Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Kolporter Cup 2010

Wygląda na to że rozdzieliły nas kobitki i jakiś facet :P Trudno, zapewne spotkamy się na TF-ie :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kolporter Cup 2010

Szuma pisze:Wygląda na to że rozdzieliły nas kobitki i jakiś facet :P Trudno, zapewne spotkamy się na TF-ie :D
Za jakąś chwilę wrzucę link co komórka nagrała. No chyba że będzie "kaszan"
Jest kaszan, dwa pierwsze ujęcia BB, dwa kolejne PH-NS
http://www.youtube.com/watch?v=xPHm7Ft-Bb4
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kolporter Cup 2010

Finał +35 Beniamin Budziak - Paweł Herman 6:1 6:0
+45 zwycięzca Darek Gąbka
Open zwycięzca Beniamin Budziak
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
crex
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 4 sie 2009, 20:39
Lokalizacja: Kielce

Re: Kolporter Cup 2010

Szkoda, że organizatorzy śpią i na stronie turnieju nie ma żadnej informacji o drabinkach, wynikach, zdjęć... ale może to ja mam zbyt wysokie wymagania... :rolleyes:

Z drugiej strony, to i tak lepiej, niż KS Tęcza. Turniej już za niecałe 2 tygodnie (11-12.09), a na stronie http://www.tecza-kielce.pl można tylko przeczytać aktualny wpis z kwietnia br., że "trwają ostatnie rozmowy z Prezesem na temat strony". rotfl
Obrazek O3 Speedport White
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kolporter Cup 2010

crex pisze:Szkoda, że organizatorzy śpią i na stronie turnieju nie ma żadnej informacji o drabinkach, wynikach, zdjęć... ale może to ja mam zbyt wysokie wymagania... :rolleyes:

Z drugiej strony, to i tak lepiej, niż KS Tęcza. Turniej już za niecałe 2 tygodnie (11-12.09), a na stronie http://www.tecza-kielce.pl można tylko przeczytać aktualny wpis z kwietnia br., że "trwają ostatnie rozmowy z Prezesem na temat strony". rotfl
Wyśmiewałem identyczną sytuację już rok temu. To paradoks, że spółka medialna, dla której przepływ informacji jest wartością nie potrafi wykonać tak prostej czynności jak opublikować na stronie, którą stworzyła do obsługi turnieju, choćby namiastki informacji kto z kim i po co wygrał :D
Amatorka większa z pewnością niż na turnieju.

Tęcza to osobne zjawisko, to jest swego rodzaju konserwa i inny typ myślenia. Dla tęczy liczy się przede wszystkim trójbój siłowy. To jest MŚ i ME, prezes ma warunki fizyczne akurat do tego sportu i wiek, w którym nowinki się ignoruje.

Tenis jest tam przygotowany na swój sposób. Przyznasz, że poza infrastrukturą wczesnego Gierka to stopień zaangażowania w jakość nawierzchni jest nieporównywalna z żadnym obiektem w Kielcach. Dla Tęczy to jest treść a forma? Forma wciąż jest we wczesnym Gierku.
Dla fanatyków tenisa to jest kaprys, grałem na ROKO w przeddzień turnieju i co? Kort musieliśmy polać sobie sami bo ryzyko odnowienia kontuzji u rywala było zbyt duże na tej ślizgawce w placki, a tak tam było. Gracy przez cały rok ten kort poza jedynką Darka nie widział.

Dla Kolportera istotna jest ta cała otoczka, warunki szatnie, prysznice, bezpieczeństwo w postaci hali. Ale to na Tęczy nie można znaleźć wolnych kortów a na Roko są na gwizdek mimo że jest ich mniej.

Mamy wybór: Kolporter Cup za 110zł z zapowiedziami na stronie internetowej od pół roku i zawodnikami w większości zamiast amatorów, albo Puchar Gór Świętokrzyskich, strony brak, wyniki pod biurem (albo u nas) za 30-40zł, bez nagród, ale z tytułem i rozgrywkami amatorów w systemie grupowym (tam gdzie się da).

ROKO do momentu uzyskania jakiej takiej rozpoznawalności obiektu i obłożenia godzin na hali o swoja stronę dbało, teraz tam pajęczyny jak na stronie Kolportera. Co z tego że jest kamerka internetowa, jak ma zwiech od roku!

Ja wybrałem, w zeszłym roku na Tęczy zagrałem trzy pełne mecze, a gdyby kondycja w trzecim mi pozwoliła, zagrałbym czwarty.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
crex
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 4 sie 2009, 20:39
Lokalizacja: Kielce

Re: Kolporter Cup 2010

Wyniki, a raczej końcowe trójki każdej kategorii są do przeczytania tutaj.

Jest tam także galeria zdjęć z imprezy Kolportera.

Link do galerii: Klik!


Poziom komentarzy godny Onetu :-|
Obrazek O3 Speedport White
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kolporter Cup 2010

crex pisze:Poziom komentarzy godny Onetu :-|
Widać że to sport niszowy w Kielcach! Tenisiści już są i to na wysokim poziomie, obiektów i komentatorów jeszcze brak, jeszcze pod mułem.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Kolporter Cup 2010

To się nadaje do działu humor.
atp na swojej stronie w zakładce wyniki turnieju kolporter Cup zamieścił w jednej kategorii (+35) wyniki z tego turnieju a w pozostałych albo nie zamieścił wcale, albo wkleił wyniki z innego turnieju.
Dla mnie bomba!
http://atp.org.pl/turniejeWyniki,1654,x ... rtera.html

Szuma, nie było Cię tam, Budziaka i Gąbki też mimo że zdjęcia mówią co innego. http://tenis.kolporter.com.pl/turniej.php?rok=2010

Kolporter też się spisał, bo w zakładce wyniki umieścił zamiast wyników - zwycięzców :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Kolporter Cup 2010

rotfl Brak słów :rolleyes: Przeszli samych siebie :]

Wróć do „Turnieje amatorskie”