Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

ayshe pisze:
Jurek Kiler pisze:Obiektywna ocena jest taka - dziś grało czterech tenisistów, jeden z nich od początku swojego meczu pokazywał jak czuje się skrzywdzony i jak bardzo nie chce grać, pech chciał, że tym jedynym był Djokovic.
Dokładnie tak. Drama Queen pełną parą, ale ten typ tak ma, osobiście kompletnie mi to nie przeszkadza, jeśli jemu to pomaga, a dekoncentruje przeciwnika i miesza mu w głowie, to czemu nie? Za to pewnych granic nie przekracza, w przeciwieństwie do Kyrgiosa.
Co ty pleciesz kobieto?
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

I Ty, Brutusie...?
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

meszka pisze:I Ty, Brutusie...?
Pierwszy raz nie wiem co mam napisać. :::hmm:::
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Nie radzą sobie organizacyjne Francuzi. Ten nowy szef turnieju do d... jest, wtopa za wtopą.
Co do dzisiejsze sytuacji ja jednak jestem sobie w stanie wyobrazić , że Novak po tym spiętrzeniu się różnych "niefartów" zabrał graty , wsiadł do auta i zadysponował "do domu". On jest raptus, wymyka mu się z rąk ten puchar itd, itp.
Tylko, że to by głównie obciążyło organizatorów i szybko sprawę wyciszono , gry przełożono na jutro itd.
Szkoda to Dominika który jakby nie było prowadzi z Serbem a stanowi tylko tło innych pozasportowych wydarzeń.

Pierwszy mecz cóż, zawsze miło jak Rafa ogra Federera :::yay:::
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:
ayshe pisze:
Jurek Kiler pisze:Obiektywna ocena jest taka - dziś grało czterech tenisistów, jeden z nich od początku swojego meczu pokazywał jak czuje się skrzywdzony i jak bardzo nie chce grać, pech chciał, że tym jedynym był Djokovic.
Dokładnie tak. Drama Queen pełną parą, ale ten typ tak ma, osobiście kompletnie mi to nie przeszkadza, jeśli jemu to pomaga, a dekoncentruje przeciwnika i miesza mu w głowie, to czemu nie? Za to pewnych granic nie przekracza, w przeciwieństwie do Kyrgiosa.
Co ty pleciesz kobieto?
Wyrażam opinię o ulubionym zawodniku. Reszta argumentów powyżej, w moich poprzednich postach.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:
meszka pisze:I Ty, Brutusie...?
Pierwszy raz nie wiem co mam napisać. :::hmm:::
Taki polityk był, zasłynął ze skrajnej nielojalności, ale to dawno było, możesz nie pamiętać.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

meszka pisze:
stofler pisze:
meszka pisze:I Ty, Brutusie...?
Pierwszy raz nie wiem co mam napisać. :::hmm:::
Taki polityk był, zasłynął ze skrajnej nielojalności, ale to dawno było, możesz nie pamiętać.
No spokojnie, nie zapędzaj się mądralo. A gdzie jest twoja lojalność?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:
meszka pisze:
stofler pisze:
meszka pisze:I Ty, Brutusie...?
Pierwszy raz nie wiem co mam napisać. :::hmm:::
Taki polityk był, zasłynął ze skrajnej nielojalności, ale to dawno było, możesz nie pamiętać.
No spokojnie, nie zapędzaj się mądralo. A gdzie jest twoja lojalność?
A tu chodzi o lojalność, czy o fakty?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Ale w tym kociołku się namieszało, ciekawe czy komuś się będzie chciało sprzątać
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Gary pisze:
stofler pisze:
meszka pisze:
stofler pisze:
meszka pisze:I Ty, Brutusie...?
Pierwszy raz nie wiem co mam napisać. :::hmm:::
Taki polityk był, zasłynął ze skrajnej nielojalności, ale to dawno było, możesz nie pamiętać.
No spokojnie, nie zapędzaj się mądralo. A gdzie jest twoja lojalność?
A tu chodzi o lojalność, czy o fakty?
O fakty kolego. Odnoszę wrażenie, że koleżanki x i y to prowokatorki. Jedna mówi tak" "jeśli jemu to pomaga, a dekoncentruje przeciwnika i miesza mu w głowie, to czemu nie?" a druga nazywa mnie zdrajcą, tylko dlatego że zauważam tą hipokryzję.
Cóż, fajnie jest. Bardzo miło było was poznać dziewczyny.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

meszka pisze:Ale w tym kociołku się namieszało, ciekawe czy komuś się będzie chciało sprzątać
Teraz mówisz o sprzątaniu a sama bawiłaś się swoimi prowokacyjnymi wpisami. Przypomnieć?
Oj nie ładnie koleżanko.
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Powiem więcej, to jest jedna osoba, się tylko przelogowywuje i Cię osacza, miej oczy i uszy otwarte.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

meszka pisze:Powiem więcej, to jest jedna osoba, się tylko przelogowywuje i Cię osacza, miej oczy i uszy otwarte.
Jasne. Jak już argumentów brakuje to przychodzą czarne myśli. Śpij spokojnie kochanie.
Awatar użytkownika
lake
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 13 cze 2010, 21:52

