andrusz
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 2 paź 2012, 16:53

Lewe kolano Nadala - analiza ruchu

Hej!

Nie wiem, czy już widzieliście jak pracuje lewe kolano Nadala w czasie gry. Można to zobaczyć tu: Nadal’s Knee

Pozdrawiam,
andrusz
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Lewe kolano Nadala - analiza ruchu

Ło matko. Ciekawe to wszystko. Nie wszystko jednak na mój rozumek, ale i tak pouczające. Dzięki :).
Awatar użytkownika
Steve
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 278
Rejestracja: 19 mar 2012, 07:54
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Re: Lewe kolano Nadala - analiza ruchu

Całkiem ciekawe ;). Może przyda mi się na zbliżający egzamin, wylosuję pytanie o staw kolanowy i zacznę zanudzać o Nadalu rotfl .
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Lewe kolano Nadala - analiza ruchu

Już wiem dlaczego bolą mnie kolana!! :]
A tak poważnie to muszę to sprawdzić - od pewnego czasu intensywnie szlifuję 2HBH. A że jestem praworęczny to i inne kolano mnie boli. Zresztą bolą obydwa, ale jedno bardziej.
To "od pewnego czasu" to właśnie odkąd zacząłem intensywniej trzepać z lewej strony ;-).
Skonsultuję się z moim osobistym lekarzem domowym i zobaczymy co powie.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Lewe kolano Nadala - analiza ruchu

pst pisze:Skonsultuję się z moim osobistym lekarzem domowym i zobaczymy co powie.
A nie pisałeś, że Twój lekarz domowy to psychiatra? ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Lewe kolano Nadala - analiza ruchu

Gary pisze:
pst pisze:Skonsultuję się z moim osobistym lekarzem domowym i zobaczymy co powie.
A nie pisałeś, że Twój lekarz domowy to psychiatra? ;-P
Gary, czytamy że zrozumieniem i nie dopowiadamy sobie czegoś, czego nie ma. Bo pomyślę, żeś baba w przebraniu... rotfl
Gdzieś tam pewnie wyszukasz dokładny cytat, ale chyba pisałem coś w stylu, że ma w tym pewne doświadczenie... co nie oznacza, że jest psychiatrą, choć nie ukrywam, że mógłbym również skorzystać czasami. rotfl
Diagnostyka obrazowa to główna specjalizacja.
ale to podobnie jak u nas. Wszyscy tu jesteśmy specjalistami od gry w tenisa ;-). Ale każdy ma jakiegoś bzika. Jedni modyfikują namiętnie rakiety, a inni łupią na punkty... taka specyfika gatunku. :)
Beware of the Hologram.
It will trick us!

Wróć do „Zdrowie i kontuzje”