Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Novak Djokovic

SevenUP pisze: 10 sty 2022, 21:16
ayshe pisze: 10 sty 2022, 16:19 No nic to, mam nadzieję, że to już koniec tego żenującego cyrku, bo nie na polityczny kabaret w odcinkach tu liczyłam tylko na dobrego tenisa.
Możnaby się choć spodziewać cienia refleksji nad cąłą sytuacją, ale nie. Kibicujesz Novakowi, więc na wszystko masz zamknięte oczy. Czy istnieje jakikolwiek racjonalny argument w jego obronie w tej sytuacji? ...
Tak, kurna.

Wyrok sądu stwierdzający bezprawność działania władzy wykonawczej.

Którym wszyscy by się masturbowali i gęby sobie wycierali, gdyby był przeciwny.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Novak Djokovic

CFA pisze: 10 sty 2022, 21:30
Marcin_L pisze: 10 sty 2022, 19:05 Kiedy już zaczynasz sympatyzować z Novakiem, wchodzi Derler, cały na biało.
hohvar pisze: 6 sty 2022, 11:22 W belgradzkim zoo rozwścieczony tłum zaatakował parę kangurów. Śledztwo trwa. :wink:
Nie miałem czasu śledzić na bieżąco, ale widzę, że poczucie humoru nie ginie :-)

A w temacie: najlepszym finałem byłoby stwierdzenie zakażenia u niego w przeddzień turnieju...
Nie. Spuszczenie przez niego łomotu bandzie zaszczepionych (rzeczywiście lub fikcyjnie) złamasów i wzięcie 21 szlema.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Marcin_L pisze: 10 sty 2022, 21:32
CFA pisze: 10 sty 2022, 21:30
Marcin_L pisze: 10 sty 2022, 19:05 Kiedy już zaczynasz sympatyzować z Novakiem, wchodzi Derler, cały na biało.
hohvar pisze: 6 sty 2022, 11:22 W belgradzkim zoo rozwścieczony tłum zaatakował parę kangurów. Śledztwo trwa. :wink:
Nie miałem czasu śledzić na bieżąco, ale widzę, że poczucie humoru nie ginie :-)

A w temacie: najlepszym finałem byłoby stwierdzenie zakażenia u niego w przeddzień turnieju...
Nie. Spuszczenie przez niego łomotu bandzie zaszczepionych (rzeczywiście lub fikcyjnie) złamasów i wzięcie 21 szlema.
Gość mówi z sensem. :::gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Jakoś tak lekko przeszliśmy wokół tematu działań Novaxa po pozytywnym teście.
A takie ładne zdjęcia się zachowały z 17.12.2021. :]
Moje ulubione:
Obrazek
Czy tak powinien się zachowywać zakażona osoba z właśnie co otrzymanym pozytywnym testem na COVID-19?
Nie wspominając, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców świata?
Chyba, że wzorem rodzinki Novaxa ogłosicie, że nie ma tematu i konferencja się właśnie zakończyła.

Ale macie "wzór" do naśladowania. :rolleyes:

Mam nadzieję, że zostanie wygwizdany, aż mu w pięty pójdzie.
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Novak Djokovic

Marcin_L pisze: 10 sty 2022, 21:32
CFA pisze: 10 sty 2022, 21:30
Marcin_L pisze: 10 sty 2022, 19:05 Kiedy już zaczynasz sympatyzować z Novakiem, wchodzi Derler, cały na biało.
hohvar pisze: 6 sty 2022, 11:22 W belgradzkim zoo rozwścieczony tłum zaatakował parę kangurów. Śledztwo trwa. :wink:
Nie miałem czasu śledzić na bieżąco, ale widzę, że poczucie humoru nie ginie :-)

A w temacie: najlepszym finałem byłoby stwierdzenie zakażenia u niego w przeddzień turnieju...
Nie. Spuszczenie przez niego łomotu bandzie zaszczepionych (rzeczywiście lub fikcyjnie) złamasów i wzięcie 21 szlema.
A może jaka kara boska dla Australijczyków pozytywny wyniki testów dla ich zawodników? W męskim tourze i tak nic nie wnoszą w kwestii wyniku (obecne Kyrgios pozytywny), ale brak Barty by ich zabolał :D
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

