Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Plebiscyt forumowy 2012

ZASADY:
1. Głosujemy tylko raz (powtórne głosy nie będą wliczane), w każdej z kategorii oddając jeden głos (w przypadku oddania większej liczby, głos zostanie uznany za nieważny), jeśli ktoś podaje kilka nicków w ramach wyróżnienia, to niech w jakiś sposób (pogrubienie, podkreślenie itp.) zasygnalizuje, kto ostatecznie dostaje głos.
2. Głos oddany na siebie nie liczy się w plebiscycie.
3. Głosowanie trwa do 12.01.2013 do północy. Po tym terminie głosy nie będą brane pod uwagę. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu kilku dni od zakończenia głosowania, a jeśli się uda, to nawet następnego dnia.
4. Nie ma obowiązku głosowania we wszystkich kategoriach.
5. To nie jest wątek dyskusyjny, podajemy tylko swoje typy.

Lista kategorii:
1. Ulubiony user.
2. Ulubiona userka.
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru.
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu.
5. Największy nabijacz.
6. Najbardziej pomocny user.
7. Najbardziej niedoceniany user.
8. Najlepszy mod/admin.
9. Brakujące ogniwo - tu z kolei głosujemy na osobę, której brak na forum nam najbardziej doskwiera. Może to być ktoś, kto mało pisze albo wręcz w ogóle zniknął z forum.
10. Rookie of the Year - czyli Świeżak roku, głosować można na osoby, które swój pierwszy post opublikowały w 2012 roku (czyli można brać pod uwagę także osoby zarejestrowane w 2011, które pisać zaczęły dopiero w tym roku).
11. Ewolucja (postęp) roku - czyli kto Waszym zdaniem przeszedł największą metamorfozę na forum. Może to być zarówno osoba, która zaczęła dużo więcej pisać, jak i ktoś, u kogo widać wyraźną poprawę w jakości postów.
12. Powrót roku - czyli ktoś kogo nie było i znów zaczął się aktywnie udzielać.
13. Dyskusja roku - kategoria, w której głosujemy na dyskusję, kontrowersję roku, akcja, którą przez dłuższy czas żyło całe forum.
14. Ulubiony temat - czyli miejsce gdzie najchętniej zabieramy głos.
15. Najlepszy avatar - chyba wiadomo.
16. Najlepszy podpis - czyja sentencja w stopce podoba się Wam najbardziej.
17. Post roku - prosimy o wklejenie cytatu żeby nie było wątpliwości.
18. Prywatne GP (wyróżnienie specjalne) - za cokolwiek za co uważamy że chcemy ;).

Zapraszamy do udziału! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. ED
2. Mouila, mam sentyment do Kasi za udziały w TF-ach i za od czasu do czasu pieszczochy na forum (interesowny jestem :)). Poza tym z Garym dobrze wyglądają jak stoją po mojej prawicy i lewicy. Tak symetrycznie jest :lol: .
A wyróżnienie dla Majorki, bo przecież babcia ;) a może :::jezor:::
3. Gary.
4. ED, Smyk.
5. JCz! (i potrafię to udowodnić! :twisted: )
6. Zawsze mam już swoje zdanie, nawet jak o coś pytam to raczej proforma, dlatego zawsze mam problem z takim typowaniem.
7. Nie stwierdzam w tym roku.
8. Obiektyw, prawdziwy cichociemny żołnierz szarych szeregów tego forum :::gd::: .
9. Mechanik, bo zawsze starał się mi dokopać.
10. Majorka - fajnie że jest.
11. Radical.pl, chce sporo a szybko przekazać i bywał z tym niezły chaos. A teraz jest to już całkiem poskładane ;).
12. A to jacyś wracają? :D Nie wiem, ja to od banowania jestem (czyli w tą drugą mańkę rotfl ).
13. Religie, wiary, tolerancje - ja już to odpuściłem ale fajnie czasem się czyta.
14. Swój blog :P.
15. Gary - czyli u mnie "tradycyjnie". Ten awatar idealnie mi do Niego pasuje. Ale jest jeszcze kilka co mi wpadło w oko.
16. Wszyscy Ci co nie mają podpisu, mniej przewijania :D .
17.
Martinek pisze:
Tennisowy pisze:Czy można się dowiedzieć dlaczego piszesz o Agnieszcze per "Nieporozumienie"?
Bo Tata mi każe, sorry... :]
18. Wyróżnienie specjalne przyznam Garemu za "Władzę Sowiecką".
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Plebiscyt forumowy 2012

1. Vivid
2. Mouila
3. Wyczesany
4. ED
5. Vivid
6. Mazzakollo
7. -
8. Obiektyw
9. BM rotfl
10. E: Kolt
11. Mazzakollo
12. Dwn
13. -
14. Swój blog
15. Hokej
16. PitS
17.
Vivid pisze:Nie będziemy śmiecić u Kolegów więc tu Ci wyjaśnię zagadnienie Twoich przydługich postów :).

