CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

A czemu Linette i Fręch nie grają w Warszawie?
Argue
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 314
Rejestracja: 13 mar 2014, 22:20

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Co prawda z niżej notowaną Blinkovą, ale stosunek winnerów do niewymuszonych błędów 24:7 robi wrażenie. Iga wygląda jakby czuła się o wiele lepiej na trawie, zapewne służy temu kompletny brak presji, jeżeli chodzi o wynik w tym małym turnieju. Jakby zrobiła QF na Wimblu to myślę, że byłby to bardzo przyzwoity wynik.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Argue pisze: 29 cze 2023, 19:48 Jakby zrobiła QF na Wimblu to myślę, że byłby to bardzo przyzwoity wynik.
A dlaczego ma nie wygrać? Bo Vivid by nie chciał?
Z Novakiem też na początku mówili, że trawa to nie jego bajka. Że jest tylko Roger... i dalej nic. Zapaleni fani tenisa zapewne pamiętają słynne meczbole Szwajcara w londyńskim finale... rotfl
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Derler pisze: 29 cze 2023, 21:30
Argue pisze: 29 cze 2023, 19:48 Jakby zrobiła QF na Wimblu to myślę, że byłby to bardzo przyzwoity wynik.
A dlaczego ma nie wygrać?
To się raczej nie uda, bo Wilander twierdzi, że ona wygra a on się zawsze myli :-).
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

CFA pisze: 30 cze 2023, 10:37
Derler pisze: 29 cze 2023, 21:30
Argue pisze: 29 cze 2023, 19:48 Jakby zrobiła QF na Wimblu to myślę, że byłby to bardzo przyzwoity wynik.
A dlaczego ma nie wygrać?
To się raczej nie uda, bo Wilander twierdzi, że ona wygra a on się zawsze myli :-).
Niby tak ale przed finałem mężczyzn na RG2023 twierdził, że wygra Djokovic. :::hmm:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Na razie Iga taktycznie(?) się rozchorowała...
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Derler pisze: 30 cze 2023, 12:51
CFA pisze: 30 cze 2023, 10:37
Derler pisze: 29 cze 2023, 21:30
Argue pisze: 29 cze 2023, 19:48 Jakby zrobiła QF na Wimblu to myślę, że byłby to bardzo przyzwoity wynik.
A dlaczego ma nie wygrać?
To się raczej nie uda, bo Wilander twierdzi, że ona wygra a on się zawsze myli :-).
Niby tak ale przed finałem mężczyzn na RG2023 twierdził, że wygra Djokovic. :::hmm:::
Jest różnica w ocenie: przed turniejem a przed finałem.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

CFA pisze: 30 cze 2023, 16:40
Derler pisze: 30 cze 2023, 12:51
CFA pisze: 30 cze 2023, 10:37
Derler pisze: 29 cze 2023, 21:30
Argue pisze: 29 cze 2023, 19:48 Jakby zrobiła QF na Wimblu to myślę, że byłby to bardzo przyzwoity wynik.
A dlaczego ma nie wygrać?
To się raczej nie uda, bo Wilander twierdzi, że ona wygra a on się zawsze myli :-).
Niby tak ale przed finałem mężczyzn na RG2023 twierdził, że wygra Djokovic. :::hmm:::
Jest różnica w ocenie: przed turniejem a przed finałem.
No tak. Przed półfinałem z Hiszpanem bodajże wyrokował wylot Serba. rotfl
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Ze względu na wyjątkowo niski poziom zdecydowałem się ukryć wiadomość. // wyczes
SPOILER:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Vivid pisze: 1 lip 2023, 07:52 Podobno dzidzia się posra.... i nie zagrała? :twisted:
Jakie to ... najmanowate :::gd::: :lol: :lol: :lol:
Taktyka, misiu, taktyka. Fizjo wyliczył, że lepszy cykl będzie z przerwą pod koniec tygodnia.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Schemat Vivida jest od lat ten sam. :!ojoj!:
Przed turniejem zgrywa cwaniaka i serwuje wszelkiego kalibru docinki. Na cel obiera 1GĘ, niegdyś to była AGA, a zawsze jest nim NOVAK23. Po zakończeniu turnieju nie odzywa się ok. tygodnia, nie raz dłużej. Nabiera sił. :::hot::: Czasami tłumaczy, że nie oglądał finału. Albo co gorsza - nie zna zwycięzcy/ów/... O_O
Ciekaw jestem jak będzie tym razem. :::scratchy::: Kto wygra u panów, kto u pań, i jak długo nie będzie potem Vivida... :::hmm:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Derler pisze: 1 lip 2023, 23:22 Schemat Vivida jest od lat ten sam. :!ojoj!:
Przed turniejem zgrywa cwaniaka i serwuje wszelkiego kalibru docinki. Na cel obiera 1GĘ, niegdyś to była AGA, a zawsze jest nim NOVAK23. Po zakończeniu turnieju nie odzywa się ok. tygodnia, nie raz dłużej. Nabiera sił. :::hot::: Czasami tłumaczy, że nie oglądał finału. Albo co gorsza - nie zna zwycięzcy/ów/... O_O
Ciekaw jestem jak będzie tym razem. :::scratchy::: Kto wygra u panów, kto u pań, i jak długo nie będzie potem Vivida... :::hmm:::
A ja w zasadzie wiem. Poczekaj na wpis Wimbledon 2023.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

