Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Gratuluję refleksu i odwagi, stawiać około 50zł na takich warunkach to dla mnie jednak byłaby zbyt duża loteria...
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bukmacherka

scudetto pisze:
TomPL pisze:Skąd miałeś przeciek, że będzie tankowała w 3-cim secie? ;)
A jakie były wtedy kursy?
Oglądałem mecz, Czeszka powinna to skończyć w dwóch setach,ale podbiła kursy :wink:.

Nie pamiętam dokładnie jakie były, zresztą tych zakładów na żywo nie potrafię znaleźć w historii konta, mam tylko kasę, więc wiem że wygrałem :wink:.
Przy 0:3 wahało się chyba między 2,5 a 3,5. Przy 2:5 było chyba jakieś 7-8 ale głowy nie dam. To się tak szybko zmienia w zależności od zdobytego punktu, że te cyferki mi tylko latają przed oczami :/ .
Online grasz u Polskiego Buka?
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Bukmacherka

Sebex pisze:
scudetto pisze:
TomPL pisze:Skąd miałeś przeciek, że będzie tankowała w 3-cim secie? ;)
A jakie były wtedy kursy?
Oglądałem mecz, Czeszka powinna to skończyć w dwóch setach,ale podbiła kursy :wink:.

Nie pamiętam dokładnie jakie były, zresztą tych zakładów na żywo nie potrafię znaleźć w historii konta, mam tylko kasę, więc wiem że wygrałem :wink:.
Przy 0:3 wahało się chyba między 2,5 a 3,5. Przy 2:5 było chyba jakieś 7-8 ale głowy nie dam. To się tak szybko zmienia w zależności od zdobytego punktu, że te cyferki mi tylko latają przed oczami :/ .
Online grasz u Polskiego Buka?
Ja nie gram, ja się bawię. Dwa zakłady miesięcznie, czasem jeden. Teraz się więcej pobawiłem bo fajny mecz był. Ale nie mam zamiaru typować więcej na Singapurze :) .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

Widzę, że temat jest chyba bardziej chodliwy niż pozostałe tenisowe :). Hmm brzmi ciekawie, może troszkę pobawię się. Scudi u którego Buka bawisz się?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

Basic pisze:Widzę, że temat jest chyba bardziej chodliwy niż pozostałe tenisowe :). Hmm brzmi ciekawie, może troszkę pobawię się. Scudi u którego Buka bawisz się?
U Rudej rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bukmacherka

Ja miałem jakieś 16 zł z czymś na koncie. I chyba pod wpływem chwili postawiłem na Kuzniecova w momencie jak przegrała 2 seta 0:6. Kurs był ponad 2 a wszyscy wiemy jakie są baby. 6:0 0:6 6:0.... myślałem, ze skoro Miguruza gra o nic to bedzie miała wylane i bedzie chciała jechać na wakacje jak Rosjanka przyciśnie. Z kolej, że Kuzi przyciśnie, żeby może wygrać turniej bez porażki.
Niestety jak się okazało wolała przegrać i się mniej zmęczyć co jest w sumie bardziej logiczne. Dlatego mówię.... pod wpływem chwili.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Bukmacherka

Basic pisze:Widzę, że temat jest chyba bardziej chodliwy niż pozostałe tenisowe :). Hmm brzmi ciekawie, może troszkę pobawię się. Scudi u którego Buka bawisz się?
W tych złych, niedobrych STSach :wink: . Przyzwyczaiłem się i nie chce mi się zmieniać.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bukmacherka