Z Twoimi postami to jest dość prosta sprawa.
Jak post krótki to się popatrzy i ... no może być :/.
Jak za długi to: edycja - zaznacz wszystko - skasuj - wlep RegFor coś tam coś tam - zapisz :).
I można się oddawać błogiemu lenistwu jakie śmiałeś przerwać swoją co najmniej wątpliwą ideologicznie twórczością ... :)

Nie jest za prosto, to nie koniec. Gary to zatwardziały element wywrotowy.
Gary zatem wyciąga z zachomikowanego archiwum treść posta i zastanawia się co to ma wspólnego z RegFor coś tam coś tam?! :)
Oczywiście za diabła nie dojdzie, to znaczy ED Mu nie pomoże :P.

Istnieje jednak pozorne zagrożenie że zaryzykuje i będzie śmiał wysłać interpelację z wnioskiem o interpretację - co Op miał na myśli.
Każdego początkującego to by przeraziło, przecież weryfikacja, ale nie w końcu tak doświadczonego NKWD-dzistę jak Vidzio :).
Dlatego piszę, że zagrożenie jest pozorne :].
To nie zagrożenie de facto a wręcz szansa! :D
Co w takiej sytuacji odpowie doświadczony aparat Władzy Sowieckiej - Wy nie wiecie Gary? Nie rozumiecie?! To Wy się do życia w tej społeczności nie nadajecie i trzeba Was szybciutko wyp.... * rotfl


* - wyp.... - nie oznacza "wyposażyć w odpowiednie pomoce dla ułatwienia zrozumienia zagadnienia" :D.
18. Bugaloo, dał mi gumki dzięki którym tenis stał się piękniejszy.
Ostatnio zmieniony 26 gru 2012, 15:36 przez Martinek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. Ulubiony user. Logi PM-y robią swoje. ;)
2. Ulubiona userka. Majorka
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru. ED
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu. Smyk
5. Największy nabijacz. Vivid
6. Najbardziej pomocny user. Smyk
7. Najbardziej niedoceniany user. TadX
8. Najlepszy mod/admin. ED
9. Brakujące ogniwo. Dun I Love
10. Rookie of the Year. ...
11. Ewolucja (postęp) roku. ...
12. Powrót roku. dwn
13. Dyskusja roku. TF 2012 ed.2 To męczenie Logiego o fotki i zawód po wrzuceniu filmików... bezcenne. :D
14. Ulubiony temat. Sprzęt zawodników- wątek spekulacyjny
15. Najlepszy avatar. ED
16. Najlepszy podpis. TadX
17. Post roku.
SPOILER:
18. Prywatne GP (wyróżnienie specjalne). Hohvar
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 17:14 przez wyczesany, łącznie zmieniany 3 razy.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Lubelak
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 466
Rejestracja: 24 lis 2011, 20:05

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. PitS
2. Majorka
3. PitS
4. Jacques D.
5. Vivid
6. PitS
7. Jacques D.
8. PitS
9. robpal
10. -
11. -
12. -
13. -
14. -
15. robpal
16. robpal
17.-
18. Jacques D.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. Ulubiony user.
Pierwsze pytanie i już takie trudne. Z tyloma osobami utrzymuję kontakt, tak telefoniczny jak i PM-owo/e-mailowy. Z jednej strony milczący po drugiej stronie telefonu Wyczesany, z drugiej sparingi telefoniczne z Vidziem o to kto ma lepszy akumulator w telefonie. O kolegach z którymi gaworzę drogą elektroniczną nawet nie będę wspominał...

Ponieważ jednak Wyczes wygrywa u mnie bezdyskusyjnie w innej kategorii głos oddaję na Skippera... znaczy Vivida.

2. Ulubiona userka.
Pań nam trochę przybyło, o czym w innej kategorii, ale kolejny dylemat Mouila czy Majorka?
Obie Panie stały się nieodłączną częścią forum. Mouila jest stałą bywalczynią TF'ów jednak ostatnimi czasy nie odczuwam jej obecności na forum. :( A Majorka walczy dzielnie na forum, nie tylko w tematach o pewnym Hiszpanie tak więc w tym roku mój głos otrzymuje Majorka. :wink:

3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru.
Tutaj nie mam wątpliwości, przerzucamy się całymi seriami dowcipów oraz niewinnych, a zarazem pouczających zgryźliwości... Do tej pory mam w pamięci jak podsumował nasze wyjście na kort, które niestety się nie odbyło. Bez wątpienia... Wyczesany.

4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu.
Smyk. Jego aktywność i merytoryczność szczególnie w kwestiach naciągania rakiet jest bezcenna. :::gd:::

5. Największy nabijacz.
Ponownie brak wątpliwości. Tutejszy kreator SPAM'u, mistrz rozmowy o niczym, człowiek humoru wszelakiego... Vivid.

