optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Novak Djokovic

ESP pisze: 10 sty 2022, 09:26 No i "fejknjusy" się potwierdziły, test zrobiony osobiście przez zaprzyjaźnionego profesora (sic!). Czemu mi żaden profesor nie robił testu tylko jakiś technolog? :]
Jak widać lepiej mieć polityka po swojej stronie, który może wypiąć się na decyzję sądu :] Brzmi znajomo...? Kolejna odsłona totalitarnej demokracji, znana u nas aż za dobrze. Nigdy nie zrozumiem idei tego typu decyzji, podobnie jak np. ułaskawień prezydenta itd.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Tutaj skan potwierdzenia testu z 16.12.2021 pobranie 13:05 wynik tego samego dnia o 20:19.
https://twitter.com/BenRothenberg/statu ... 6332413953

Czyli 17.12 brylował mając potwierdzony test PCR. Fajny ten Novax. rotfl
Ewcik
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2021, 18:54

Re: Novak Djokovic

A czy ktoś ma wiedzę czy Djoko już był kiedyś chory na Covid?
Bo prawda jest taka, że nawet przez okres 6 mcy od przebytego zakażenia, test PCR wychodzi fałszywie dodatni i u ozdrowieńców nie powinno się go robić...
Mam w rodzinie taki przypadek, więc informacja sprawdzona i konsultowana z wieloma lekarzami...
Te testy PCR są niewiarygodne często...
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

Novax miał COVID zaraz po turnieju towarzyskim Adria Tour w połowie 2020 (czyli ponad półtorej roku temu)

Test PCR wykonany 22.12.2021 już miał ujemny ;)
Skan jest w komentarzu w podanym wcześniej linku.

Dla mnie sprawa jest jasna: Novax nie chciał się szczepić (jego niechęć do zdobyczy współczesnej medycyny nie jest tajemnicą), Jego sztab chciał wymusić specjalne traktownanie przez Australię, Jak termin minął (chyba 10.12.2021) i nic nie dało się ugrać jako plan rezerwowy wymyślono pozytywny test PCR.
Gdyby było inaczej to czemu informację o zakażeniu ukrywano aż do przylotu do Australii?
Nie mogli ogłosić 17.12.2021: Novak ma COVID19, czuje się dobrze i przygotowuje się w domu do AO?

Zawsze uważałem jego i całą jego rodzinę za buców, jak widać nie pomyliłem się.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Novak Djokovic

ESP pisze: 10 sty 2022, 11:18 Dla mnie sprawa jest jasna: Novax nie chciał się szczepić (jego niechęć do zdobyczy współczesnej medycyny nie jest tajemnicą),
Ja mam odmienne zdanie, mniej więcej od 2010 roku on kocha współczesną medycynę rotfl .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Novak Djokovic

ESP pisze: 10 sty 2022, 11:18 Novax miał COVID zaraz po turnieju towarzyskim Adria Tour w połowie 2020 (czyli ponad półtorej roku temu)

Test PCR wykonany 22.12.2021 już miał ujemny ;)
Skan jest w komentarzu w podanym wcześniej linku.

Dla mnie sprawa jest jasna: Novax nie chciał się szczepić (jego niechęć do zdobyczy współczesnej medycyny nie jest tajemnicą), Jego sztab chciał wymusić specjalne traktownanie przez Australię, Jak termin minął (chyba 10.12.2021) i nic nie dało się ugrać jako plan rezerwowy wymyślono pozytywny test PCR.
Gdyby było inaczej to czemu informację o zakażeniu ukrywano aż do przylotu do Australii?
Nie mogli ogłosić 17.12.2021: Novak ma COVID19, czuje się dobrze i przygotowuje się w domu do AO?