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:
Jurek Kiler pisze:Obiektywna ocena jest taka - dziś grało czterech tenisistów, jeden z nich od początku swojego meczu pokazywał jak czuje się skrzywdzony i jak bardzo nie chce grać, pech chciał, że tym jedynym był Djokovic.
Na pewno widziałeś kadr z Federerem w tle a na pierwszym planie roztaczała się zadymka piaskowa. Podobało ci się? Nie ważne. Myślę jednak, że Rogerowi nie koniecznie. Ja nie wiem dlaczego w takich warunkach odbywają się mecze, chociaż się domyślam, jednak w godzinach późniejszych, wtedy gdy na kort wszedł Djokovic doszedł jeszcze przelotny deszcz. Zatem nie staraj się wrzucać obu tych meczów do jednej beczki, jednym słowem nie generalizuj bo takie podejście do właściwej oceny czegokolwiek prawie zawsze jest nieobiektywne a zawsze nieprofesjonalne.
I co z tego że Rogerowi się nie podobało, Rafie pewnie też nie. Obaj byli zgodni na konferencji, że przez pierwsze parę gemów trudno było uchwycić rytm, ale żaden z nich nie błaznował na korcie tylko spiął poślady i grał najlepiej jak potrafi. Natomiast Serb od pierwszej piłki machał rękoma i wyrażał swoje niezadowolenie, jawnie demonstrując, że w jego ocenie gra w tych warunkach jest niemożliwa i powinno się przerwać. Z przepisami można dyskutować, można je zmieniać, ale nie w trakcie meczu, bo jednemu się nie podoba. A przepisy stanowią że wiatr nie jest podstawą do przerwania meczu. I Serb swój cyrk zaczął nim spadła kropla deszczu więc o jakim generalizowaniu tu mowa w ogóle. Serb po raz kolejny robi się z siebie ofiarę i pokrzywdzonego, ale jego fani na wszelkich forach to już przechodzą samych siebie, biadoląc przez cały turniej. To co, jak w AO jakimś cudem wrócą do rozgrywania finału w sesji dziennej to też walnie focha, bo słońce i każe zamknąć dach nawet jak temperatura nie przekracza dopuszczalnej? Obiektywizm? Tego słowa nie ma w Twoim słowniku. Nawet z własnego obozu masz sygnały, że Serb przesadził z tym cyrkiem a i tak nie dociera.
Sezon 2019 w liczbach:
#15
#18
#40:15
#16
#19
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

lake pisze:
stofler pisze:
Jurek Kiler pisze:Obiektywna ocena jest taka - dziś grało czterech tenisistów, jeden z nich od początku swojego meczu pokazywał jak czuje się skrzywdzony i jak bardzo nie chce grać, pech chciał, że tym jedynym był Djokovic.
Na pewno widziałeś kadr z Federerem w tle a na pierwszym planie roztaczała się zadymka piaskowa. Podobało ci się? Nie ważne. Myślę jednak, że Rogerowi nie koniecznie. Ja nie wiem dlaczego w takich warunkach odbywają się mecze, chociaż się domyślam, jednak w godzinach późniejszych, wtedy gdy na kort wszedł Djokovic doszedł jeszcze przelotny deszcz. Zatem nie staraj się wrzucać obu tych meczów do jednej beczki, jednym słowem nie generalizuj bo takie podejście do właściwej oceny czegokolwiek prawie zawsze jest nieobiektywne a zawsze nieprofesjonalne.
I co z tego że Rogerowi się nie podobało, Rafie pewnie też nie. Obaj byli zgodni na konferencji, że przez pierwsze parę gemów trudno było uchwycić rytm, ale żaden z nich nie błaznował na korcie tylko spiął poślady i grał najlepiej jak potrafi. Natomiast Serb od pierwszej piłki machał rękoma i wyrażał swoje niezadowolenie, jawnie demonstrując, że w jego ocenie gra w tych warunkach jest niemożliwa i powinno się przerwać. Z przepisami można dyskutować, można je zmieniać, ale nie w trakcie meczu, bo jednemu się nie podoba. A przepisy stanowią że wiatr nie jest podstawą do przerwania meczu. I Serb swój cyrk zaczął nim spadła kropla deszczu więc o jakim generalizowaniu tu mowa w ogóle. Serb po raz kolejny robi się z siebie ofiarę i pokrzywdzonego, ale jego fani na wszelkich forach to już przechodzą samych siebie, biadoląc przez cały turniej. To co, jak w AO jakimś cudem wrócą do rozgrywania finału w sesji dziennej to też walnie focha, bo słońce i każe zamknąć dach nawet jak temperatura nie przekracza dopuszczalnej? Obiektywizm? Tego słowa nie ma w Twoim słowniku. Nawet z własnego obozu masz sygnały, że Serb przesadził z tym cyrkiem a i tak nie dociera.
A skąd ty się tu wziąłeś?
Odpowiadam. Gdyby zaczęło padać w trakcie meczu Federera nie byłoby opcji o jego kontynuowaniu, sam najprawdopodobniej o tym wiesz. To, że Djokovic walczy o swoje prawa krytykując decyzje organizatorów uznałbym za pozytyw, kreatywną postawę tenisisty działającego swymi uwagami dla dobra ogółu.
A poza tym, nie wiem czy jest sens z tobą polemizować.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

