hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Tani, do topspinu, wytrzymały, dynamiczny

A kontrolę to dodam do tego sam. Chodzi mi o coś, co zastąpi SPPP. Jest taki naciąg?
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Tani, do topspinu, wytrzymały, dynamiczny

Może SP Tornado?
Lub MSV Focus - HEX...
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Tani, do topspinu, wytrzymały, dynamiczny

jurek pisze:Może SP Tornado?
Lub MSV Focus - HEX...
Wyżej wymienione naciągi są droższe od Plasmy, a jak rozumiem autorowi chodziło chyba o tańszy zamiennik?
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Tani, do topspinu, wytrzymały, dynamiczny

Niekoniecznie tańszy. Po prostu niewiele droższy. W SPPP mnie wkurza, że drastycznie traci dynamikę po pewnym czasie. Czuję to po prostu z uderzenia na uderzenie. No i mógłby trochę lepiej kręcić piłkę. O tym, że zwykle zrywam go w pierwszym secie to mi się nawet nie chce mówić.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Tani, do topspinu, wytrzymały, dynamiczny

No to MSV FH odpada, bo ma tę samą brzydką przypadłość. Robi się makaron i kropka. Trzeba ciąć.

Ja obecnie jeżdżę na Tecnifibre Ruff Code i zapomniałem o tym problemie. A cena naciągu nie zabija...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Tani, do topspinu, wytrzymały, dynamiczny

hitman pisze:że zwykle zrywam go w pierwszym secie to mi się nawet nie chce mówić.
SPPP ma tę brzydką przypadłość, że strzela często w okolicach ramy. Stąd do najtrwalszych nie należy. No ale biorąc pod uwagę cenę...
Co do dynamiki, to mam całkiem inne odczucia - im dłużej grałem, tym wydawał mi się zyskiwać na niej. Dziwne, bo pierwszy raz tak miałem w przypadku poly. To znaczy, nie zauważyłem typowego efektu "wyprania".
Co do Ruff Code to się nie wypowiem, bo jeszcze nie testowałem (choć 2 sety leżą w szafce). Cena to ok. 45 PLN/12m. Nie wiem, czy tu jednak nie za drogo.
A może coś z WeissCANNONa? Np. Mosquito Bite?
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
genowef
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 13 sty 2009, 20:54

Re: Tani, do topspinu, wytrzymały, dynamiczny

Kiedy używałem poliestrów to wypróbowałem Pro Hurricane Tour (1,20) i MSV Hex (1,10). Jak dla mnie obie propozycje godne uwagi, choć dla Ciebie zapewne w innych grubościach. Z tańszych mono dobrą opinię ma Pro's Pro Black Out 1,24.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tani, do topspinu, wytrzymały, dynamiczny

jurek pisze:A może coś z WeissCANNONa? Np. Mosquito Bite?
Proponuję TurboTwist.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Tani, do topspinu, wytrzymały, dynamiczny

Dzięki za odpowiedzi. Trzeba będzie potestować.
Piotr Szyba.

Wróć do „Naciągi”