Zawsze uważałem jego i całą jego rodzinę za buców, jak widać nie pomyliłem się.
Pytanie jest takie: jakim cudem zgłosił wyjątek od szczepienia do 10.12 skoro nie przebył choroby w ciągu ostatnich 6 miesięcy??
Przecież jego test z 16.12 w takim razie w ogóle nie powinien być brany pod uwagę skoro jest po terminie..
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 10 sty 2022, 08:40 Wszystko się powoli wyjaśnia. Jeśli zagra - będzie to oznaczało, że "jest czysty". Zatem niektórzy użytkownicy tego forum powinni się zastanowić czy aby zbyt pochopnie go nie ocenili. :::scratchy:::
Nie rumakuj bo się zagalopujesz ... :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Novak Djokovic

SevenUP pisze: 10 sty 2022, 14:50 Pytanie jest takie: jakim cudem zgłosił wyjątek od szczepienia do 10.12 skoro nie przebył choroby w ciągu ostatnich 6 miesięcy??
Przecież jego test z 16.12 w takim razie w ogóle nie powinien być brany pod uwagę skoro jest po terminie..
Ale po co w ogóle o tym mówić? To niedobra jest.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Novak Djokovic

Australian prime minister Scott Morrison said earlier on Monday that Djokovic was treated "the same as everyone else".
"There are no special rules for tennis players or anyone else," he said.

Ta wypowiedź będzie to ciekawym tłem jeśli zdecydują się na zastosowanie specjalnych uprawnień/kompetencji odpowiedniego ministra...
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Novak Djokovic

W tym wszystkim to Djoko jednak ma szczęście że nawywijał w EU i przyleciał do AU. Gdyby to wydarzyło się w US to by go puścili z torbami
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Novak Djokovic

https://twitter.com/DjokerNole/status/1 ... 01/photo/1

Novak is on the court. TENNIS COURT.

htb pisze: 10 sty 2022, 15:17 W tym wszystkim to Djoko jednak ma szczęście że nawywijał w EU i przyleciał do AU. Gdyby to wydarzyło się w US to by go puścili z torbami
Z tego co czytam, to może być tak, że to ktoś inny będzie puszczony z torbami.

No nic to, mam nadzieję, że to już koniec tego żenującego cyrku, bo nie na polityczny kabaret w odcinkach tu liczyłam tylko na dobrego tenisa.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Novak Djokovic

Tak trochę na zasadzie: i wilk syty, i owca cała. Rząd powie - chcieliśmy dobrze, no ale sąd to sąd i go wypuścił. Djokovic też może będzie cały, jak mu dadzą zagrać.

Zakładam, że tego 3-letniego bana jednak nie będzie. Novak, niezależnie od opinii na tym forum, jest ikoną i lokomotywą tego sportu, jedną z uściślijmy. Raczej nikt sobie nie będzie w stopę strzelał i zabraniał mu 3-letniego wjazdu do AU. Pewnie wydadzą go na pastwę ludu dopingującego, a Nowaczyna zapewne sobie z tym poradzi.

I tylko tych bidoków z AU szkoda co to ich w domach przetrzymują. Hipokryzja w pełnym rozkwicie z obu stron, A czy Novak czysty to nie wiemy, bo nie znamy powodów, dla jakich decyzję sądu uchylono.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Novak Djokovic

Nie uznam sprawy za zamkniętą, dopóki Djoker nie rozegra swojego ostatniego meczu w tym turnieju :).

Tu się jeszcze może wiele zdarzyć.

