Awatar użytkownika
becki
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 358
Rejestracja: 13 kwie 2010, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Obiektyw vs Becki

1) 7:5 6:4
2) 7:5 4:6
3) 4:6 7:5 4:5

Wczoraj udało się nam zagrać po raz pierwszy. Dwie godzinki bardzo fajnej gierki, mnóstwo biegania i wiele fajnych akcji z obu stron. Radek bardzo dobrze biega i większość piłek wracała na moja stronę.
Ze swojej gry jestem zadowolony, ale nie do końca. Wielokrotnie wypracowywałem sobie dobre pozycje i wystarczyło tylko przyłożyć rakietę. Niestety "tylko przyłożyć rakietę" i punkt dla Obiektywa :) . W całym meczu popełniłem tylko 2 lub 3 błędy podwójne i udało się kilka wygrywających pierwszych serwisów.
Gra z Obiektywem to świetnie spędzony czas i mam nadzieję, że jeszcze uda nam się zagrać.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2011, 11:14 przez becki, łącznie zmieniany 2 razy.
ObrazekYoutek Radical MP
ObrazekTour Edition MidPlus
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs Becki

Becki, wielkie dzięki za grę. Również powiem (napiszę), że jestem bardzo zadowolony ze spotkania i gry rzecz jasna. :)

Obaj prezentujemy wyrównany poziom tenisowy, więc mecz był zacięty i wymagający. Łatwo nie było i oto w tym chodzi. Becki ma świetny serwis (szczególnie na stronę nieparzystą), który sprawia sporo kłopotów. Także FH w jego wykonaniu to groźna broń. Poza tym biega do piłek z dużą szybkością i wytrwałością. Krótko mówiąc miło i pożytecznie (rozwijająco) spędzone dwie godziny.

Do następnego! :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
becki
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 358
Rejestracja: 13 kwie 2010, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs Becki

Obiektyw pisze:Poza tym biega do piłek z dużą szybkością i wytrwałością
Do tej pory piękny strup z łokcia nie zszedł :) .
ObrazekYoutek Radical MP
ObrazekTour Edition MidPlus
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs Becki

Na szybko ...

Dzisiaj zagraliśmy drugi mecz. Udało nam się rozegrać tyle samo gemów co poprzednio, przy czym przy nieco zmienionym układzie.

Pierwszy set padł moim łupem po zażartej walce - graliśmy około 45-50 minut. Wynik 7:5 dla mnie. Walka toczyła się o każdy punkt. Wiele gemów kończyło się na przewagi. Zresztą podobnie jak w secie drugim, który wygrał Becki do 4. Znowu graliśmy seta około 45 minut. Tym razem mój rywal wykazał się nieco bardziej chłodną głową i zasłużenie wyrównał stan meczu. I tak, zostało nam 10 minut, więc nie było sensu toczyć pojedynku dalej. Tym razem remis :).

Do zo! :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
becki
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 358
Rejestracja: 13 kwie 2010, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs Becki

Następnym razem musimy zaklepać trzy godzinki kortu, to wtedy jest szansa na trzy sety. Walka była niesamowita, fajne akcje z obu stron, których na szczęście było więcej niż głupich błędów po których mi ręce opadały.
Cieszy stabilny serwis, kilka dobrych smeczy i akcje po których Obiektyw biegał z jednej strony kortu na drugą. No i oczywiście cieszy ugrany set, co przy taktyce obranej na dzisiejszy mecz (dużo ataku i ryzyka) nie do końca było pewne.
ObrazekYoutek Radical MP
ObrazekTour Edition MidPlus
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs Becki

Wczoraj zagraliśmy z Beckim meczyk. Rozgrzewaliśmy się dość długo, więc w miarę dobrze wszedłem w grę. Ostatnio mam z tym spory problem. Generalnie całe spotkanie starałem się uderzać w miarę mocno (jak na mnie) kiedy tylko miałem możliwość. Zagrałem nawet co nieco wygrywających piłek.

Becki dużo po TF'ie nie grał :), ale bardzo tego nie widać. Trochę problemów z czuciem, ale poza tym fajnie. Serwis pewny i mocny. Sprawiał kłopot. Kilka asów niestety dla mnie dostałem :).

W sumie mecz nierozstrzygnięty. Pierwszy set mimo moich starań przegrałem do 4. Drugi udało mi się przechylić na moją stronę - 7:5. Trzeci to obrona dwóch meczowych i ostatecznie dograliśmy do stanu 5:4 dla Beckiego.

Miło było! Dzięki.

P.S. Forma gdzieś jest. Trzeba jej dalej szukać. Nie jest znowu tak daleko.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
becki
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 358
Rejestracja: 13 kwie 2010, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obiektyw vs Becki

Obiektyw pisze:Becki dużo po TF'ie nie grał , ale bardzo tego nie widać.
To fakt, od TF grałem raptem 3 razy.
Obiektyw pisze:Generalnie całe spotkanie starałem się uderzać w miarę mocno (jak na mnie) kiedy tylko miałem możliwość. Zagrałem nawet co nieco wygrywających piłek.
Szczególnie twój FH po crosie sprawiał mi problemy, miałeś wiele winnerów i poganiałeś mnie trochę po korcie.
Mnie cieszy w miarę dobry serwis i mój nowy 2BH, nie było z nim tak źle. O pomstę do nieba wołają natomiast niewykorzystywane wystawki, w tym dwa razy piłki meczowe (ze dwa gemy oddałem praktycznie za darmo).
A tak reasumując to kilka akcji mieliśmy naprawdę pokazowych i meczyk był super.
ObrazekYoutek Radical MP
ObrazekTour Edition MidPlus

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”