Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Jakuboto pisze:
PitS pisze:
hohvar pisze:Losowanie wcześniej, za pomocą lotto, uważam za świetne. Na Kłobuku się sprawdziło, jest obiektywne, i wprowadza dodatkowy dreszczyk :::gd::: .
No i argument dla mnie pierwszorzędny: można odpowiednio wcześniej przygotować zabawę w typowanie w wersji jak ze szlemów :::mmm::: (prawda, Elf? :!pls!: ).
Przekonałeś mnie siłą argumentacji, nie długością rzęs. Trzeba by mieć tylko pewność przyjazdu. Czytaj: wpłata wcześniej, ew. kolejne kartki od żółtej do czerwonej za brak wycofania. (Wchodziłby w drabinkę kolejny)
A ile było przypadków, że ktoś mimo zgłoszenia nie dotarł? Przy obecnej ilości uczestników to spokojnie w razie braku przybycia będzie można przesunąć kogoś i uzupełnić drabinkę.
Zdarzyło się niestety. To był pierwszy TF na Skarżyńskiego. Nie było wycofań, a ludzie z listy rezerwowej chętnie by weszli, a to już uważam za nieodpowiedzialność. Mnie w nowym terminie wypadają imieniny teścia i żony kurs jednocześnie, ale zrobię wszystko żeby sprostać i nie obciążać mniejszej liczby większymi kosztami.
Poza tym jest tylu którzy chcieli by mi dokopać, że nie zostawię ich na lodzie. :angel:

Nawet jak nie będę miał auta, to zrobili nam drugą "Włoszczowę Północ" na Centralnej Magistrali Kolejowej i mogę być szybciej pociągiem niż samochodem. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

scudetto pisze:
wwojtek pisze:
Sebex pisze:To tak ja myślałem. :) No i git, przynajmniej nie przejadę pół Polski na dwa sety. rotfl
Może tak być, jeśli zagramy po jednym secie na mecz. Wtedy dwie przegrane (jedna w turnieju głównym i jedna w turnieju pocieszenia) będą oznaczać dwa rozegrane sety - klasyczne do 6 czy do 9, w zależności od przyjętego systemu punktacji.
Ale dochodzą jeszcze towarzyskie gierki, singlowe lub deblowe, to ważniejsze niż szczęście w losowaniu :] .

No i tak się bardzo fajnie zapowiada. A z tego co czytam to te turnieje to fajna impreza także już czekam na kwiecień :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

TadX pisze:
Vivid pisze:Już się cieszę ... :twisted:
Miło mi.
Nie będzie ...

Losowanie było zawsze na imprezie, m.in. i dlatego, że zawsze ktoś się może w ostatniej chwili wycofać czy nie stawić.
Dzięki temu losuje się w gronie faktycznych uczestników i nie ma potrzeby by biedny BYE zastępował takiego Hitmana. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Vivid pisze:
TadX pisze:
Vivid pisze:Już się cieszę ... :twisted:
Miło mi.
Nie będzie ...
Jeśli będziesz tak męczący jak z tym sernikiem to faktycznie nie będzie.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Jeśli TF odbędzie się faktycznie w moje urodziny to oczekuję, że moi wylosowani rywale będą mieli na tyle kultury osobistej, żeby się nie wychylać z winnerami i innymi asami (bądź balonami rotfl ), a zwyczajnie, acz bez zbytniego okazywania tego, się podłożą, co pozwoli na naturalny przyrost mojego NTRP :twisted: .
Dziękuję :angel: .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

