Awatar użytkownika
Gypsy
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 10 gru 2010, 13:37

NTRP 4.5 - naciąg - Yonex RDiS 200

Potrzebuję naciągu do ramy jak wyżej, raczej chodzi mi o opinie osób które również grąją tą rakietą, tj. co tam macie wciagnięte i jak się sprawuje. Yonexy dopiero kupiłem, nie mam pomysłu co w nie wbić. Gram dużą rotacją, dotychczas grałem Prince'm Speedport Black wciągniętym MSV Focus Hex, w sumie byłem z niego zadowolony. Jak macie coś godnego polecenia sprawdzonego na RDiS 200 będę wdzięczny.




Pierwszy post na forum, więc poprawiłem. Radzę się zaprzyjaźnić z prawym Alt-em, bo kolejne takie posty będą, w oparciu o drugi punkt Regulaminu Forum, kasowane... / yidam
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: NTRP 4.5 - naciąg - Yonex RDiS 200

Gypsy pisze:dotychczas grałem Prince'm Speedport Black wciągniętym MSV Focus Hex, w sumie byłem z niego zadowolony.
Skoro byłeś zadowolony, to czemu nie spróbujesz tego? Może Ci przypasuje. Po co wyważać otwarte drzwi?
Awatar użytkownika
Gypsy
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 10 gru 2010, 13:37

Re: NTRP 4.5 - naciąg - Yonex RDiS 200

Skończyła mi się rolka, a druga przyczyna to moja nieustanna chęć próbowania nowych strun:) Jeśli nie znajdę niczego odpowiedniego to z pewnością wrócę do MSV, póki co ciekawość jest silniejsza ode mnie.:)
Awatar użytkownika
Wielki Szu
Bywalec
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2010, 16:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: NTRP 4.5 - naciąg - Yonex RDiS 200

Kirschbaum Spiky Shark podobno bardzo dobrze spisuje się w grze rotacyjnej.
Osobiście sprawdziłem i mogę polecić Signum Pro Tornado.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: NTRP 4.5 - naciąg - Yonex RDiS 200

Jak ci leży MSV Focus Hex to spróbuj z Signum Pro Poly Plasma Hexterme Pure 1.2.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Gypsy
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 10 gru 2010, 13:37

Re: NTRP 4.5 - naciąg - Yonex RDiS 200

Dzięki, zamówiłem Signum Pro Plasma Hextreme Pure 1.20, w rolce 120m zobaczymy co z tego będzie. Swoją drogą to zastanawiałem się też nad zamówieniem czegoś do wstawienia hybrydki, np. Isospeeda Controla lub Professionala na poziome struny i nie przeczę, bo dalej mnie kusi :) Co myślicie o takiej kombinacji?

Wróć do „Naciągi”