Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Federer znów czaruje :)

Filmik...

Tym razem wbija przez szyberdach ;).
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Federer znów czaruje :)

Filmik niezły... Don't break the racquet. Is it expensive ? Yeah, a little bit... *
Za to kolega arot77 - naprawdę bogaty pod względem merytorycznym komentarz. Bez urazy, to żart oczywiście :D.

*Tylko nie zniszcz rakiety. Czy jest droga ? Tak , troszeczkę... Rozwaliło mnie to.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Federer znów czaruje :)

Stary filmik, ale jary :) Szkoda że nie pokazali ile w parku leżało.. :D
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Federer znów czaruje :)

Mazzakollo pisze:Za to kolega arot77 - naprawdę bogaty pod względem merytorycznym komentarz. Bez urazy, to żart oczywiście :D.
Jak Mazzakollo zauważył wstawianie emotionów (to do czego się odnosił i co zostało usunięte składało się z emotów, nie do końca dobrze dobranych), też trzeba przemyśleć.
Poza tym staramy się, żeby wypowiedzi były merytoryczne, do komentarzy typu "I like" (lubię to) zapraszamy na nasze konto na facebooku.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Federer znów czaruje :)

Faktycznie, mogłem rozwinąć się merytorycznie na temat zaprezentowanego filmiku. Swoją droga skoro mamy na facebooku "lubię to" jak zauważył ppeter to ten film też tam powinien być by można było go wówczas komentować. Wybór skróconej wersji komentarza był rodzajem miny, nie do każdej treści należy usta otwierać, czasem nie potrzeba, a uśmiech uwagę zwraca i taki był mój zamysł, wszak to starszy temat. Chociaż po wczorajszym występie w Anglii i nie tylko temat znów aktualny. Na korcie czaruje i poza jak w widać wyżej :).
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Federer znów czaruje :)

Forma forum jest taka, a nie inna, chcemy wymieniać jakieś informacje i to żeby dostęp do tych informacji był dla nas w miarę łatwy, nawet jeżeli chcemy prześledzić go od początku.
Wypowiedzi bazujące na samych emotach bardzo by to utrudniło jeżeli takich "wypowiedzi" było by więcej (np. pełna wypowiedź, dwie strony emotów, kolejny tekst).
Jako administratorzy tego forum, chcielibyśmy, żebyście nawet przy okazji zamieszczania tego typu filmików dotyczących tenisa lub innych tematów starali się podchodzić do nich konstruktywnie (na przykład możemy się zastanowić na ile jest to kreacja filmowa, a ile w tym prawdy - czyżby to był pomysł na nowy dział do P&P "Pogromcy mitów" :D, wymarzony dział dla PitSa).
Dzięki Wam to forum żyje i jak się nam wydaje, trzyma dobry poziom, mam nadzieję, że dzięki Wam również będzie jeszcze lepsze :D.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”