El Diablo pisze:
Sebex pisze:Nie chcę tam zaśmiecać od razu więc pytanie: mamy tam potwierdzać swoją obecność czy bycie na liście wystarczy żeby być branym pod uwagę?
Nie trzeba nic potwierdzać.
Ale to na razie dość niemrawo to wygląda: nie ma oficjalnego wątku turniejowego, nie ma terminów zgłoszeń ani zasad kwalifikacji... Nieobyci z TF'ami mogą nie załapać o co chodzi, a niektórzy mogą w ogóle nie zauważyć istotnych informacji o turnieju - co to za chaos?!
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Vivid pisze:
Losowanie było zawsze na imprezie, m.in. i dlatego, że zawsze ktoś się może w ostatniej chwili wycofać czy nie stawić.
Dzięki temu losuje się w gronie faktycznych uczestników i nie ma potrzeby by biedny BYE zastępował takiego Hitmana. rotfl
Losowanie przed turniejem jak dla mnie jest super :) . Fajnie na kilka dni przed, wiedzieć z kim się zagra (hmm.. ja to pewnie z Piotrem69 - tak na 99% rotfl ). Do tego można zrobić konkurs w typowanie itd.

Jeśli ktoś by rzeczywiście w ostatniej chwili zrezygnował, to albo można zrobić jakieś przesunięcia, lub BYE, a w ostateczności rozlosować wszystko jeszcze raz już na miejscu.

Oddaję swój głos żeby zrobić taki eksperyment :::gd:::
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

TomPL pisze:Ale to na razie dość niemrawo to wygląda: nie ma oficjalnego wątku turniejowego, nie ma terminów zgłoszeń ani zasad kwalifikacji... Nieobyci z TF'ami mogą nie załapać o co chodzi, a niektórzy mogą w ogóle nie zauważyć istotnych informacji o turnieju - co to za chaos?!
Na ten moment jedyne szczegóły dot. turnieju to termin i ilość kortów.
Nie ma szczegółów dot. samego turnieju (losowanie, formuła - zależna pewnie od ilości graczy, piłki), kiedy będą to JCz o nich poinformuje.

Jeśli Ci tak bardzo zależy to mogę powiesić post z tym co na razie wiadomo, jednak nie będzie tam niczego co już nie zostało napisane w tym temacie.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Ja się orientuję w aktualnej sytuacji, ale nie każdy wie, że trzeba zajrzeć na stronę 9 i 13 tego wątku, żeby znaleźć istotne informacje, bądź żeby w ogóle się zorientować, że będzie TF. :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

pst pisze:Jeśli TF odbędzie się faktycznie w moje urodziny to oczekuję, że moi wylosowani rywale będą mieli na tyle kultury osobistej, żeby się nie wychylać z winnerami i innymi asami (bądź balonami rotfl ), a zwyczajnie, acz bez zbytniego okazywania tego, się podłożą, co pozwoli na naturalny przyrost mojego NTRP :twisted: .
Dziękuję :angel: .
Raczej należy mieć nadzieję, że będziesz kulturalny i nie będziesz robił konkurencji Elf, przyniesiesz nam coś innego niż sernik ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Losowanie przed turniejem ma swój urok, ja bym przy tym wariancie obstawał. Mamy też skrypt komputerowy do losowania drabinek turniejowych, przetestowany m.in. na mistrzostwach Warszawy, mogę ewentualnie wykorzystać. Co do piłek, jedyne w klasie premium które mogę mieć obecnie w dobrej cenie to Tecnifibre Club. Do tanich Babolatów Roland Garros już nie mam dostępu.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Mam małą sugestię odnośnie piłek. Piłki Robin Soderling All Court jako, że dopiero co weszły na rynek są w zupełnie dobrej cenie, przy zakupie kartonu cena pewnie będzie bardzo zbliżona do Tecnifibre Club. Przy czym RS to są prawdziwe piłki Premium, z którymi w mojej opinii mogą się mierzyć tylko Head ATP Gold, TF X-One i stare Dunlop Forty, a cena w stosunku do Goldów czy X-One jest póki co o wiele niższa.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2015, 11:52 przez daroos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tespis
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Jak się zapisujemy, bezpośrednio w tym wątku?
Tespis
Rakieta: Yonex RD Ti 80
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Vivid pisze:
pst pisze:Jeśli TF odbędzie się faktycznie w moje urodziny to oczekuję, że moi wylosowani rywale będą mieli na tyle kultury osobistej, żeby się nie wychylać z winnerami i innymi asami (bądź balonami rotfl ), a zwyczajnie, acz bez zbytniego okazywania tego, się podłożą, co pozwoli na naturalny przyrost mojego NTRP :twisted: .
Dziękuję :angel: .
Raczej należy mieć nadzieję, że będziesz kulturalny i nie będziesz robił konkurencji Elf, przyniesiesz nam coś innego niż sernik ... rotfl
Roger that!
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