6. Najbardziej pomocny user.
Ciężki temat. Prześwietliłem kilka działów i właściwie każdy pomaga na tyle na ile potrafi.
Jednak biorąc pod uwagę wkład w dział techniczny oraz analizy mój głos oddaję na Vivida.

7. Najbardziej niedoceniany user.
Wypowiadając się ale nie oddając głosu uważam, że nasi forumowicze generalnie są niedoceniani gdyż mają zdecydowanie więcej do zaoferowania niż pokazują na forum.

8. Najlepszy mod/admin.
Moderacyjny Ninja... nie widzicie gdzie i jak ale za... suwa :wink: jak mrówka na speedzie - Obiektyw.

9. Brakujące ogniwo.
W dłuższej perspektywie czasowej napisałbym, że DUN I LOVE jednakże ponieważ nie ma kolegi od dłuższego czasu analizując krótszy odcinek osi czasu głosuję na Jacques D.
Niby jest, wpisy z własnego tenisa, ale to już nie to co kiedyś... aktywność właściwie zmarginalizowana.

10. Rookie of the Year.
W moim osobistym rankingu tutaj same pretendentki. Jak wspomniałem w kategorii 2. trochę przedstawicielek płci pięknej przybyło na forum. Swoją aktywnością moją uwagę przykuły Ania oraz Elf. Jak na złość obie miłujące hiszpańską wołowinę z Majorki.
Oddaję głos na Anię gdyż jakoś kojarzę jej aktywność nie tylko z wątków dot. ATP/WTA.


11. Ewolucja (postęp) roku.
TomPL - za ewolucję z czytającego do piszącego.

12. Powrót roku.
Któż inny jak nie dwn? Nie będę się rozpisywał bo wszyscy kolegę znają. :]

13. Dyskusja roku - kategoria, w której głosujemy na dyskusję, kontrowersję roku, akcja, którą przez dłuższy czas żyło całe forum.
TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF 2012 ed. I

14. Ulubiony temat - czyli miejsce gdzie najchętniej zabieramy głos.
Mój konik czyli "Sprzęt zawodników- wątek spekulacyjny".