Marcin_L pisze: 10 sty 2022, 21:30
SevenUP pisze: 10 sty 2022, 21:16
ayshe pisze: 10 sty 2022, 16:19 No nic to, mam nadzieję, że to już koniec tego żenującego cyrku, bo nie na polityczny kabaret w odcinkach tu liczyłam tylko na dobrego tenisa.
Możnaby się choć spodziewać cienia refleksji nad cąłą sytuacją, ale nie. Kibicujesz Novakowi, więc na wszystko masz zamknięte oczy. Czy istnieje jakikolwiek racjonalny argument w jego obronie w tej sytuacji? ...
Tak, kurna.

Wyrok sądu stwierdzający bezprawność działania władzy wykonawczej.

Którym wszyscy by się masturbowali i gęby sobie wycierali, gdyby był przeciwny.
Nic dodać ni ująć, Marcin odpowiedział za mnie. :::gd::: :::gd::: :::gd:::
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Jezu!!! Jeśli istniejesz! W kółko mówicie to samo. Że oszukał, że chory był, że gdzieś był z dziećmi, na jakimś spotkaniu, itp. rozmaite historie. A nie rozumiecie, że to nie ważne jest? Ważna jest decyzja o starcie w turnieju i czy go wygra.
Po co pastwić się nad człowiekiem, który tyle dobra dla świata zrobił, dla biednych ludzi, dla chorych, dla dzieci, etc. Tak jak Lewandowski, daje pieniądze tu i tam. Czy musicie takich ludzi z góry źle oceniać i pisać te swoje dyrdymały okraszone sporą dawką nienawiści wręcz?
Pomyślcie. :::moron:::
Nawet jeśli załatwił sobie ten test. Facet jest sfiksowany na punkcie szczepień, boi się tego jak ognia, nie chce tego (tak jak ja - przypadek może), może to cechuje ludzi o specyficznym charakterze, delikatnie mówiąc. Czy to go skreśla? Wy Polacy powinniście wiedzieć najlepiej jak się kombinuje. Całe społeczeństwo żyło z cwaniactwa przez cały okres komuny... a co bardziej rozgarnięci robią to do dzisiaj. I co? Taki Djokovic sobie coś załatwił (w domyśle) i nagle cała, skorumpowana Polska bije na alarm! Tak nie można!!!!!!!!!!!!
Jesteście beznadziejni!
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Novak Djokovic

Oby minister kangur miał torbę jaja i wysłał go do domu. Jak tego nie zrobi to straci stołek.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

Madox pisze: 10 sty 2022, 22:51 Oby minister kangur miał torbę jaja i wysłał go do domu. Jak tego nie zrobi to straci stołek.
No, podważanie decyzji sądu, który wedle demokratycznych standardów powinien być niezawisły to bardzo dobry wzorzec, od razu człowiek czuje się chroniony prawem. Fajnie, że w Polsce też tak mamy, co nie?
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

ayshe pisze: 10 sty 2022, 22:58
Madox pisze: 10 sty 2022, 22:51 Oby minister kangur miał torbę jaja i wysłał go do domu. Jak tego nie zrobi to straci stołek.
No, podważanie decyzji sądu, który wedle demokratycznych standardów powinien być niezawisły to bardzo dobry wzorzec, od razu człowiek czuje się chroniony prawem. Fajnie, że w Polsce też tak mamy, co nie?
Tak. Takie myślenie. Odnoszę wrażenie, że ten cały Novak jest bardziej praworządny i ludzki od wielu z was. Chodzi mi teraz o taką zwykłą, ludzką normalność. Bycie dobrym człowiekiem, który nikomu krzywdy nie robi. Ja też się z tym spotykam, w życiu zawodowym i osobistym. Dlaczego ludzie są dla siebie tacy źli? Jeden drugiego to by zabił najchętniej, gdyby mu to płazem uszło.
Muszę głębiej pomyśleć i wam powiem. Co ja myślę, dlaczego tak się dzieje w Polsce. Ale to jutro może.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Novak Djokovic

