Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Cincinnati 2008

BM pisze:Lorek bije na głowę te wszystkie stare pryki z Polsatu. Przebija go tylko Adaś Chojnowski z ES :D
Piszę z komórki i nie widzę od razu całości. Patrzę i od razu - co za niemota mi tu Choynowskiego gloryfikuje?! A tu wszystko jasne - BM ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP Cincinnati 2008

Jeeeest !!! No nareście ktoś spuścił manto Nadalowi i bardzo się cieszę, że tym kimś był Djoker. O to mi chodziło właśnie, tak się gra z Hiszpanem ! Druga rzecz, że Serbowi wszystko wychodziło :wink:
Awatar użytkownika
Szary88
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2008, 19:59
Lokalizacja: Biłgoraj/Warszawa

Re: ATP Cincinnati 2008

Muszę przyznać, że pierwszy raz widziałem, żeby ktoś tak 'zmasakrował' Nadala. Pierwsza piłka wygrana w 3. gemie, pierwszy gem przy stanie 5:0 dla rywala. Chyba na prawdę Nadal potrzebował już odpoczynku. :)
[NTRP ~2.5]

'May the Force be with you'
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Cincinnati 2008

Ot i macie fachowość Pols###. Od pół godziny leci pojedynek finałowy w Cincinnati a oni transmitują .... nie ! niczego nie transmitują, tylko mają wspominki mózgotrzepów.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Szary88
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2008, 19:59
Lokalizacja: Biłgoraj/Warszawa

Re: ATP Cincinnati 2008

Nie ma się co martwić - o 22 włączą mecz od początku i jak gdyby nigdy nic będzie w rogu napisane "na żywo", także nic nie powinniśmy stracić :). Taką przynajmniej mam nadzieję.
[NTRP ~2.5]

'May the Force be with you'
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Cincinnati 2008

Szkoda tylko że będziemy znali wynik z tym 30min wyprzedzeniem. :evil:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
jackblack1
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 16 lip 2008, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Cincinnati 2008

Nie ma to jak Eurosport - u nich wszystko co było związane z tenisem było perfekcyjnie.
A tu K.O. TV :(
Dobrze że są jakieś strony internetowe gdzie można obejrzeć ten mecz live :)
Do boju Djoko ;)
Zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć.
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: ATP Cincinnati 2008

No i pozamiatane. Jedna z ostatnich wymian była świetna, ale po niej Nole ledwo się na nogach trzymał... No cóż, Primadonny nie lubię, ale ktoś wygrać musiał, może i lepiej że nie Djoko? Przynajmniej nie nadgoni punktów w rankingu :twisted:
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Cincinnati 2008

Ale jesteś perfidna ! :) Chłopaki jeszcze oglądają "na żywo" w P##### a ty im psujesz zabawę.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: ATP Cincinnati 2008

Jak oglądają, to nie patrzą na forum :twisted: :P

P.S. A to 'perfidna' to za komplement wezmę 8)
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Cincinnati 2008

Zawsze lubiłem babki z .... klasą :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ATP Cincinnati 2008

Cóż... Wysoka forma nie trwa wiecznie a u Djoko trwała aż... jeden mecz :P. Ale wczoraj , aż miło było patrzeć jak grał z Rafą. Murray po raz kolejny już odprawił Nole z kwitkiem. Teraz jak dla mnie zamulające igrzyska i dopiero potem USO. Trochę sobie poczekam , ale pocieszający jest fakt , że wszystko będzie w Eurosporcie i w końcu profesjonalni komentatorzy :).
Awatar użytkownika
Szary88
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2008, 19:59
Lokalizacja: Biłgoraj/Warszawa

Re: ATP Cincinnati 2008

Z mojej perspektywy powrót tenisa do Eurosportu to nic fajnego - moja kablówka jakiś czas temu zastąpiła go jakże ciekawym i fascynującym TVP Sport.

A co do samego meczu - pierwszy set był taki przewidywalny - każdy wygrywał swoje serwisy, Murray pewniej, więc wygrał tie-breaka. Za to emocje zaczęły się w drugim secie - kilka przełamań itp. Po tym jak Murray stracił 5:3 byłem już przekonany, że się nie podniesie i Novak odniesie spokojne zwycięstwo, jednak stało się inaczej.
Kluczowa była wymiana, o której już ktoś wcześniej wspomniał - Novak zrobił chwilę przerwy, nie mógł złapać oddechu, popełni podwójny błąd i zrobiło się 6:4 w tie-breaku.

A wyniku wcale nie trzeba było znać pół godziny wcześniej - wystarczyło (tak jak ja 8) ) w czasie oglądania meczu nie zaglądać do Internetu. Bo znając wynik już nie ogląda się tak ciekawie.
[NTRP ~2.5]

'May the Force be with you'
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Cincinnati 2008

Ja oglądałem pół godziny wcześniej przez internet, o to w dobrej jakości i bez przycięć. Taki cierpliwy, żeby czekać na łaskę Pol#### to ja nie jestem.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: ATP Cincinnati 2008

Ja oglądałem w TV i jakoś mnie nie bolało ich pseudo-live. Ogladałem widowisko, a nie oczekiwałem na ogłoszenie wyniku. Mnie ten mecz rozbawił do łez, bo poniekąd widziałem w tym samego siebie (oczywiście z dokładnością do aktualnego NTRP ;) ). Były momenty, gdy Djoko wznosił się na wyżyny i trafiał takie rzeczy, że... miodzio. Z drugiej strony przez większość czasu walił Murray'owi piłki dokładnie z sam środek kortu kompletnie bez pomysłu, co zrobić. A jak nie daj Bóg pomysł się pojawiał, to piłka szybowała w aut. Murray zagrał solidnie i konsekwentnie do bólu. Nie rozstrzelał Djoko, jak ten wczesniej Nadala, tylko go rozwałkował. Miło się to oglądało, choć ja w przeciwieństwie do Gato żałuję, że Djoko nie nadrobił punktów. Z całym szacunkiem dla uporu, konsekwencji i innych przymiotów Rafy - jego tenis sauté (nie okraszony pięknie grającym rywalem) przyprawia mnie o mdłości.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ATP Cincinnati 2008

A Ja podobnie jak Yogi... oglądałem z zainteresowaniem mimo 30 minutowego opóźnienia. Za to trochę rozczarował Nadal oskarżając ATP o nieuczciwą ilość imprez na twardych nawierzchniach... o czym w innym dziale bo może być ciekawa dyskusja...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: ATP Cincinnati 2008

El Diablo pisze:Za to trochę rozczarował Nadal oskarżając ATP o nieuczciwą ilość imprez na twardych nawierzchniach...
O tym nie wiedziałem. No najlepiej , żeby cały sezon był na ziemi :).

Dla mnie to lekki dyskomfort oglądać mecz , który zaczął się jakiś czas temu. Dziwnie się czuje :P.
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Re: ATP Cincinnati 2008

Nie wiem w czym problem, nie wchodzi się na neta i nie sprawdza wyniku i jest gitara. Wiele razy tak oglądalem mecze tenisowe czy piłkarskie. Co do meczu to mógł się podobać, szczególnie drugi set, ale czułem, że Murray może wygrać ten finał i nawet postawiłem na niego :wink:

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”