15. Najlepszy avatar - chyba wiadomo.
Vivid za leniwego pingwina oddającego istotę naszego kolegi.
Obrazek

16. Najlepszy podpis - czyja sentencja w stopce podoba się Wam najbardziej.
Vivid pisze:Powered by Obrazek Obrazek
17. Post roku - prosimy o wklejenie cytatu żeby nie było wątpliwości.
RatRace za rozgryzienie Kodu Vivida...
RatRace pisze:
SPOILER:
18. Prywatne GP:
Wyczesany - Często prowadzimy dysputy dot. systemu edukacji oraz jej administracji. Takie spojrzenie z dwóch różnych stron barykady. I wiele, wiele innych spraw, których przytaczać nie będę. ;)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. Ulubiony user - Jurek Kiler - za siłę spokoju.
2. Ulubiona userka - powinno się tę kategorię zlikwidować - userki można policzyć na palcach jednej reki, a jeszcze palców by zostało. Kobieta też człowiek.
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru. - Gary
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu. - YogitheBear - jak już się odezwie. :wink:
5. Największy nabijacz.- noooo... niby baby to gaduły, ale...Vivid :wink:
6. Najbardziej pomocny user... - zagłosuję na El Diablo... sama nie korzystam, ale wyobraźnię mam...
7. Najbardziej niedoceniany user. - Gary ? O_O tak, Gary. Mądry chłopak jest, a robi trochę za Stańczyka.
8. Najlepszy mod/admin. - PitS
9. Brakujące ogniwo - robpal - jest dużo rzadziej, a ja mam poczucie, że jak jest - to jest już nas dwoje...
10. Rookie of the Year - Ania - oby nie przepadła jak inne panie.
11. Ewolucja (postęp) roku - Mazzakollo
12. Powrót roku - .....................
13. Dyskusja roku - Religie, wiara, tolerancja- czytam - i wzdycham do emocji minionej młodości. :wink:
14. Ulubiony temat - Tenis zawodowy - Turnieje
15. Najlepszy avatar - hokej :D Zawsze poprawia mi humor.
16. Najlepszy podpis - hohvar
17. Post roku - ...
18. Prywatne GP (wyróżnienie specjalne) - Madox - no jakoś bardzo go lubię...
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. Vivid.
2. Majorka.
3. Vivid.
4. Yogi.
5. Vivid.
6. Nie szukam pomocy. Sam jej sobie udzielam.
7. Nie wiem.
8. Obiektyw.
9. -.
10. -.
11. -.
12. -.
13. Ta o religii.
14. Też ta o religii.
15. Robpal.
16. Mój. Jest bezapelacyjnie najlepszy.
17. Na pewno jakiś mój, ale tyle ich było, że już nie pamiętam.
18. Yogi, za krótką rozmowę na temacie o religii.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. Ulubiony user -El Diablo
2. Ulubiona userka - Majorka
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru. - wyczesany
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu. - PitS
5. Największy nabijacz.- Vivid
6. Najbardziej pomocny user... - El Diablo
7. Najbardziej niedoceniany user. - Gary
8. Najlepszy mod/admin. - PitS
9. Brakujące ogniwo - robpal
10. Rookie of the Year - -------
11. Ewolucja (postęp) roku - widget
12. Powrót roku - dwn
13. Dyskusja roku - Religie, wiara, tolerancja
14. Ulubiony temat - Sprzęt zawodników
15. Najlepszy avatar -----------
16. Najlepszy podpis - -----------
17. Post roku -
Gary pisze:
Rokforabe pisze:Witam, gdzie znajdę ranking? Chętnie bym kogoś wyzwał:)
Tutaj masz ranking. Na początek dobrze jest powyzywać tych z zielonymi nickami, tylko jak trafisz na takiego, któremu wyzwiska się nie spodobają, to możesz wylecieć. Ja na razie wyzywam ich od Bolszewików, Sowietów, a tego z nr 2 dodatkowo od Grubasów i na razie mnie nie wyrzucili. Ale ja mam wyższe NTRP (wyzywania, nie tenisowe), więc to może dlatego.
18. Prywatne GP (wyróżnienie specjalne) - Logi (za chorobę rakietową ;-P )
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. Obiektyw
2. Majorka
3. Vivid
4. ED
5. Vivid
6. ED
7. -
8. Obiektyw
9. BM - pomimo ostrego słowa miał niewątpliwie wiele do zaoferowania. W sumie dzięki niemu "wdrożyłem" się w tenis podczas szukania partnerów do grania. Poświęcił mi trochę czasu a nawet przegrał parę razy :)
10. -
11. -
12. chyba ja tylko wróciłem więc to taki wybór z jednego :) można na mnie albo wcale :)
13. -
14. Cóż...swój blog
15. -
16. -
17. musiałbym teraz studiować forum ale wolę pograć w tenisa :)
18. Jacques D oraz Napalm. Wiem, że głos będzie nieważny ale z kolegami rozegrałem sporo sparingów dzięki czemu ułatwiło mi to powrót do tenisa
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. Ulubiony user. Gary
2. Ulubiona userka. Majorka
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru. wyczesany, El Diablo, Gary
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu. ppeter
5. Największy nabijacz. tennisowy
6. Najbardziej pomocny user. El Diablo, Vivid
7. Najbardziej niedoceniany user. (mam tu problem, nie rozumiem tej kategorii; przez kogo niedoceniany: przeze mnie? czy jakoś ogólnie?)
8. Najlepszy mod/admin. Obiektyw,
9. Brakujące ogniwo - Jacques D.
10. Rookie of the Year - TomPL
11. Ewolucja (postęp) roku - Mezzakolo
12. Powrót roku - dwn
13. Dyskusja roku - Turniej Forumowiczów 2012 edycja 1
14. Ulubiony temat - ATP/WTA wątki turniejowe
15. Najlepszy avatar - Vivid
16. Najlepszy podpis - czyja sentencja w stopce podoba się Wam najbardziej. dwn Więcej sprzętu niż talentu...
17. Post roku - prosimy o wklejenie cytatu żeby nie było wątpliwości.
wyczesany pisze: Coś czuję, że jak Loguś ( :D ) skończy przerabiać foty to z tego:
SPOILER:
Wyjdzie to:
SPOILER:
18. Prywatne GP (wyróżnienie specjalne) - Widget za to co w realu, zwłaszcza na ziemi włoskiej
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. Ulubiony user. Nie jestem w stanie wymienić 20 bo 20 kolejnych bym pominął. Ale bardzo lubię ludzi z ideą, wizją. Wstawię więc jeden nick. Smyk
2. Ulubiona userka. Napiszecie że jestem obleśny stary dziad ale osobowości wszystkich naszych koleżanek a raczej ich obraz jaki zbudowałem powodują że to bardzo trudny wybór. W zeszłym roku wybrałem Mouilę i o ile tu nic nie uległo zmianie chcę wytypować Majorkę
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru. RatRace
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu. YogitheBear
5. Największy nabijacz. Konkurencja spora. Jest sporo treści których ostatnio nie czytam, więc nie chciałbym nikogo pominąć
6. Najbardziej pomocny user. ED
7. Najbardziej niedoceniany user. YogiTheBear
8. Najlepszy mod/admin. YogiTheBear
9. Brakujące ogniwo - tu z kolei głosujemy na osobę, której brak na forum nam najbardziej doskwiera. Może to być ktoś, kto mało pisze albo wręcz w ogóle zniknął z forum. Właśnie Mouili brak w tym roku daje się zauważyć najbardziej
10. Rookie of the Year - czyli Świeżak roku, głosować można na osoby, które swój pierwszy post opublikowały w 2012 roku (czyli można brać pod uwagę także osoby zarejestrowane w 2011, które pisać zaczęły dopiero w tym roku). Ania
11. Ewolucja (postęp) roku - czyli kto Waszym zdaniem przeszedł największą metamorfozę na forum. Może to być zarówno osoba, która zaczęła dużo więcej pisać, jak i ktoś, u kogo widać wyraźną poprawę w jakości postów. ED
12. Powrót roku - czyli ktoś kogo nie było i znów zaczął się aktywnie udzielać. dwn
13. Dyskusja roku - kategoria, w której głosujemy na dyskusję, kontrowersję roku, akcja, którą przez dłuższy czas żyło całe forum. Ta o Agnieszce jako nr1 WTA
14. Ulubiony temat - czyli miejsce gdzie najchętniej zabieramy głos. Tematy społeczne czyli religie i polityka.
15. Najlepszy avatar - chyba wiadomo. Od momentu jak w gościach dwa miesiące temu zobaczyłem "Pingwiny ..." nie mam wątpliwości że nie ma już nic trafniej opisującego właściciela. Vivid
16. Najlepszy podpis - czyja sentencja w stopce podoba się Wam najbardziej. Lepszej od "nic nie sprzedam" Radicala nie znalazłem.
17. Post roku - prosimy o wklejenie cytatu żeby nie było wątpliwości.
YOGItheBEAR pisze:No i proszę - Basic mnie uprzedził. Ja jednak uważam, że to ego Vidzia jest zdecydowanie większe niż jego brzuch. Może nie wszyscy je zauważyli na TFie, bo leżało z boku, na parkingu (zajmowało 2,5 miejsca). Zwyczajnie nie mieściło się pod wiatą, a na korcie za bardzo zawsze tytła je Gary... :lol:
18. Prywatne GP (wyróżnienie specjalne) - za cokolwiek za co uważamy że chcemy ;). Gary (sól forum, nie, nie pieprz.)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: Plebiscyt forumowy 2012

