Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Muzyka

Muzyka to nie matematyka...
Trudno samemu nauczyć się grać na klawiszach, może lepiej zapisz ją na jakiś kurs czy do ognidska muzycznego. No chyba że geniusz to da radę :)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Muzyka

TomPL pisze: 3 gru 2023, 18:43 Muzyka to nie matematyka...
No chyba że geniusz to da radę :)
Raczej nie. Moje geny zmieszały się z genami niewiasty... :-/
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Muzyka

Kim Wilde i "Cambodia". :::gd:::
Mniej znana piosenka ale fantastyczna! Dzisiaj jest ze mną. Pogrążam się powoli w sesji piwnej... :wink: , a jutro idę na 18-kę siostrzenicy żony. Dam w palnik, tak myślę. rotfl Lubin, godz. 17, restauracja Baron. Zapraszam chętnych, przygarnę. :D

https://www.youtube.com/watch?v=NoC4JIF ... 0&index=12
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Muzyka

Już po imprezie, ufff... Nie wspominam mile, szkoda że nikt z Was nie przybył. Wydaje mi się, że totalnie tam nie pasowałem. Muzyka jakaś dziwna, nigdy takiej nie słyszałem, w linku pod moim tekstem zamieściłem coś podobnego. Oh, co za dziadostwo! Było tak - młodych może z 20 osób i starych (takich jak ja mniej więcej) z 15. Na jednej sali. Oni się bawili bo to ich czas, ich impreza, a nam została wóda i... gadka szmatka... Około godz. 22 70% gówniarzy już zaliczyło pierwsze "pawie" i pierwsze awantury. Bo to jakaś dzierlatka wkurwiła się na swojego chłopaka, a to inna zgubiła telefon i się rozbeczała... Ja pierdole! Po co ja tam poszedłem? I jeszcze wkurwił mnie mąż drugiej siostrzenicy żony! Ale nie wypadało mu wpierdolić tak z marszu bo cienias i dziad, napił się i zaczął do mnie skakać. Ja, pomimo swoich wielu zalet... :wink: jeszcze boks trochę trenowałem, a uczył mnie mój przyjaciel, znany wrocławski pięściarz Tadeusz Krawczyk. Kto zna branżę i ma pojęcie to go zna. W każdym razie swoje wypiłem i jakoś poszło. :::hot:::

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Muzyka

Powrót do lat 80. :::gd:::
Zespół Secret Service przypomina mi czasy gdy posiadałem jeszcze magnetofon szpulowy UNITRA ZK-140T. Nie wiem dlaczego, być może piosenki tej grupy nagrane były na jednej ze szpul. Miałem wtedy ze 14 lat. Ale przypominam bo to muzyka niezniszczalna.

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Muzyka

Derler pisze: 18 sty 2024, 00:32 Zespół Secret Service przypomina mi czasy gdy posiadałem jeszcze magnetofon szpulowy UNITRA ZK-140T. ...Ale przypominam bo to muzyka niezniszczalna.
Daj spokój, wpadło Ci w ucho i tyle. To zwykłe disco - do niezniszczalności trochę brakuje.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Muzyka

CFA pisze: 18 sty 2024, 07:52
Derler pisze: 18 sty 2024, 00:32 Zespół Secret Service przypomina mi czasy gdy posiadałem jeszcze magnetofon szpulowy UNITRA ZK-140T. ...Ale przypominam bo to muzyka niezniszczalna.
Daj spokój, wpadło Ci w ucho i tyle. To zwykłe disco - do niezniszczalności trochę brakuje.
Widać, że nie czujesz klimatu muzyki z tamtych lat. Najprawdopodobniej nie żyłeś w PRL-u.

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Muzyka

Derler pisze: 21 sty 2024, 00:12
CFA pisze: 18 sty 2024, 07:52
Derler pisze: 18 sty 2024, 00:32 Zespół Secret Service przypomina mi czasy gdy posiadałem jeszcze magnetofon szpulowy UNITRA ZK-140T. ...Ale przypominam bo to muzyka niezniszczalna.
Daj spokój, wpadło Ci w ucho i tyle. To zwykłe disco - do niezniszczalności trochę brakuje.
Widać, że nie czujesz klimatu muzyki z tamtych lat. Najprawdopodobniej nie żyłeś w PRL-u.
Nie. Po prostu wolę inne klimaty. Jak przejrzysz zestawienia szumnie tytułowane "wielkie, największe przeboje lat ..."
to zawsze są to jakieś inne listy i inni wykonawcy. Jeden słuchał BoneyM a inny Marillion
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Muzyka

Sen o Warszawie. Niesamowite! Jestem po wrazeniem jak można zrobić legendę
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Robbb
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2024, 14:32

Re: Muzyka

A mi się podoba to zestawienie Flinta z Cugowskim :)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Muzyka

Ktoś tu lubi Azjatki... :in_luv: Prawda jest taka, że Azjaci przejmują wszystko. Są po prostu najambitniejsi i aktualnie najzdolniejsi. Bo Żydzi mają teraz swoje problemy, a stare pokolenie wymiera.

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Muzyka

Низький уклін кожній мамі. Дякуємо нашим матусям за все. За недоспані ночі, за посмішку, за віру, за підтримку... за те, що дали нам життя... за те, що завжди оберігають нас. Любимо і цінуємо. Чудове виконання. Душевно та проникливо.




Wstawiłem najpiękniejszą, ukraińską melodię. Zbliża się 5 rocznica śmierci mojej mamy. Ja wiem, że tego typu prywatne wyznania nikogo nie interesują i mogą uchodzić za niepożądane, jednak postanowiłem to zrobić. Moja mama była bardzo utalentowaną artystką, pierwszą solistką chóru przy IV ukraińskim LO w Legnicy, nie mogę przestać o niej myśleć...
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Muzyka

Siedziałem sobie z browarkiem przy laptopie i oddawałem się... swoim pasjom. Leciała muzyka z jutuba. I nagle ta melodia, sama jakoś nadeszła. :::hmm::: Spodobała mi się! Zajebioza po prostu. Ja stary już jestem, może to znany utwór. Ja nie znałem.

https://www.youtube.com/watch?v=mIxlvVl ... ow&index=8
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Muzyka

Chociaż kariery muzycznej nie zrobiłem, muszę się pochwalić, że mam niezły głos. Raczej amatorsko, w miłym towarzystwie i oczywiście w asyście alkoholu zdarza mi się pośpiewać. Ostatnio "karierę" wokalną robi córka mojej szwagierki. Pytają mnie więc co myślę, jak ona rokuje, itd... A ja nie wiem co powiedzieć, bo dziewczyna nie fałszuje ale jej głos jest słabiutki. Dla wszystkich, którzy uważają, że umieją śpiewać wstawiam amatorskie nagranie rosyjskiej dziewczyny, która kazała chłopakowi grać na akordeonie a sama zaśpiewała. I to jest głos. A która takiego nie ma, no cóż... :?

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”