Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
kelebrion
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2023, 10:10

Pomoc w doborze rakiety

Cześć. Cześć po proszę o poradę w sprawie rakiety. Chcę wrócić do gry po 20 latach przerwy w tenisa obecnie mam 40 lat. Wcześniej grałem zawodowo w tenisa stołowego a latem w tenisa ziemnego, w ziemnego też grywałem w jakiś turniejach amatorskich i styl mam bardziej rotacyjny nawyk z tenisa stolowego. Chce kupić sobie rakiete ale już taka porządniejsza i próbuje ją ustawić pod siebie i się do niej przyzwyczaić. Wybrałem sobie rakietę Head IG challenge pro i od razu bym założył naciąg Lynx 17. Co w y na to ?

Wróć do „Head”