Ale po raz pierwszy będę mu szczerze kibicował, hłe, hłe.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Novak Djokovic

John Isner na Twitterze :D :D

"Jedyne, co pozostało do zrobienia, to ponownie zdobyć trofeum i opuścić miasto, aby nigdy nie wrócić, a la CM Punk."

https://twitter.com/JohnIsner/status/14 ... 63874?s=20
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 789
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Bez względu na rozstrzygnięcia z Novakiem jedno jest pewne - w ostatnich dniach wzrosła aktywność na forum. Zagorzali krwiopijcy Serba dostali swoje 5 minut i bez pardonu przeszli do ataku. Czy fake news czy nie fake news, czy prawda czy nie prawda - dla nich to nie ważne. Nadarzyła się okazja, żeby dokopać pogromcy Fedala to trzeba to natychmiast uczynić. Jak wilki. Taki jest właśnie świat. :(
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Novak Djokovic

Kiedy już zaczynasz sympatyzować z Novakiem, wchodzi Derler, cały na biało.
Derler pisze: 10 sty 2022, 18:48 Bez względu na rozstrzygnięcia z Novakiem jedno jest pewne - w ostatnich dniach wzrosła aktywność na forum. Zagorzali krwiopijcy Serba dostali swoje 5 minut i bez pardonu przeszli do ataku. Czy fake news czy nie fake news, czy prawda czy nie prawda - dla nich to nie ważne. Nadarzyła się okazja, żeby dokopać pogromcy Fedala to trzeba to natychmiast uczynić. Jak wilki. Taki jest właśnie świat. :(
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Novak Djokovic

Marcin_L pisze: 10 sty 2022, 19:05 Kiedy już zaczynasz sympatyzować z Novakiem, wchodzi Derler, cały na biało.
Derler pisze: 10 sty 2022, 18:48 Bez względu na rozstrzygnięcia z Novakiem jedno jest pewne - w ostatnich dniach wzrosła aktywność na forum. Zagorzali krwiopijcy Serba dostali swoje 5 minut i bez pardonu przeszli do ataku. Czy fake news czy nie fake news, czy prawda czy nie prawda - dla nich to nie ważne. Nadarzyła się okazja, żeby dokopać pogromcy Fedala to trzeba to natychmiast uczynić. Jak wilki. Taki jest właśnie świat. :(
Może to tatusiek Novaka postanowił założyć konto na tym forum? O_O :D
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Novak Djokovic

Marcin_L pisze: 10 sty 2022, 19:05 Kiedy już zaczynasz sympatyzować z Novakiem, wchodzi Derler, cały na biało.
Derler pisze: 10 sty 2022, 18:48 Bez względu na rozstrzygnięcia z Novakiem jedno jest pewne - w ostatnich dniach wzrosła aktywność na forum. Zagorzali krwiopijcy Serba dostali swoje 5 minut i bez pardonu przeszli do ataku. Czy fake news czy nie fake news, czy prawda czy nie prawda - dla nich to nie ważne. Nadarzyła się okazja, żeby dokopać pogromcy Fedala to trzeba to natychmiast uczynić. Jak wilki. Taki jest właśnie świat. :(
Mam tak podobnie, tylko u mnie "cały na biało" brzmi gorzej. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Novak Djokovic

ayshe pisze: 10 sty 2022, 16:19 No nic to, mam nadzieję, że to już koniec tego żenującego cyrku, bo nie na polityczny kabaret w odcinkach tu liczyłam tylko na dobrego tenisa.
Możnaby się choć spodziewać cienia refleksji nad cąłą sytuacją, ale nie. Kibicujesz Novakowi, więc na wszystko masz zamknięte oczy. Czy istnieje jakikolwiek racjonalny argument w jego obronie w tej sytuacji? ...
Prince Textreme Tour 100 310
CFA
Orator
Orator
Posty: 654
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Novak Djokovic

Marcin_L pisze: 10 sty 2022, 19:05 Kiedy już zaczynasz sympatyzować z Novakiem, wchodzi Derler, cały na biało.
hohvar pisze: 6 sty 2022, 11:22 W belgradzkim zoo rozwścieczony tłum zaatakował parę kangurów. Śledztwo trwa. :wink:
Nie miałem czasu śledzić na bieżąco, ale widzę, że poczucie humoru nie ginie :-)

A w temacie: najlepszym finałem byłoby stwierdzenie zakażenia u niego w przeddzień turnieju...

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”