Wcześniej nie zdążyłem; typ na Zvereva z Wawrinka. Jest w formie. Stan po kilku trudnych meczach. Kurs Ok 3.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Finały WTA zbyt nieprzewidywalne, a że jeszcze parę złotych byłem do przodu to postanowiłem kontynuować bukmacherski trening u panów. Najpierw trochę wariacki zakład (i dlatego tylko za 10), wbrew przewidywaniom buków zagrałem przeciw Miszy:
Obrazek
Jak się okazuje, stawianie "wbrew" nie jest moją specjalnością. Na usprawiedliwienie napiszę, że ładny kurs był a Zverev potem jeszcze nawet Wawrinkę zniechęcił do tenisa i dopiero Cilic go zatrzymał. :]
I jeszcze za ostatnie wygrane złotówki nadałem poprawny, wzorcowy 2-zakładowy na wysokie kursy, ale zgodne z bukami:
Obrazek
Nie było wcale tak gładko, trzecie sety, ale weszło. No i tego muszę się trzymać. Skoro ciągle jestem na plusie, to może jeszcze coś w Paryżu zagram...
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Bukmacherka

Tak patrzę na dzisiejszy Paryż, promocja na Carreno całkiem sensowna, do tego kombinowałbym coś z Lorenzim.
#NKrising
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Z Fogninim nigdy nic nie wiadomo... Prędzej Haase czy Verdasco? I Simon. :)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

HeadShot pisze:Tak patrzę na dzisiejszy Paryż, promocja na Carreno całkiem sensowna, do tego kombinowałbym coś z Lorenzim.
A nie z Paire :)? Emocje podczas oglądania gwarantowane :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Bukmacherka

Zdecydowanie fajniejsze emocje odczuwam, gdy jednak wygrywam. :P

Wczoraj ładnie siadło, dziś czekam jeszcze na Ivo (Sock i Fela zrobili swoje) i atakuję LM.

E:
https://gyazo.com/1d26f8ed19722e3f363ae132139b08e3
https://gyazo.com/d3761bc7ad7deff8f3d16cf9e0fd5a2d

Bardzo miło ze strony pana Meunier, natomiast jak zwykle, na tych z Katalonii to nie ma co liczyć wtedy kiedy trzeba.
Teraz pasowałoby jakoś w NBA uderzyć, kusząco wyglądają kursy na Sacramento i Knicks...
#NKrising
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

LM - oj różnie to mogło się skończyć, wyniki raczej takie na styk. ;)
Mimo wielu tiebreaków niespodzianek w Paryżu w zasadzie nie było, żniwa dla graczy takich jak my, a posucha dla bukmacherów. Wszystko zależało więc od odwagi w obstawianiu. Na Ivo-Sock-Fela pewnie miałeś kurs koło 4.0 i pięknie. Ja mogłem mieć jeszcze lepiej, gdyby nie ten nieszczęsny krecz Haase, gdzie na Verdasco był kurs 1,91:
Obrazek
Pierwsze mecze w takim turnieju jak Paryż to idealna pora na bezpieczne obstawianie. :)
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Bukmacherka

Bogu dzięki, że ten Juventus też się w końcówce wyłożył, bo gdybym taka potencjalna wygrana przeszła mi koło nosa przez Legię, obawiam się, że moje zdrowie psychiczne by tego nie wytrzymało.
#NKrising
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Ach ci piłkarze... ja trzymam się tenisa. ;-P
Wczoraj zaszalałem na 3 "pewniaki" i o jeden most za daleko - tym razem u Ferrera tiebreaki były w druga stronę:
Obrazek
Dziś ostatni strzał i pora kończyć sezon, ciekawe czy podsumowanie wyjdzie mi na plus?
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

TomPL jak nic musisz rozwinąć skrzydła i dać piłkarzom jeszcze szanse :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Piłkarzom - nigdy!
Na razie dałem szansę Cilicowi (wykorzystał) i Isnerowi (zobaczymy...). :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Nie było łatwo ale Isner też dał radę i wyszedł taki oto prosty i "bezpieczny" zakładzik:
Obrazek

Miałem skończyć sezon i podsumować zyski/straty, ale kusi mnie, by jeszcze na Tsondze dzisiaj dorobić na cukierki. :]
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

Tak patrzę TomPL, to fajnie grasz. Rozsądnie i cierpliwie. Jak na korcie. :) Ja też jak na korcie, chwila cierpliwości i potem pac, bęc, ciach ... bo mi się coś wydawało. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Różności tenisowe”