Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Kumpel mówił, he, he. ;)
Kumpel mówi:
Pliskową ręka boli, więc Brady może dać radę, a kurs bardzo wysoki, tyle, że jak będzie bardzo źle, to będzie krecz...
Kwitowej nie oglądałem, ale jeśli pogoniła Muguruzę to i z Venus da radę, a kurs przyzwoity...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Kumpel mówił, he, he. ;)
Kumpel mówi:
Pliskową ręka boli, więc Brady może dać radę, a kurs bardzo wysoki, tyle, że jak będzie bardzo źle, to będzie krecz...
Kwitowej nie oglądałem, ale jeśli pogoniła Muguruzę to i z Venus da radę, a kurs przyzwoity...
TomPL masz słabych informatorów rotfl . Mam nadzieję, że nie postawiłeś fortuny na Brady :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

To nie informatorzy, sam widziałem w czasie poprzedniego meczu. Ale spoko, jak pisałem szanse były marne (bo ew. krecz), więc nie obstawiałem.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Miałem już US Open odpuścić, ale gdy zobaczyłem, że bukmacherzy obstawiają nasze juniorki, to nie wytrzymałem - taka okazja!?
Maję i Anię (tym razem nieco "faworyzowane" ;) ) obstawiłem w dobrym towarzystwie, żeby to jakoś godnie wyglądało, także finansowo. I dziewczyny nie zawiodły!
Obrazek
Oby więcej takich miłych akcentów w trudnej pracy hazardzisty... :]
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Że Janowicz słaby, to wiadomo, ale to nie znaczy, żeby nie można byłoby na tym zarobić. ;)
No to siup, bo z Mayerem przecież nie da rady, do tego meczyk pań w Kanadzie, do tego meczyk pań w Japonii... upssssss, o jeden meczyk za dużo. Znowu zgubiła mnie pazerność i życzeniowe myślenie. :(
Obrazek
Swoja drogą Diyas zrobiła numer i wygrała cały turniej, turniej konia a ja w plecy...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Przy piątku postanowiłem, że zagram wzorcowo na 3 "pewniaków" w azjatyckich turniejach wta, by zarobić ze 20 dychy i wzmocnić morale. Czy się udało będę wiedział jutro, ale co się napatrzyłem w kolekturze na innych hazardzistów...
Przede mną jeden koleś obstawiał z 5 kuponów po circa 20 zakładów po 2 zł, kursy niebotyczne, dyscypliny piłka i tenis. zakładane wygrane w tysiącach, łomatko jak mu wejdzie coś, a podobno czasami wchodzi, częściej niż w totka.
Inny facet zrobił całkiem podobnie jak ja, tyle że 6 spotkań (też tenis i piłka!) co dało kurs rzędu 5.0, ale postawił... 500zł. Jak trafi to w tym miesiącu nie musi pracować. :)
Ja z moimi skromnymi kursami i skromnymi stawkami chyba jestem postrzegany jak ubogi krewny albo jakiś bankrut co ostatnie pieniądze ze skarpety wyciągnął. Normalnie czuję w spojrzeniach presję, może nawet pogardę, że nie ryzykuję ani kursami ani stawką. I weź tu nie zostań hazardzistą...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Ja z moimi skromnymi kursami i skromnymi stawkami chyba jestem postrzegany jak ubogi krewny albo jakiś bankrut co ostatnie pieniądze ze skarpety wyciągnął.
Albo początkujący. ;)
TomPL pisze:Normalnie czuję w spojrzeniach presję, może nawet pogardę, że nie ryzykuję ani kursami ani stawką.
Za to bukmacher - pewnie myśli, że to ten co w końcu coś wygra. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Paaanie, przy takim stylu i stawkach rzędu 10-20zł, to co ja mogę wygrać - ledwo starcza na piłki i piwo po treningu. ;)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Bukmacherka

Szwagier dla jaj, ale i z przeczuciem ( wyjazd zawsze lepiej niż dom), postawił 500 zeta na Sandecję z Lechią w Gdańsku. 10:1.
I jeszcze wredota oglądał u mnie.
Statystycznie w końcu na bank wtopi, ale co sie uchachał to jego.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Bukmacherka

hokej pisze:Szwagier dla jaj, ale i z przeczuciem ( wyjazd zawsze lepiej niż dom), postawił 500 zeta na Sandecję z Lechią w Gdańsku. 10:1.
I jeszcze wredota oglądał u mnie.
Statystycznie w końcu na bank wtopi, ale co sie uchachał to jego.
Po którym wyrzuciłeś za drzwi? :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Bukmacherka