Lista kategorii:
1. YOGItheBEAR
2. -----
3. napalm
4. El Diablo
5. -----
6. YOGItheBEAR
7. smyk
8. Obiektyw
9. -----
10. -----
11. koza
12. -----
13. wiara religia tolerancja
14. ------
15. nie wiem ale ktoś ma kota na d...e jakieś laski ::P
16. -----
17. -----
18. Prywatne GP (wyróżnienie specjalne) - za cokolwiek za co uważamy że chcemy ;).
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
Pani Trener
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 sie 2012, 21:42

Re: Plebiscyt forumowy 2012

Lista kategorii:
1. Gary
2.
3. Gary
4. Gary
5. Gary
6. Gary
7. Gary
8.
9.
10.
11. Gary
12.
13.
14.
15. Gary
16. Gary - "Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
17.
18.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Plebiscyt forumowy 2012

Rzadko w tym roku gościłem na forum z różnych przyczyn. Głównie zawodowych. Jednakże z forum związałem się i w związku z tym biorę udział w tym plebiscycie. Z uwagi właśnie na tę rzadkość moich wizyt, troszkę bazuję na tym, co poznałem i zaobserwowałem wcześniej. :wink:

1. Ulubiony user - ED
2. Ulubiona userka - Majorka
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru - PitS
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - ED
5. Największy nabijacz - -----
6. Najbardziej pomocny user - ED
7. Najbardziej niedoceniany user - hohvar
8. Najlepszy mod/admin - ED i PitS
9. Brakujące ogniwo - tu z kolei głosujemy na osobę, której brak na forum nam najbardziej doskwiera. Może to być ktoś, kto mało pisze albo wręcz w ogóle zniknął z forum - yidam oraz JCz, albowiem lubię go czytać, a bardzo rzadko się wypowiada i dlatego brakuje mi go.
10. Rookie of the Year - czyli Świeżak roku, głosować można na osoby, które swój pierwszy post opublikowały w 2012 roku (czyli można brać pod uwagę także osoby zarejestrowane w 2011, które pisać zaczęły dopiero w tym roku) - -------
11. Ewolucja (postęp) roku - czyli kto Waszym zdaniem przeszedł największą metamorfozę na forum. Może to być zarówno osoba, która zaczęła dużo więcej pisać, jak i ktoś, u kogo widać wyraźną poprawę w jakości postów - ------------
12. Powrót roku - czyli ktoś kogo nie było i znów zaczął się aktywnie udzielać - ---------
13. Dyskusja roku - kategoria, w której głosujemy na dyskusję, kontrowersję roku, akcja, którą przez dłuższy czas żyło całe forum - wg mnie zawsze tematy dotyczące A.Radwańskiej. Przycichają i odżywają. Tak więc temat dotyczący sióstr Radwańskich.
14. Ulubiony temat - czyli miejsce gdzie najchętniej zabieramy głos - turnieje ATP
15. Najlepszy avatar - chyba wiadomo - hohvar
16. Najlepszy podpis - czyja sentencja w stopce podoba się Wam najbardziej - ---------
17. Post roku - prosimy o wklejenie cytatu żeby nie było wątpliwości - ---------
18. Prywatne GP (wyróżnienie specjalne) - za cokolwiek za co uważamy że chcemy ;) - ED
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. Ulubiony user - Marcin L. Miał sporą konkurencję, ale LD, PitS i JCz załapali się na głosy w innych kategoriach, więc wybór padł na Marcina.
2. Ulubiona userka - Może jestem płytki, czy wręcz prostacki, ale mnie interesuje u kobiet jeden parametr - rozmiar cycków a te największe ma Vivid. Gdyby jednak ktoś stwierdził, że ten głos się nie liczy, to Majorka, za MU, racjonalne podejście do wielu spraw oraz mimo Nadala. :wink:
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru - Vivid, ma dystans do siebie, lubię się z nim droczyć, bo nie strzeli focha, tylko odda soczystą ripostą.
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - najbardziej lubię posty RatRace'a.
5. Największy nabijacz - logigamer, choć konkurencja naprawdę spora.
6. Najbardziej pomocny user - PitS, zawsze podpowie, wspomoże radą.
7. Najbardziej niedoceniany user - JCz. Może nie tyle jako user, co jako organizator GPW. Bardzo się cieszę, że ktoś taki jest, bo w sumie to dzięki niemu działa GPW i ten portal.
8. Najlepszy mod/admin - PitS, bo jest najmniej sowiecki. Ale ppeter i Yogi też są ok.
9. Brakujące ogniwo - yidam. Zagłosowałbym na Mouilę, ale ona stoi przy garach, więc jej brak jest usprawiedliwiony. rotfl
10. Rookie of the Year - Pani Trener - gdyby niektórzy ograniczyli się do tak częstego pisania jak Pani Trener, to forum byłoby piękniejsze.
11. Ewolucja (postęp) roku - Lion_Dragon - bo zaczął więcej pisać, a bardzo lubię jego długie posty.
12. Powrót roku - Lion_Dragon - za powrót na TF-a po 2 latach.
13. Dyskusja roku - "Religie, wiara, tolerancja", bo dyskusje w "Piłce nożnej" były zabijane przez Władzę Sowiecką.