TomPL pisze:Ja się orientuję w aktualnej sytuacji, ale nie każdy wie, że trzeba zajrzeć na stronę 9 i 13 tego wątku, żeby znaleźć istotne informacje, bądź żeby w ogóle się zorientować, że będzie TF. :]
Tespis pisze:Jak sie zapisujemy, bezpośrednio w tym wątku?
Wykrakałeś, Tomie! ;)
8:7 40:15
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Bajzel tu jest i tyle, gołym okiem widać :twisted:

Tespis, zaglądaj codziennie na forum, czytaj wszystkie wątki, czytaj nawet spoilery a może znajdziesz istotne informacje :]
Awatar użytkownika
Tespis
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

TomPL pisze:Bajzel tu jest i tyle, gołym okiem widać :twisted:

Tespis, zaglądaj codziennie na forum, czytaj wszystkie wątki, czytaj nawet spoilery a może znajdziesz istotne informacje :]

Zakładam że trzeba się dokleić do listy, ale pewności nie mam ;)

1. Vivid
2. PitS
3. Jakuboto
4. scudetto
5. hokej
6. TadX
7. hohvar
8. TomPL
9. Basic
10. Kerm
11. Gary
12. Obiektyw
13. HeadShot
14. ppeter
15. Marcin_L
16. pst
17. htb
18. hitman
19. RoTTeN
20. wwojtek
21. karjar
22. logigamer
23. Piotr69
24. Sebex
25. Pio
26. golp
27. Clapton
28. Lechu67
29. Rokforabe
30. YOGItheBEAR
31. MagKor
32. ZlosliwyGnom
33. lion_dragon
34. daroos
35. Szuma
36. piter
37. Driver
38. kszysiec
39. Tespis
Tespis
Rakieta: Yonex RD Ti 80
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Tespis pisze:Jak sie zapisujemy, bezpośrednio w tym wątku?
El Diablo pisze: Na podstawie ostatniej aktualizacji listy, załączonej poniżej, stworzono temat z posegregowanymi zgłoszeniami zgodnie z aktywnością w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wycofania tudzież nowe zgłoszenia proszę zamieszczać w temacie z listą startową.
Moderator/Administrator zaktualizuje listę w wolnej chwili.

Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Tespis
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

scudetto pisze:
Tespis pisze:Jak sie zapisujemy, bezpośrednio w tym wątku?
El Diablo pisze: Na podstawie ostatniej aktualizacji listy, załączonej poniżej, stworzono temat z posegregowanymi zgłoszeniami zgodnie z aktywnością w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wycofania tudzież nowe zgłoszenia proszę zamieszczać w temacie z listą startową.
Moderator/Administrator zaktualizuje listę w wolnej chwili.

Dzięki za info :::yay:::
Tespis
Rakieta: Yonex RD Ti 80
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

wwojtek pisze:
TomPL pisze:Ja się orientuję w aktualnej sytuacji, ale nie każdy wie, że trzeba zajrzeć na stronę 9 i 13 tego wątku, żeby znaleźć istotne informacje, bądź żeby w ogóle się zorientować, że będzie TF. :]
Tespis pisze:Jak się zapisujemy, bezpośrednio w tym wątku?
Wykrakałeś, Tomie! ;)
Może i wykrakał, ale jakoś nie widzę pomocy dla Tespisa :] . A zadał proste pytanie... :tired:
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”