To był kurs. :-)
Wynik był coś ok. 2:1 dla Sandecji, sensacja tak czy inaczej.
Nie wyrzuciłem, polałem sobie więcej. ;-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

To szwagier wygrał 5000?! Znaczy trzeba obstawiać po pijaku i w dobrym towarzystwie. ;)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

A wracając do normalności - jak pisałem zagrałem wzorcowo i było wzorcowo, tyle że Rodionowa zrobiła mi psikusa i zamiast grać do końca skreczowała przy 1:6 2:4. I kurs się stoczył do zaledwie 1.72, ale do przodu:
Obrazek
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Bukmacherka

hokej pisze:To był kurs. :-)
Wynik był coś ok. 2:1 dla Sandecji, sensacja tak czy inaczej.
Nie wyrzuciłem, polałem sobie więcej. ;-)
Aaaa... nie śledzę i zrozumiałem, że postawił wynik 10:1 i trafił. rotfl
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Tydzień nie grałem (za to grałem na korcie) ale wczoraj w końcu się skusiłem i zagrałem... 2 razy!
Grałem "wzorcowo", czyli nie więcej niż 3 "pewniaki". A więc postawiłem na Babos (spoko), na Garcia (z bólem ale jakoś wygrała) i na Pliskową i tutaj niespodzianka - młoda napakowana Barty, która już wcześniej pogoniła Kontę i Radwańską tym razem w tiebreakach załatwiła Pliskową! Kuponu już wam nie pokażę, bo nie zdzierżyłem, ale tak mnie wnerwiło (20zł w plecy), że na szybko wymyśliłem "rewanż":
Obrazek
Po tym jak widziałem jak się Muguruza męczy z Linette wymyśliłem, że może już więcej w tym turnieju nie dać rady, podparłem pewniakiem jakie najbardziej lubię (Dżumhur z Lacko) i... bingo! Można grać dalej. :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Naprawdę staram się nie przesadzać z oczekiwaniami i nie grać życzeniowo, ale jednak zdarzają się wpadki, które powstrzymują mnie od przejścia na status pro. ;)
Same pewne pewniaki, a tu Harrison po tiebreakach wygrywa! Czyli o jeden pewniak za dużo. :]
Obrazek

Tym razem 3 pewne pewniaki i tym razem żadnych problemów, ale chyba łatwiej ryzykować w "Milionerach", bo tam nie moje pieniądze. ;)
Obrazek

Pieniądze leżą na ulicy, a jednak... ciężko je zebrać.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

I znowu podobny "pewny" zakład 2+1, czyli 2 dość łatwe single i debelek na dokładkę (choć Chinki dopiero w TB załatwiły sprawę), a to wszystko trzynastego!
Obrazek
Aż szkoda, że sezon się kończy. :]
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Jakoś wczoraj nie potrafiłem wybrać wystarczająco pewnych pewniaków, więc postanowiłem "poszaleć". Permentier, Szarapowa, Buzarnescu (tutaj decydowały 2 TB), kurs wyszedł mi jak u "kolesiów": 36(!) i... prawie, prawie, tyle że zawiedli ci najbardziej "pewni". A Szapowałow to chyba przereklamowany, ostatnio coś nic nie może wygrać!?
Obrazek
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

Tak. Bukmacherzy zawsze są górą. Ja też gram ale okazjonalnie, góra trzy razy na dzień. rotfl
Wszystkiemu winny jest rachunek prawdopodobieństwa. Owszem, czasami można wygrać ale na dłuższą metę to jest niemożliwe. Matematyka i tyle. Ja gram zazwyczaj na pewniaki oczywiście i za wysokie stawki. Stawiam np. 200 zł na jeden mecz i wygrywam 300 zł. Tak dla przykładu. Już trochę u buków przegrałem i wypracowałem swój styl, który się sprawdza. Muszę powiedzieć, że od kiedy zmieniłem taktykę jestem sporo do przodu. :::gd:::
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka

http://www.sportbible.com/football/take ... 0074269801 Kluczem do wygrywania pokaźnych pieniędzy na buku jest kobieca intuicja. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."

Wróć do „Różności tenisowe”