ayshe pisze: 10 sty 2022, 22:58
Madox pisze: 10 sty 2022, 22:51 Oby minister kangur miał torbę jaja i wysłał go do domu. Jak tego nie zrobi to straci stołek.
No, podważanie decyzji sądu, który wedle demokratycznych standardów powinien być niezawisły to bardzo dobry wzorzec, od razu człowiek czuje się chroniony prawem. Fajnie, że w Polsce też tak mamy, co nie?
Sąd tylko stwierdził, że bezprawnie cofnięto wizę. Nic więcej, bo też na ten temat miał rozstrzygać. Ciągle to nie wyjaśnia dlaczego zdrowy Djokovic, który nie przebył COVID został dopuszczony jako "wyjątek" do turnieju.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Novak Djokovic

ayshe pisze: 10 sty 2022, 22:58
Madox pisze: 10 sty 2022, 22:51 Oby minister kangur miał torbę jaja i wysłał go do domu. Jak tego nie zrobi to straci stołek.
No, podważanie decyzji sądu, który wedle demokratycznych standardów powinien być niezawisły to bardzo dobry wzorzec, od razu człowiek czuje się chroniony prawem. Fajnie, że w Polsce też tak mamy, co nie?
👍
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Novak Djokovic

Marcin_L pisze: 10 sty 2022, 21:30
SevenUP pisze: 10 sty 2022, 21:16
ayshe pisze: 10 sty 2022, 16:19 No nic to, mam nadzieję, że to już koniec tego żenującego cyrku, bo nie na polityczny kabaret w odcinkach tu liczyłam tylko na dobrego tenisa.
Możnaby się choć spodziewać cienia refleksji nad cąłą sytuacją, ale nie. Kibicujesz Novakowi, więc na wszystko masz zamknięte oczy. Czy istnieje jakikolwiek racjonalny argument w jego obronie w tej sytuacji? ...
Tak, kurna.

Wyrok sądu stwierdzający bezprawność działania władzy wykonawczej.

Którym wszyscy by się masturbowali i gęby sobie wycierali, gdyby był przeciwny.
Jest też wyrok sądu (a nawet Trybunału Konstytucyjnego) mówiący, że zabranie kasy z OFE było legalne, więc zawsze mam z tyłu głowy, żeby patrzeć na takie stwierdzenia z pewną dozą krytycznego spojrzenia. :wink:

Natomiast co do meritum... Cieszę się, że Novak (prawdopodobnie) zagra w AO. Szkoda natomiast, że w takich okolicznościach, no bo albo miał lewy test, albo łaził faktycznie chory wśród ludzi.

Jestem przeciwko przymusowi szczepienia i najbardziej liczyłem na sytuację, w której oprócz Novaka niezaszczepionych jest jeszcze kilku graczy z czołówki i Australijczycy mają do wyboru wycofać się z restrykcyjnego podejścia lub mieć turniej bez gwiazd, z potencjalnym wycofaniem się sponsorów, a rzeczona czołówka mówi, że jeśli ma być wyjątek, to dla wszystkich. Sytuacja, którą mamy teraz nie jest dla mnie w pełni satysfakcjonująca, bo raczej pokazuje, że możni, potężni mogą więcej, mogą robić wały lub ignorować niewygodne przepisy, a i tak im się upiecze.

