kubolesaw
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2011, 21:43

Tornado, Vendetta czy może MSV Focus dla średniaka?

Jestem średniakiem, grać potrafię i coś na korcie myślę, ale nie wszystko mi jeszcze wychodzi...Gram od niedawna Wilsonem nFlame http://www.merxmarx.com/en/Wilson-nflam ... 59600.html i chce włożyć do niego jakiś nowy naciąg...Wcześniej grywałem jedynie Tornado, ale większymi średnicami, bo kierowałem się jedynie wytrzymałością, teraz jest więcej kasy i mogę zaszaleć...myślałem nad jakimś cienkim Tornadem, Vendettą 1.20 albo tym MSV FOCUS - HEX BLACK 1.18 np...

Z tym że tak: jeśli Vendetta, to gdzie ja znajdę 12-metrową, bo przeszukałem net i kompletnie tego nie ma...

Co radzicie? Można linkami ;].
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Tornado, Vendetta czy może MSV Focus dla średniaka?

Vendetta 12m jest na Allegro :). Kup tańszy. A jeśli cena nie gra roli, to kup wszystkie 3 i wypróbuj wszystkie.
Piotr Szyba.
kubolesaw
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2011, 21:43

Re: Tornado, Vendetta czy może MSV Focus dla średniaka?

Mam wrażenie, że to ty wystawiłeś ;] dzięki.

A co z opiniami na temat tych naciągów? Gram tenis rotowany, rzadko płaski, lubię podejść do siatki, gdy atakuje, a defensywa też nie jest mi obca. Da to Wam jakiś kierunek, który naciąg mam wybrać? :>
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Tornado, Vendetta czy może MSV Focus dla średniaka?

W porównaniu do Tornado, Vendetta jest bardziej komfortowa ale trochę "maślana" (miękka). Focus-HEX daje lepsze czucie i ma podobną do Tornado kontrolę i dynamikę. Do gry rotacyjnej polecałbym raczej Focus-HEX. Ze wszystkich trzech Vendetta najkrócej utrzymuje swoje właściwości.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
kubolesaw
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2011, 21:43

Re: Tornado, Vendetta czy może MSV Focus dla średniaka?

No to w takim razie lecę z zapytaniem gdzie w necie dostanę tego HEX-a w miarę za niezłą cenę...

Wróć do „Naciągi”