14. Ulubiony temat - mimo prób Władzy Sowieckiej wykluczenia mnie z tego tematu - "Piłka nożna".
15. Najlepszy avatar - sledz 136, uwielbiam ten film!
16. Najlepszy podpis - W sumie na podpisy za bardzo nie patrzę, a jednak miałem dylemat, bo te, które już zauważyłem - były bardzo fajne: Władza Sowiecka Vivida, podpis PitSa o czytaniu, Wyczes ma 2 fajne rzeczy: to o religii oraz o dodaniu posta z komputera, ale ostatecznie żaden z nich nie wygrywa, bo dostrzegłem coś absolutnie wspaniałego:
RoTTen pisze:MOTTA:
"Zdecydowanie większy potencjał masz w rozwijaniu siebie, a nie w sprzęcie." - Gary
Genialne słowa genialnego człowieka. ;-P
17. Post roku -
Majorka pisze:Gadajcie, gadajcie o tych babach... (:]
Kiedyś kupię sobie notesik... bo sprawiedliwie być musi czyli każdemu według zasług...
Potem do lasu pójdę, na grzybki... :wink:
Na turniej forumowy się zaproszę...
Stanę przy garach...
Temu tylko łyżeczkę, a tamtemu miseczkę... rotfl Po sprawiedliwości. :::yay:::
18. Prywatne GP (wyróżnienie specjalne) - za cokolwiek za co uważamy że chcemy ;) - TadX - najbardziej betonowy user tego forum.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. Ulubiony user El Diablo.
2. Ulubiona userka Majorka.
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru - tutaj mam problem, bo tych osób jest kilka, ja sama mam dość specyficzne poczucie humoru i często śmieszą mnie różni ludzie, ale docenię i wyróżnię tutaj Majorkę, bo w jej humorze jest inteligencja :wink: .
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu YOGItheBEAR może nie udziela się zbyt często w tematach, w których ja siedzę, ale jak czasem trafię na jego elaborat to O_O .
5. Największy nabijacz Vivid.
6. Najbardziej pomocny user PitS za początkowe małe spięcia i sposób ich rozwiązania :wink: .
7. Najbardziej niedoceniany user Gary udaje tylko nieogarniętego, ale jak czasem coś napisze to aż miło (choć zapewne uzna ten komplement za obelgę :wink: ).
8. Najlepszy mod/admin PitS.
9. Brakujące ogniwo - tu z kolei głosujemy na osobę, której brak na forum nam najbardziej doskwiera. Może to być ktoś, kto mało pisze albo wręcz w ogóle zniknął z forum - Mouila bardzo brakuje mi tu kobiet na forum, no i kobieca ręka się przydaje, a takich rąk nigdy za wiele.
10. Rookie of the Year - czyli Świeżak roku, głosować można na osoby, które swój pierwszy post opublikowały w 2012 roku (czyli można brać pod uwagę także osoby zarejestrowane w 2011, które pisać zaczęły dopiero w tym roku) - Dolna solidarnie na kobietę :D .
11. Ewolucja (postęp) roku - czyli kto Waszym zdaniem przeszedł największą metamorfozę na forum. Może to być zarówno osoba, która zaczęła dużo więcej pisać, jak i ktoś, u kogo widać wyraźną poprawę w jakości postów - Martinek może się mylę, ale chłopak dojrzewa na naszych oczach :wink: .
12. Powrót roku - czyli ktoś kogo nie było i znów zaczął się aktywnie udzielać - nie mogę się tu udzielać, to chyba jasne.
13. Dyskusja roku - kategoria, w której głosujemy na dyskusję, kontrowersję roku, akcja, którą przez dłuższy czas żyło całe forum - Turniej Forumowiczów 2012 edycja 1
za to, że tam czasem można dostrzec wasze przystojne twarze na zdjęciach i można też poznać was od trochę innej strony. Wyróżnię jeszcze jeden temat, a mianowicie Turniej Deblowy Lębork, kto nie pamięta niech zajrzy :wink: .
14. Ulubiony temat - czyli miejsce gdzie najchętniej zabieramy głos - Rozgrywki ATP.
15. Najlepszy avatar - chyba wiadomo - El Diablo nie dość, że uwielbiam tego gościa ze zdjęcia, to jeszcze tak mikołajkowo, dla mnie może zostać już do przyszłych świąt :wink: .
16. Najlepszy podpis - czyja sentencja w stopce podoba się Wam najbardziej - no tak, ktoś kiedyś miał taki cytat z książki Agassiego, gdzie wypowiada się o Nadalu, ale teraz nie mogę odnaleźć, ale głosuję właśnie na tą osobę (jeśli ktoś wie to proszę o podpowiedź).
17. Post roku - prosimy o wklejenie cytatu żeby nie było wątpliwości - oj nie, za dużo tego było, było sporo w tym roku mądrości, więc tutaj się wstrzymam od głosu.
18. Prywatne GP (wyróżnienie specjalne) - za cokolwiek za co uważamy że chcemy - Obiektyw czuję podskórnie, że to miły gość, spokojny, ułożony i kulturalny - za to moje osobiste wyróżnienie :).
Wyróżnię jeszcze HeadShota, bo pamiętam, że tak szkoda mi go było, gdy Roddick kończył karierę :wink: . Facet ujął mnie wrażliwością :wink: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plebiscyt forumowy 2012

