CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Maja Chwalińska

Obejrzałem dzisiaj Maję we Wrocławiu. Turniej zaskoczony nocną ulewą, korty nie nadawały się specjalnie do gry a mecz przeniesiony na boczny kort można było obejrzeć ale przez płot :-(. Wynik lepszy niż styl, wymęczone zwycięstwo - na dwa sety kilka razy (może pięć) garstka widzów zza siatki nagrodziła brawami ofensywnie zdobyte punkty Mai. Reszta to balony i błędy Australijki. Kolejna rywalka - Rosjanka - już dwa razy odprawiła Maję ostatnio - nie zanosi się na rewanż niestety.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Maja Chwalińska

Aaaaa... to ty tam za płotem stałeś?! ;)

Obrazek
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Maja Chwalińska

No niestety, takie miejsca. Centralny, na którym miał się odbyć mecz był kompletnie zalany, jeszcze ok 12.00 była na nim woda. W szczytowym momencie mecz Mai obserwowało jakieś 25 osób (a Smitkowej z Greczynką na korcie z trybunami 4 osoby), ale wiadomo, że nie każdy może się wybrać w tygodniu.
Ja mogłem wczoraj, to dopilnowałem wyniku :-) a dziś nie mogę i czuję, że to mógł być jej ostatni mecz w tym turnieju. W deblu wczoraj przegrała.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Maja Chwalińska

Zobaczymy, za godzinkę...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maja Chwalińska

Przerżnie? :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Maja Chwalińska

Zdecydowanie :(
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maja Chwalińska

TomPL pisze: 18 sie 2023, 15:38 Zdecydowanie :(
Jak każdy, ma swoje ograniczenia i zakres możliwości.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Maja Chwalińska

Może Maja jednak zostanie specjalistką od debla:
https://sport.interia.pl/tenis/news-pol ... Id,7339381?
sagitt
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:45

Re: Maja Chwalińska

Pszczółka pomaleńku a może kiedyś w singlu z Igą Swiątek w finale jakiegoś WTA 1000 albo wyżej.
Wszystko jest możliwe. Patrz Jasmine Paolini mówiąca po polsku. Babcia Polka z Łodzi pewnie wymodliła jej to zwycięstwo w Finale WTA 1000. Włoszka z polskimi korzeniami pomściła Świątek w Dubaju.
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Maja Chwalińska

sagitt pisze: 24 lut 2024, 20:27 Pszczółka pomaleńku a może kiedyś w singlu z Igą Swiątek w finale jakiegoś WTA 1000 albo wyżej.
Wszystko jest możliwe. Patrz Jasmine Paolini mówiąca po polsku. Babcia Polka z Łodzi pewnie wymodliła jej to zwycięstwo w Finale WTA 1000.
Trzeba mieć zdrowie do tenisa, a tego chyba Mai zabrakło. Ostatnio łapie a to jakieś przeziębienia czy zatrucia i wycofuje się z planowanych turniejów.
Kończy jej się chyba czas zamrożonego rankingu i niebawem na W50-W75 granych na Starym Kontynencie nie będzie łapała się nawet do kwalifikacji.
Musiałaby szukać łatwiejszych punktów gdzieś po świecie. Wypadła kompletnie z rytmu meczowego w jakim była jeszcze 2 lata temu. Szkoda, odbudowa tego od początkowych startów w W15-W25 będzie trwała ponad rok. Bez szlemów, bez kontaktu z TOP100 w tym czasie...Ale jestem pewny, że wróci i ucieszy nas wszystkich, którzy wierzymy.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”