Julia
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57

Które tenisistki się lubią a które nie?

Bardzo lubię oglądać tenis, w szczególności kobiecy. Ciekawi mnie, jakie stosunki mają między sobą tenisistki z czołówki rankingu wta. Chodzi mi o to, które tenisistki się lubią, które nie za bardzo, którą udają, że się lubią, a tak naprawdę się nienawidzą. Jeśli coś wiecie, przypuszczacie albo po prostu to da się zauważyć (oglądam tenis stosunkowo niedawno więc jeszcze za bardzo sie właśnie nie orientuję w różnych gestach czy też zachowaniach) to proszę was napiszcie. Jeśli byłoby za dużo pisania to od razu zaznaczę, że głównie interesują mnie relacje moich ulubionych zawodniczek (Maria Szarapowa, Wiktoria Azarenka, Karolina Woźniacka) z pozostałymi tenisistkami. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Które tenisistki się lubią a które nie?

Z tego co się orientuję, to np. Azarenka nie przepada za Sharapovą i chyba odwrotnie ;).
W tym lub w zeszłym roku była historia, kiedy to po ich meczu (wygranym przez Rosjankę), Białorusinka miała sobie pod nosem w sposób niewybredny mówić (używać w stosunku do niej wulgarnych inwektyw) o Sharapie, a co z ruchu jej warg odczytali fachowcy nagabywani przez dziennikarzy. A czy to prawda? :)
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Które tenisistki się lubią a które nie?

Generalnie Sharapova jest podobno odizolowana. Więc trudno się tu dziwić. Poza nią raczej nie ma chyba wielkich rywalek, ponoć siostry Williams też są w dobrych relacjach z tzw. czołówką, aczkolwiek my dowiadujemy się różnych rzeczy od zawodniczek, natomiast jak jest naprawdę?
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Które tenisistki się lubią a które nie?

Przy okazji wymyślmy nazwę dla tabloidowej wersji tenis.net.pl żeby było łatwo trafić i żebym po omacku nie zabłądził w trakcie śniadania, bo mi się nie przyjmie :wink:.

Paletka.pl ? rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Które tenisistki się lubią a które nie?

PitS pisze:Paletka.pl ? rotfl
Patelka.pl - redaktor naczelny Gary ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
honorata
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 15 paź 2011, 21:03

Re: Które tenisistki się lubią a które nie?

Vivid pisze:Patelka.pl - redaktor naczelny Gary ;).
Patelka.pl :::gd::: , i może na cześć redaktora z podtytułem: "Tenisowa Garyleria Gwiazd"?
Honorata
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Które tenisistki się lubią a które nie?

honorata pisze:
Vivid pisze:Patelka.pl - redaktor naczelny Gary ;).
Patelka.pl :::gd::: , i może na cześć redaktora z podtytułem: "Tenisowa Garyleria Gwiazd"?
Raczej Teflonowa Garyleria Gwiazd rotfl.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”