1. Ulubiony user - Htb, mało się udziela, ale w dalszym ciągu tony Priv robią swoje
2. Ulubiona userka - Majorka za fajne poczucie humoru, trafne uwagi i dystans do siebie :::gd:::
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru - Wyczesany za całą serię wyczesanego humoru (więcej na końcu) :) , ale blisko są Gary i Vivid jeśli trzymają poziom :)
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu - Tutaj w zależności od danego tematu, także po prostu ogólne wyróżnienia dla ED'ka za sprzęt(ony), Smyk za fizykę naciągów, Vivid za techniczne kwestie gry, Gary za trafne obserwacje, jeśli nie przegina w drugą stronę, Yogi jeśli skraca teksty, to czytelnych rozmiarów :wink:
5. Największy nabijacz - Vivid gdy nie trzyma tematu
6. Najbardziej pomocny user - ED'ek - oj było już trochę tego, było :) ... ale również kilka innych Osób też miło pomagało jeśli byli w stanie :::gd:::
7. Najbardziej niedoceniany user - FEDEER - to w końcu przez Niego później są dyskusje co jest fajne bądź nie bardzo rotfl :wink:
8. Najlepszy mod/admin - W związku z tym, że tak naprawdę nie ma jasnego widocznego podziału który mod/admin za co odpowiada to ciężko o taką ocenę. Wyjątkiem jest Obi, który odpowiada za czarną robotę poprawiania literówek itp. więc głos dla Obiektywa. Ale i tak widzę postęp w ogólnych działaniach ekipy. Czasami tylko się za szybko zapędzą :)
9. Brakujące ogniwo - Robpal - zniknął Rafa - zniknął Robpal...
10. Rookie of the Year - Ania za to, że goni Majorkę :)
11. Ewolucja (postęp) roku - ------------
12. Powrót roku - nie znam nikogo kto był już na Forum później zniknął na dłużej i teraz ponownie wrócił...
13. Dyskusja roku - TF 2012 ed. 1, ale tuż za są "Mandaty, punkty, piraci drogowi ..." i również miło się czyta przepychanki Obiego i PitS'a w temacie "Religie, wiara, tolerancja" mimo, że nie zabieram zdania, żeby nie dolewać oliwy do ognia :wink:
14. Ulubiony temat - Rozgrywki ATP
15. Najlepszy avatar - Pingwin Vivid'a ... mam spory sentyment do "Madagaskaru" :)
16. Najlepszy podpis - PitS: "Ten co potrafi czytać - czyta, ten co nie potrafi czytać - udaje że potrafi, ten co nie potrafi udawać że potrafi czytać, zawsze wie lepiej od tych co potrafili pisać."
17. Post roku - Tutaj bym podzielił to na post roku i riposta roku... więc zostawiam bez głosu...
18. Prywatne GP - Wyczesany za utworzenie nowej wytwórni filmowej promującej ambitne kino niezależne :D :::gd:::
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plebiscyt forumowy 2012

