Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WTA Premier Mandatory Madryt 2016

Rumunka? W pewnym sensie odrodziła się na hardach amerykańskich, lecz to wciąż nie ta forma, co rok temu. Mimo wszystko znów osiąga finał w Madrycie wykorzystując zmasakrowaną drabinkę przez odpadnięcie wielu "czołowych" tenisistek. Bilans z Cebulą 1:4, może być ciekawie. :)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: WTA Premier Mandatory Madryt 2016

Mecz finałowy dla mnie zdecydowanie ciekawy. Powiedziałabym, że szanse 50 na 50, obie są w stanie zagrać bardzo dobrze, jak i odstawić totalną kaszanę :D . Obie wygrały półfinały w miarę na spokojnie (patrząc po wynikach).
Cibulkova po turnieju wraca do TOP 30.
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WTA Premier Mandatory Madryt 2016

Na razie mecz ma całkiem znośny poziom, tylko wynik taki trochę jednostronny. :/


Mecz zakończony asem. Rumunka ani razu nie straciła podania, bylo sporo wymian. Zadecydowały błędy Cibulkovej wynikające z praktycznie perfekcyjnej gry Halep. (dziś zagrała jak żeńska wersja Djokovica) Szkoda tylko, że nie było trzech setów.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: WTA Premier Mandatory Madryt 2016

No to Simona wraca do top 5. Pierwszy tytuł w tym roku, w sumie poprzednio wygrała IW 2015. Liczę na jej szybki wylot z Rzymu i dobry wynik na RG. W zeszłym roku był szybki wypad, może w tym roku zaskoczy. Jak dla mnie to nawet może wygrać, w sumie było miło. Zdecydowanie powstała teraz luka po Szarapowej jeśli chodzi o mączkę i ktoś musi to wykorzystać.
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WTA Premier Mandatory Madryt 2016

O, Kario wróciła. Zastanawiałem się, co się z Tobą dzieje. :D

Triumf Halep mi się nie podoba, bo to argument za tym, że zmniejszenie biustu było dobrym krokiem. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: WTA Premier Mandatory Madryt 2016

Gary pisze:O, Kario wróciła. Zastanawiałem się, co się z Tobą dzieje. :D

Triumf Halep mi się nie podoba, bo to argument za tym, że zmniejszenie biustu było dobrym krokiem. rotfl
Ja tu już mam w głowie wszystko zaplanowane jeśli chodzi o WTA : AO wygrała Kerber, a dalej RG Halep, Wimbla Radwa i USO Azarenka :D . Mam też zaplanowane wygrać dziś w lotto :] .

A no wróciłam :wink: Jakoś leci :D . Btw mam pytanie, stawiamy w końcu kropki przy emotkach czy nie? Bo już zapomniałam. :wink:
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WTA Premier Mandatory Madryt 2016

Kario pisze: Btw mam pytanie, stawiamy w końcu kropki przy emotkach czy nie? Bo już zapomniałam. :wink:
Ja daję kropkę przed emotką, a jak ktoś nie da, to wlepiam bana, Obi wlepia bana jak ktoś nie da po emotce, ED jak ktoś da, a wyczes i hokej jak ktoś nie da emotki. Tak czy owak gniewu Władzy Sowieckiej nie unikniesz. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: WTA Premier Mandatory Madryt 2016

Gary pisze:
Kario pisze: Btw mam pytanie, stawiamy w końcu kropki przy emotkach czy nie? Bo już zapomniałam. :wink:
Ja daję kropkę przed emotką, a jak ktoś nie da, to wlepiam bana, Obi wlepia bana jak ktoś nie da po emotce, ED jak ktoś da, a wyczes i hokej jak ktoś nie da emotki. Tak czy owak gniewu Władzy Sowieckiej nie unikniesz. rotfl
W takim razie w każdej wypowiedzi będę się stosowań do tych wszystkich zaleceń, będziecie musieli zwołać konsylium i obradować ( :twisted: ) czy dać bana czy nie :D .

Jak tam Halep jeszcze się nie wycofała z Rzymu? Jestem zawiedziona :rolleyes: .
Quidquid Latine Discum Sit, Altum Videtur.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”