Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Częstochowa 20.08.11

Mazzakollo pisze:Kiedyś grałem w turnieju w którym się grało jednego seta od 2:2. Sami powiedzcie - przecież to jest jakiś żart... Podczas kawałka tego pierwszego seta jeszcze się rozgrzewasz, obserwujesz taktykę przeciwnika i jego słabe strony... Ledwo to skończysz robić to już koniec meczu :D.
Też tak grałem, w turnieju radców prawnych. Grałem na sztucznej trawie, z najlepszym uczestnikiem turnieju, byłym zawodnikiem. Ugrałem całe 3 piłki. Gdy potem graliśmy na mączce, całego seta, to przegrałem 3/6.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Częstochowa 20.08.11

PawełN pisze:
RF2011 pisze:Kolejny dość ciekawy turniej, zjawiło się 15 osób i było kilka niespodzianek. Słaby występ matty25, dopiero 3 miejsce w grupie i brak awansu. Kolega Warriors także 3 miejsce w grupie, w której był ze mną. Oddałem mu tylko 1 gema!!! A ja już czekam na finał.

To w wielkim finale zagrasz z Banasikiem, który dziś po dosyć ciężkiej walce zrewanżował mi się za poprzedni półfinał, a już nastawiałem się na kolejny mecz z tobą :wink:
To Was tam całkiem spora grupka z forum, czterech a jakby ED dołączył to nawet pięciu. Tyle to nie ma nigdzie poza Warszawą.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Częstochowa 20.08.11

No ewentualnie w Łodzi: Daroos, ZG, Piotr69, Hummel - też jest 4, a jakby Vivid dołączył... No rozmiarami to byłoby ośmiu. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Częstochowa 20.08.11

Cholera, w W-wie tylu Forumowiczów ale jak Garego doliczyć (-10) to cały czas biedaki ogony tylko łapią ... rotfl
Wyeksmitujcie Szkodnika!!! :twisted:

A w Łodzi jeszcze Oleczka25, Qdlatek, Mechanik, Jasiek62 :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
PawełN
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 25 lip 2010, 11:17

Re: Częstochowa 20.08.11

PitS pisze:
PawełN pisze:
RF2011 pisze:Kolejny dość ciekawy turniej, zjawiło się 15 osób i było kilka niespodzianek. Słaby występ matty25, dopiero 3 miejsce w grupie i brak awansu. Kolega Warriors także 3 miejsce w grupie, w której był ze mną. Oddałem mu tylko 1 gema!!! A ja już czekam na finał.

To w wielkim finale zagrasz z Banasikiem, który dziś po dosyć ciężkiej walce zrewanżował mi się za poprzedni półfinał, a już nastawiałem się na kolejny mecz z tobą :wink:
To Was tam całkiem spora grupka z forum, czterech a jakby ED dołączył to nawet pięciu. Tyle to nie ma nigdzie poza Warszawą.

No tak ale to już szósty turniej, a El Diablo nie pojawił się ani raz.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Częstochowa 20.08.11

PawełN pisze:No tak ale to już szósty turniej, a El Diablo nie pojawił się ani raz.
Ja przestałem grać w turniejach bodajże w 2009. :]

Znam ludzi, którzy przestali już luźne spotkania grać bo dla nich liga jest ważna i na nic więcej nie mają czasu.

Niektórzy potrzebują wyniku, drabinek/grup etc. Ja nie :]
Więcej radochy mam jak Vivid mnie przeciąga po korcie niż kiedy gram na punkty i obie strony "grają" jakby nadziały się na pręt zbrojeniowy.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
matta25
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 8 lut 2010, 13:11
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Częstochowa 20.08.11

Widzę, że PawelN z obserwatora stał się w końcu komentatorem.
Bardzo mnie to cieszy że mamy kolejnego aktywnego forumowicza z Częstochowy :D
Obrazek Radical Microgel MP
NTRP 3,5

Wróć do „Turnieje amatorskie”