ayshe pisze:(...)
Podobnie jak cała reszta jestem pod wrażeniem poziomu Fedala w tych warunkach, ale z drugiej strony strasznie mi szkoda, że Fed nie miał jak się rozwinąć i już się nie dowiem co mógłby wycisnąć z tego bh i s&V na mączce przeciwko Rafie. :(
(...)
Całkowicie się zgadzam. :::gd::: Identycznie to widzę. I jeszcze jedno. Ten mecz mi pokazał, że Fed naprawdę poradził już sobie chyba na stałe z czymś takim, jak kompleks Nadala. Gdyby tylko nie te dzisiejsze warunki... Hm, szkoda.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
lake
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 13 cze 2010, 21:52

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

stofler pisze:A skąd ty się tu wziąłeś?
Odpowiadam. Gdyby zaczęło padać w trakcie meczu Federera nie byłoby opcji o jego kontynuowaniu, sam najprawdopodobniej o tym wiesz. To, że Djokovic walczy o swoje prawa krytykując decyzje organizatorów uznałbym za pozytyw, kreatywną postawę tenisisty działającego swymi uwagami dla dobra ogółu.
A poza tym, nie wiem czy jest sens z tobą polemizować.
Już kiedyś mnie chyba pytałeś skąd się tu wziąłem, więc może Ci przypomnę, że jestem tu dłużej niż Ty wiesz o istnieniu forum.
A co do merytorycznej treści Twojego posta, a raczej jej braku, to tak masz rację, polemika z kimś kogo argumentacja opiera się na "gdyby" to strata czasu. Przynajmniej dla mnie.
Sezon 2019 w liczbach:
#15
#18
#40:15
#16
#19
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Stofler - przestań brnąć. Wygłupiłeś się podręcznikowo, więc dziewczynom wirtualne kwiaty a chłopakom po browarze i zacznij używać mózgu. Rozumiem, że "trzeźwe" emocje itd. ale bez przesady.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Mnie tam postawa Serba nie żenuje. A czego się mam spodziewać od kmiota i klauna kortowego?
Cytując klasykę - wyszło, nie pierwszy raz, szydło z worka :P

To nie były warunki do gry, ale taki jest regulamin. Można zaproponować / zapytać, czy ewentualnie nie przerwać. Jeżeli odpowiedź jest negatywna to poważny zawodnik gra dalej. Przeciwnik też w końcu ma identyczne warunki, trzeba się z nimi zmierzyć. Za to też się w końcu bierze ... pieniądze ...
Thiem raczej zachwycony pogodą nie był, wcześniej Nadal i Federer też, ale grali. Na korcie był w tej sytuacji tylko jeden ćwok :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2019

Vivid pisze:...To nie były warunki do gry, ale taki jest regulamin. Można zaproponować / zapytać, czy ewentualnie nie przerwać. Jeżeli odpowiedź jest negatywna to poważny zawodnik gra dalej. Przeciwnik też w końcu ma identyczne warunki, trzeba się z nimi zmierzyć. Za to też się w końcu bierze ... pieniądze ...
Thiem raczej zachwycony pogodą nie był, wcześniej Nadal i Federer też, ale grali. Na korcie był w tej sytuacji tylko jeden ćwok :::bd::
Tak jak piszesz, to nie były warunki do gry, więc najpierw zagadał do stołkowego - bez efektu. Przegrał seta, spiał się wewnętrznie i zaczął coś grać ( a przynajmniej próbował). Potem była pierwsza przerwa na deszcz, na którą zszedł regulaminowo. Potem wygrał seta, całkiem jak poważny człowiek. Potem była ta kontrowersyjna końcówka, kiedy przełamanie zbiegło się z deszczem, a Nole wyszedł z kortu przed oficjalnym komunikatem. Owszem, od początku meczu Serb pokazywał, że nie chce grać w takich warunkach i to było widać, ale krzesłami nie rzucał, nikogo nie wyzywał, a tyłem do kortu odwracał się tylko wtedy, kiedy wiało mu pyłem pod soczewki, wszystko w dozwolonych granicach moim zdaniem.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”