Ale jak widzę konferencje przerywane przy niewygodnych pytaniach lub takie posty:
Derler pisze: 10 sty 2022, 22:36 Jezu!!! Jeśli istniejesz! W kółko mówicie to samo. Że oszukał, że chory był, że gdzieś był z dziećmi, na jakimś spotkaniu, itp. rozmaite historie. A nie rozumiecie, że to nie ważne jest? Ważna jest decyzja o starcie w turnieju i czy go wygra.
Po co pastwić się nad człowiekiem, który tyle dobra dla świata zrobił, dla biednych ludzi, dla chorych, dla dzieci, etc. Tak jak Lewandowski, daje pieniądze tu i tam. Czy musicie takich ludzi z góry źle oceniać i pisać te swoje dyrdymały okraszone sporą dawką nienawiści wręcz?
Pomyślcie. :::moron:::
Nawet jeśli załatwił sobie ten test. Facet jest sfiksowany na punkcie szczepień, boi się tego jak ognia, nie chce tego (tak jak ja - przypadek może), może to cechuje ludzi o specyficznym charakterze, delikatnie mówiąc. Czy to go skreśla? Wy Polacy powinniście wiedzieć najlepiej jak się kombinuje. Całe społeczeństwo żyło z cwaniactwa przez cały okres komuny... a co bardziej rozgarnięci robią to do dzisiaj. I co? Taki Djokovic sobie coś załatwił (w domyśle) i nagle cała, skorumpowana Polska bije na alarm! Tak nie można!!!!!!!!!!!!
Jesteście beznadziejni!
to mimo wcześniejszego stwierdzenia, że cieszę się, że Novak zagra, mam dziką nadzieję na jakiś pozytywny test w dniu pierwszej rundy lub, żeby kwik był jeszcze większy, finału. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Novak Djokovic

ayshe pisze: 10 sty 2022, 22:58
Madox pisze: 10 sty 2022, 22:51 Oby minister kangur miał torbę jaja i wysłał go do domu. Jak tego nie zrobi to straci stołek.
No, podważanie decyzji sądu, który wedle demokratycznych standardów powinien być niezawisły to bardzo dobry wzorzec, od razu człowiek czuje się chroniony prawem. Fajnie, że w Polsce też tak mamy, co nie?
Decyzja sądu nijak ma się do reszty. Dla przypomnienia: trzeba było dostarczyć dokumenty do 10.12, Djokovic daje test z 16.12 ( najpierw negatywny, potem pozytywny ) od kumpla profesora. Załóżmy, że jest chory, ale idzie roznosić po szpitalach. Ma w tym swoim domku status bóstwa, może zarażać i zabijać Ok. Do Australii nie można wjechać niezaszczepionym, miliony ludzi gnije w domu. Może nagle stwierdzą, że skoro jakiś Serb może robić co chce, to ja też nie ? To Australijczycy pomyślą, że jest łamane prawo w ich własnym domu, przez obcego.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Piękne bagatelizowanie ewidentnego przekrętu. A do tego jaki to ten Novax cudowny, ile on dobrego zrobił. Normalnie drugi Morawiecki. Zapominasz chyba, że fundacja Novaxa jest po to przede wszystkim aby nie płacić horrendalnych podatków od tantiem (jak i prawie każda prowadzona przez sportowca). No i to obywatelstwo Monako to też nie po to aby wspomagać podatkami swój kraj... aż rzygać się chce, czytając te wypociny.

Ciekawe, czy byś tak samo to relatywizował jakby taki numer wywinął Nadal, czy, nie daj boże, Federer.
Ślinotok to by ciebie zabił przez odwodnienie.

I masz rację, awersję do szczepień mają "specyficzni" ludzie. Cytuję kolegę, który, mimo braku przeciwskazań się nie zaszczepił i wylądował na 10 dni pod turbotlenem: "delikatnie powiem, że byłem głupi aby nie powiedzieć mocniej".
Do tego składałem stanowczo za dużo kondolencji przez ostatnie dwa lata aby tolerować ludzi bagatelizujących COVID19.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Novak Djokovic