Czas ucieka, czas zagłosować :).

1. Ulubiony user: jest wielu super userów na Forum. Gram z kilkoma sparingi (stanowczo zbyt rzadko), z jednym gram w parze deblowej, z kilkoma gadam na privie, z kilkoma spotykam się na TF'ach - fajna ekipa się tutaj stworzyła :::gd:::. Jako, że chodzi o usera to zagłosuję na ED'a Nożycorękiego :).
2. Ulubiona userka: też nie jest łatwo. W tym roku zagłosuję na Majorkę - dzielimy miłość do MU :).
3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru: każdy potrafi "zabić". Zagłosuję tym razem na Vivida.
4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu: ponieważ jestem mocno zainteresowany wątkami, które są Jego domeną głosuję na ED'a.
5. Największy nabijacz: Vidziowski :).
6. Najbardziej pomocny user: jak już mam pytania, to dotyczą sprzętu. Znowu ED.
7. Najbardziej niedoceniany user: JCz - się podliżę.
8. Najlepszy mod/admin: ciężka decyzja ... niech będzie ED (znowu :tired:).
9. Brakujące ogniwo: Mouila! Gdzie jesteś?!
10. Rookie of the Year: oddam głos na Anię.
11. Ewolucja (postęp) roku: sam nie wiem ... Logi mi się kojarzy z postępem ... nikt takich postępów nie zrobił w tenisie jak On :::gd::: (trochę zmodyfikowałem kategorię).
12. Powrót roku: DWN! Bez dwóch zdań. Fajnie, że wróciłeś do gry i na Forum. :::gd:::
13. Dyskusja roku: TF 2012
14. Ulubiony temat: nie zabieram tam "chętnie" głosu, ale to "Sprzęt zawodników - wątek spekulacyjny"
15. Najlepszy avatar: Gary :)
16. Najlepszy podpis: ...
17. Post roku: ...
18. Prywatne GP (wyróżnienie specjalne): Karjar, za to że mnie znosi w parze deblowej :).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Plebiscyt forumowy 2012

Obrazek W plebiscycie wzięło udział 18 forumowiczów.
A oto zwycięzcy poszczególnych kategorii:

1. Ulubiony user: El Diablo

2. Ulubiona userka: Majorka

3. User o najbardziej nam odpowiadającym poczuciu humoru: Wyczesany

4. User, którego posty wnoszą najwięcej do tematu: El Diablo

5. Największy nabijacz: Vivid

6. Najbardziej pomocny user: El Diablo

7. Najbardziej niedoceniany user: Gary

8. Najlepszy mod/admin: Obiektyw

9. Brakujące ogniwo: robpal

10. Rookie of the Year: Ania

11. Ewolucja (postęp) roku: Mazzakollo

12. Powrót roku: dwn

13. Dyskusja roku: Religie, wiara, tolerancja

14. Ulubiony temat: Rozgrywki ATP/WTA

15. Najlepszy avatar: Vivid
Obrazek

16. Najlepszy podpis: PitS
Ten co potrafi czytać - czyta, ten co nie potrafi czytać - udaje że potrafi, ten co nie potrafi udawać że potrafi czytać, zawsze wie lepiej od tych co potrafili pisać.
17. Post roku: Jedyna kategoria w której nie ma rozstrzygnięcia... i tak nominowani byli Basic, Gary, Majorka, Martinek, RatRace, Vivid, Wyczesany oraz YOGItheBEAR.

18. Prywatne GP: Ex aequo Gary oraz Wyczesany

Gratulujemy zwycięzcom jak i nominowanym!
Dyskusja dot. przyszłych plebiscytów, jeśli takowe będą, oraz komentarze proszę umieszczać w temacie Forumowy plebiscyt - komentarze i dyskusja.

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”