Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Jakie, ale tak konkretnie, te pół litra pijesz? Bo może ja też bym spróbował...
Ostatnio nie wydziwiam. Raczę się zwykłą, czystą. Lubię Wyborową. :::cheese::: Nie będę przepłacał za koniaki, łyskacze i inne wynalazki.

Obrazek
Awatar użytkownika
fansportu
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 10 cze 2019, 18:12

Re: Bukmacherka

Widzę, że panowie nadal walczą na Wimbledonie, ja już odpadłem w ubiegłym tygodniu :D
Jako że rozpoczynają się eliminacje do Ligi Mistrzów i Ligi Europy, wysłałem taką dłuuugą tasiemkę na awanse:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN

Życzę Piastowi awansu, ale myślę, jednak, że po tych kilku osłabieniach pierwszego zespołu w rywalizacji z będącym w grze BATE może być ciężko ;)
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

Ta Konta to jakieś totalne nieporozumienie tenisa! :::A!A!A::: Dlaczego ja na nią postawiłem... :idioticus:

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Bukmacherka

Stofler babski tenis na tym etapie to głównie stawianie seta przeciw faworytom lub overy gemowe (np dziś szczególnie to drugie). Ten Wimbledon na WTA w tym roku to zbiory dla buków :D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

optymista pisze:Stofler babski tenis na tym etapie to głównie stawianie seta przeciw faworytom lub overy gemowe (np dziś szczególnie to drugie). Ten Wimbledon na WTA w tym roku to zbiory dla buków :D
No tak ale Zhang mając przewagę w pierwszym secie jednak nie zdołała go ugrać. Nie ma reguły.
Mam też zakład, na którym trafiłem Strycovą (kurs 3,1) ale się nim nie pochwalę bo postawiłem tam też na Nadala jako zwycięzcę turnieju. Trochę mi teraz z tego powodu głupio. :wink:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

fansportu pisze:Widzę, że panowie nadal walczą na Wimbledonie, ja już odpadłem w ubiegłym tygodniu :D
Ja też odpadłem, nie tylko od Wimbla, ale teraz po efektownych wygranych stoflera wróciłem do moich metod w innych mniejszych turniejach - tam też można znaleźć okazje i coś wygrać, choć nie tak spektakularnie:
Obrazek
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Ja też odpadłem, nie tylko od Wimbla, ale teraz po efektownych wygranych stoflera wróciłem do moich metod w innych mniejszych turniejach - tam też można znaleźć okazje i coś wygrać, choć nie tak spektakularnie:
SPOILER:
Wygrałeś stówę, jest dobrze! Jeśli mogę Ci coś doradzić, postaw ją na wygrane Aguta, Federera, Nadala i Halep. Podwoisz swoją kasę. :::gd:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

A na Djoko nie???!!!
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:A na Djoko nie???!!!
Na Novaka kurs 1,06. Nie warto. Możesz dorzucić dzisiejszą porażkę wyjazdową Piasta Gliwice w eliminacjach LM. :::gd:::
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Bukmacherka

A też Wam się pochwale skalpem z tego turnieju :::yay:::
https://tinypic.pl/8wqzxo744l0e
ps jak wkleić obrazek bezpośrednio bez linku?
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

No proszę - kolejny zuchwalec nam się objawił :D Kurs mniejszy niż u stoflera ale stawka solidna i wygrana rekordowa. Brawo!
Ja to tu tylko mogę powalczyć o te pół litra...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

stofler pisze: Wygrałeś stówę, jest dobrze! Jeśli mogę Ci coś doradzić, postaw ją na wygrane Aguta, Federera, Nadala i Halep. Podwoisz swoją kasę. :::gd:::
Za stówę to nie ale zagrałem jak radzisz, dołożyłem jeszcze "znajome" z ITF'a w COntrexeville i teraz wszystko w rękach Halep. Nie, nie chodzi o wygraną w tysiącach, taką normalną, "moją" :D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:
stofler pisze: Wygrałeś stówę, jest dobrze! Jeśli mogę Ci coś doradzić, postaw ją na wygrane Aguta, Federera, Nadala i Halep. Podwoisz swoją kasę. :::gd:::
Za stówę to nie ale zagrałem jak radzisz, dołożyłem jeszcze "znajome" z ITF'a w COntrexeville i teraz wszystko w rękach Halep. Nie, nie chodzi o wygraną w tysiącach, taką normalną, "moją" :D
To wygrasz. :::gd::: Halep zgarnie tytuł, widziałem jak gra. Ja natomiast wszystkie zakłady przegrałem bo wszędzie dołożyłem Bate Borysów. :idioticus: Za mocno uwierzyłem w tych patałachów. :]
kropiwnicki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 231
Rejestracja: 24 maja 2011, 23:19

Re: Bukmacherka

Stofler, był Kamke grany dziś? :D
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

kropiwnicki pisze:Stofler, był Kamke grany dziś? :D
Wygrał.
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Bukmacherka

Mi Roger wczoraj uwalił kupon (dałem 3:0 ;/) kolejny w stylu 100 -> prawie 3k
W sobotę na pewno dam na Halep w finale :::gd:::
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

optymista pisze:W sobotę na pewno dam na Halep w finale :::gd:::
Ja też. ::!vgoodv!::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Halep wygrała, mogę więcej piwa wypić w Suwałkach ;)
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Halep wygrała, mogę więcej piwa wypić w Suwałkach ;)
To daj wszystko na Halep teraz. I na Nadala. Twoja wygrana wzrośnie czterokrotnie! ::!vgoodv!::
kropiwnicki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 231
Rejestracja: 24 maja 2011, 23:19

Re: Bukmacherka

stofler pisze:
TomPL pisze:Halep wygrała, mogę więcej piwa wypić w Suwałkach ;)
To daj wszystko na Halep teraz. I na Nadala. Twoja wygrana wzrośnie czterokrotnie! ::!vgoodv!::
Wchodzę w to.
Obrazek
https://m.youtube.com/watch?v=Pg-x1wEzjuE
5:23
Ostatnio zmieniony 12 lip 2019, 10:41 przez kropiwnicki, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Różności tenisowe”