Oni są tak idealnie głupi, że nawet w systemie nie wprowadzili "pozytywnego" wyniku testu (QR). Spiegel sprawdził. Ten sam kod parę godzin później już dał wynik pozytywny.
Ja rozumiem, że cwaniaczki z bazaru itd. Ale żeby cały sztab i rodzinka mieli w sumie IQ rozwielitka to już przesada.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 10 sty 2022, 22:36 Jezu!!! Jeśli istniejesz! W kółko mówicie to samo. Że oszukał, że chory był, że gdzieś był z dziećmi, na jakimś spotkaniu, itp. rozmaite historie. A nie rozumiecie, że to nie ważne jest?
A wiesz, że się z tym zgodzę ;) Z punktu widzenia przyjazdu. Zasady powinny być jasne i egzekwowane. Zatem albo zapraszamy i koniec, albo nie wjedziesz i koniec. A nie, gość jedzie i szopka.
I tu faktycznie też się zgadzam, że co robił w grudniu nie ma znaczenia dla samego rozstrzygnięcia w sprawie wizy.

Natomiast ja to widzę tak.
Raczej nie miał covidu w grudniu i test był spreparowany pod AO. Nie stanowił zatem też pewnie zagrożenia dla ludzi, z którymi się spotykał. No ale rozmawiamy nie o domysłach a o w końcu oficjalnych stanowiskach.
Skoro był chory i spotykał się z ludźmi to naruszył zapewne zasady izolacji/kwarantanny w Serbii. I to powtórzę - dla mnie jest moralnym śmieciem.

W Australii chyba jednak brakło konsekwencji i jaj ...
Jak dla mnie to pojawiła się irytacja, że facet leci z nimi w kulki i nie będą z siebie pośmiewiska robić łykając kit o teście. A potem zmieniono zdanie, wybrano podejście - no jest kwit to o co chodzi?
I w sumie cała zadyma bez sensu :::bd::
Szkody ponieśli wszyscy, z tym że zawodnik się dodatkowo ośmieszył. Zmniejszył też pewnie trochę swoje szanse na ewentualną wygraną.

I nie można usprawiedliwiać przekrętów i cwaniactwa innymi pozytywnymi czynami.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Vivid pisze: 11 sty 2022, 06:40 I nie można usprawiedliwiać przekrętów i cwaniactwa innymi pozytywnymi czynami.
A oglądałeś "Potop"? Tam Kmicic mordował swoich. Zostało mu to jednak wybaczone bo uratował Częstochowę. :::lghcry:::
No i co?
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Novak Djokovic

SevenUP pisze: 10 sty 2022, 23:11
ayshe pisze: 10 sty 2022, 22:58
Madox pisze: 10 sty 2022, 22:51 Oby minister kangur miał torbę jaja i wysłał go do domu. Jak tego nie zrobi to straci stołek.
No, podważanie decyzji sądu, który wedle demokratycznych standardów powinien być niezawisły to bardzo dobry wzorzec, od razu człowiek czuje się chroniony prawem. Fajnie, że w Polsce też tak mamy, co nie?
Sąd tylko stwierdził, że bezprawnie cofnięto wizę. Nic więcej, bo też na ten temat miał rozstrzygać. Ciągle to nie wyjaśnia dlaczego zdrowy Djokovic, który nie przebył COVID został dopuszczony jako "wyjątek" do turnieju.
:::gd:::
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Novak Djokovic

Marcin_L pisze: 10 sty 2022, 21:32
CFA pisze: 10 sty 2022, 21:30
A w temacie: najlepszym finałem byłoby stwierdzenie zakażenia u niego w przeddzień turnieju...
Nie. Spuszczenie przez niego łomotu bandzie zaszczepionych (rzeczywiście lub fikcyjnie) złamasów i wzięcie 21 szlema.
Marcin, oczom nie wierzę.
Nazywasz cały tour, który się zaszczepił, bandą złamasów? O_O Złamasy, bo się zaszczepili? Rozumiem, że pozostawanie poza tą bandą można sobie zapewnić postawą Rejtana antyszczepionkowego i głośnym kwestionowaniem sensowności wymogu szczepień, a jak się nie da w ten sposób wjechać na AO, to wyszukiwaniem coraz bardziej wątpliwych powodów zdrowotnych (już nie: światopoglądowych)? Marcin: same złamasy i jeden gieroj? Serio? :rolleyes:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”