na siostrzyczkę.
Non est beatus, esse se qui non putat...
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: WTA Dubai 2009

W moim odczuciu chciałbym finał z Razzano. Dodatkowo, chciałbym, by to ona wygrała. Pomimo to, że uważam ją za sympatyczną osobę, to dodatkowo mógłby być to wstrząs dla czołówki WTA, żeby wygrzebać się z tego sosu własnego, w którym pływają i może coś zmienić?
morol
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 15 wrz 2008, 13:36

Re: WTA Dubai 2009

TadX pisze:W moim odczuciu chciałbym finał z Razzano. Dodatkowo, chciałbym, by to ona wygrała. Pomimo to, że uważam ją za sympatyczną osobę, to dodatkowo mógłby być to wstrząs dla czołówki WTA, żeby wygrzebać się z tego sosu własnego, w którym pływają i może coś zmienić?
Z tym będzie ciężko. Razzano gra fantastyczny turniej, ale już w meczu ze Zwonariewą wyglądała jak po dwóch maratonach, a bananów zjadła pół ciężarówki. Jeśli nie rozprawi się z Venus w dwóch setach - a na to szanse są nikłe - każdy kolejny gem będzie działał na jej niekorzyść. Ale również trzymam za nią kciuki, zaimponowała mi wyborem i precyzją uderzeń w ostatnich dwóch spotkaniach, a dodatkowo dochodzą do tego względy bukmacherskie - soczysty kurs 7 :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Dubai 2009

Pożyjemy, zobaczymy. Dla dobra WTA Williams nie powinny wygrywać wszystkiego. Tenis kobiecy już w tej chwili to parodia. Magiczny wyjątek, tak będę wspominał ten mecz chyba cały rok, to finał Mauresmo vs Dementiewa. :)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: WTA Dubai 2009

El Diablo pisze:Dla dobra WTA Williams nie powinny wygrywać wszystkiego.
Zgadzam się, jednak ten kij ma dwa końce - można się spotkać wtedy z argumentem "Dlaczego? Ćwiczą to dobrze grają". Jeśli o mnie chodzi to sióstr Williams mogłoby nie być w rozgrywkach w ogóle. Nie moja estetyka. Najbardziej śmieszy mnie to, jak starają się zrobić z siebie modelki. To tak jakby malucha wystawić w konkursie na najładniejszego Mercedesa. Chyba brak im dystansu do siebie. Częsta opryskliwość Sereny dodatkowo przeważa szalę. Venus to jeszcze jako tako, ona wydaje mi się na sympatyczną.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Dubai 2009

Siostry Williams mogą wygrywać wszystko jeśli faktycznie będą prezentować dobrą grę ALE tu chodzi o to że WTA jest po prostu słabe... nieprzygotowane fizycznie zawodniczki walą przez środek i w ten sposób dochodzą do finałów/półfinałów, a płacą im tyle samo ile facetom. To jest nienormalne.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: WTA Dubai 2009

El Diablo pisze:Siostry Williams mogą wygrywać wszystko jeśli faktycznie będą prezentować dobrą grę ALE tu chodzi o to że WTA jest po prostu słabe... nieprzygotowane fizycznie zawodniczki walą przez środek i w ten sposób dochodzą do finałów/półfinałów, a płacą im tyle samo ile facetom. To jest nienormalne.
Dokładnie.

Zresztą, finał Mauresmo - Dementieva był według mnie najlepszym meczem w cyklu WTA od nie pamiętam jakiego czasu. Nie zanosi się, by stało się to normą.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Dubai 2009

No i póki co bez zmian... Venus Williams 6:4 6:2... :?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: WTA Dubai 2009

No i po meczu... Szkoda mi Razzano, według mnie w turnieju zaprezentowała się bardzo dobrze, grała z czołówką i nie odstawała poziomem. Grając momentami niezwykle efektowny technicznie tenis, doszła aż do finału. Mam nadzieję, że w następnych turniejach także będzie występować i grać tak jak w Dubaju.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: WTA Dubai 2009

Finał dla Razzano to już wielki sukces. Jednak z reguły jest tak, że jak już ktoś się dostaje do finału takiej imprezy to chce wygrać. Pani Venus zagrała tak jak miała zagrać [ nie biorę pod uwagę problemów z serwowaniem pod koniec drugiego seta ]. Francuzka natomiast była chyba jednak trochę przemęczona poprzednimi meczami i w dodatku coś jej dokuczało [ plecy ? ] w trakcie meczu.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Dubai 2009

Szkoda Francuzki... miejmy nadzieję że to nie jednorazowy wyskok i forma się przez jakiś czas utrzyma. Nie boli mnie fakt wygrania turnieju przez Williams, jak już pisałem boli mnie fakt że WTA jest słabe że nieprzygotowane zawodniczki mogą nabijać kabzę kwotami za które faceci naprawdę ciężki kawałek tenisa muszą zaprezentować (oczywiście i tu są wyjątki).

No nic WTA Dubai zakończony, grzywna nałożona ale turniej zostaje, a jego ranga zmniejszona nie będzie...

Temat zamknięty.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”