Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA Stuttgart 2016

Poza niskim procentem pierwszego podania nie widziałem niczego w grze Radwańskiej co by odbiegało od tego co prezentowała w trakcie dotychczasowej kariery. Widziałem za to problem w postaci przeciwniczki, która nie chciała psuć po 4 odbiciu oraz potrafiła zagrać tak skrót jak i wygrywającą wzdłuż linii z backhandu.

Siegemund gra turniej swojego życia ale na Kerber te himalaje formy mniej utytułowanej Niemki mogą okazać się za niskie. Jakby nie było Kerber potrafi być regularna, a jednocześnie potrafi przyłożyć. Dorzucimy zmęczenie turniejem i szala powinna przechylić się na korzyść Andżeliki...

Nawiasem mówiąc szkoda, że Laura takiego poziomu raczej już nigdy nie zaprezentuje, bo tak jak gardzę tenisem kobiecym tak to jest zdatne do oglądania.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: WTA Stuttgart 2016

Kawał dobrego tenisa zamknięty w 4 gemach dla przeciwniczki. ;)
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Bongos
Orator
Orator
Posty: 646
Rejestracja: 1 wrz 2013, 17:38

Re: WTA Stuttgart 2016

Tak, wczoraj Agnieszka w kluczowych momentach się nie postawiła i dała się nakręcać Siegemund - pierwszy set na pewno rozegrał się w kilku istotnych piłkach, która Radwańska oddała za darmo. Dzisiaj Kerber potrafiła wrócić w pierwszym secie, a później to już zdaję się Siegemund dorwało zmęcznie, presja, frustracja, itd...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA Stuttgart 2016

Sen Kopciuszka się skończył, ale i tak dziewczyna będzie miała co wspominać. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: WTA Stuttgart 2016

Kerber za solidna dla Laury. Najciekawszy w tym wszystkim jest fakt, że fani Radwańskiej (przynajmniej niektórzy) twierdzą, że Kerber miała... szczęście, bo Aga ograłaby też i Petrę i Laurę potem w finale, gdyby była w drugiej drabince. Już nie wspomnę o wytykaniu tego, że Andżi nic po polsku na ceremonii nie powiedziała do dziadka i że nie wstała, gdy nagrodę za wicemistrzostwo dostawała Siegemund...
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”