WTA w Warszawie a tu cisza. Był ktoś i widział jak się prezentują nowe korty?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Derler pisze: 1 lip 2023, 23:22 Schemat Vivida jest od lat ten sam. :!ojoj!:
Przed turniejem zgrywa cwaniaka i serwuje wszelkiego kalibru docinki. Na cel obiera 1GĘ, niegdyś to była AGA, a zawsze jest nim NOVAK23. Po zakończeniu turnieju nie odzywa się ok. tygodnia, nie raz dłużej. Nabiera sił. :::hot::: Czasami tłumaczy, że nie oglądał finału. Albo co gorsza - nie zna zwycięzcy/ów/... O_O
Ciekaw jestem jak będzie tym razem. :::scratchy::: Kto wygra u panów, kto u pań, i jak długo nie będzie potem Vivida... :::hmm:::
Czy mi się wydaje, czy jednak nie wygrali "faworyci", których byś widział w tańcu na bibce po krowim turnieju? :D
To tak jak z tymi sedesami, które miałeś odbijać, no ostatecznie odzyskiwać ... :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Prądu na Legię nie dowieźli i teraz Iga musi na raty się męczyć, sztukowany jakiś ten Warsaw Open ;)
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Może lepiej, że nie ma. Świątek się posypała w końcówce drugiego seta. Tego nie dogranego. Bojaźliwie zaczęła grać, serwisy z autami takimi jakich w tourze nie zobaczysz.

Zobaczymy czy się dzisiaj pzegrupuje.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Dała radę ale 8:6 w tiebreaku?! Pani psycholog słabo pomogła...
W finale już z górki, wszystkim się do USA spieszyło :)
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Widzę , że forum dogorywa i nawet moderatorzy nie przenoszą postów z tenisa męskiego zamieszczonych w wątku Igi , do odpowiedniej kategorii męskiej . Do jakich czasów doczekaliśmy się ? Mam nadzieję , że nie ma to nic wspólnego z problemami jakie ma Zarządzający Polskim Związkiem Tenisowym w relacjach damsko męskich z zawodniczkami . Widzę , że tu jest stajnia Augiasza i forum niedługo upadnie . Ale mam sympatię do TomPL , który jakoś zachowuje poziom w dyskusji .
Problem vivusia niech właściciele forum sami rozwiążą inaczej będę tu zaglądał raz na pół roku z ciekawości czy jeszcze jest i się nie posypało .
A szkoda , było w miarę merytoryczne i kilku Kolegów rzeczowych i miło było podyskutować i wymieniać się uwagami.
Pozdrawiam właścicieli forum , chyba , że jest nim cytowany wyżej v........... tego nie wiem , logika wskazuje że jest w tym coś na rzeczy ?????????
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

TomPL pisze: 30 lip 2023, 18:13 Dała radę ale 8:6 w tiebreaku?! Pani psycholog słabo pomogła...
W finale już z górki, wszystkim się do USA spieszyło :)
Ano właśnie i jakie refleksje po Kanadzie ?
Jest o czym podyskutować .
Pozdrawiam
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: WTA 2023 - kolejny rok Świątek?

Refleksje standardowe. Akurat uważam, że Pegula prezentuje styl, z którym Świątek powinna sobie poradzić. Ten tytuł był do wzięcia, więc może to dekoncentracja, bo punktów do odrabiania z tej fazy sezonu oprócz US Open nie ma za bardzo a najgroźniejsza rywalka do No1 odpadła wcześniej i Iga już nie grała na 100%. A może nie czuje się na tyle silna, żeby przyklepać coś jeszcze przed Nowym Jorkiem. W Cinci jest WTA1000 to powinna się wymiksować dopiero w SF.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”