Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Tenis, a polityka...

Wiadomo, jest sukces to teraz się okaże że ma wielu ojców. Nasi tenisiści zostali zaproszeni do Pałacu Prezydenckiego przez Bronka. Ja na ich miejscu bym nie poszedł. A szczególnie Janowicz, którego wykiwała Zdanowska, koleżanka pana prezydenta.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis, a polityka...

SevenUP pisze:... Nasi tenisiści zostali zaproszeni do Pałacu Prezydenckiego przez Bronka.
Co? Już? Ale on jeszcze nie wygrał O_O. A jak przegra i nie uśmiechnie się na koniec do Andy'go? rotfl
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Tenis, a polityka...

Mamy dwie osoby w półfinałach Wimbledonu, wg mnie powinniśmy się cieszyć i podziękować naszym za wspaniały występ (choć po cichu liczę na Jurka ;]). Biorąc pod uwagę warunki w jakich trenują/trenowali, brak wsparcia od PZT i kogokolwiek i budżet związku oni ciężką pracą udowodnili, że pieniądze to nie wszystko i że bez super warunków można coś takiego zrobić. A u nas jak zwykle wiadra jadu i pomyj, bo powinna wygrać i się nie uśmiechnęła.
I kibicujmy Jurkowi, bo chłopak wcale nie jest bez szans!
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
toomanytimes
TROLL
Posty: 270
Rejestracja: 13 mar 2013, 00:29

Re: Tenis, a polityka...

Bronek z Tuskiem dwie bezwstydne pijawki. Byleby mordę umoczyć w blasku czyjeś chwały i sobie poprawić sondaże. Pewnie w wywiadzie powie, że jest wielkim fanem tenisa od zawsze i lubi jak Janowicz strzela gole. O_O
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis, a polityka...

SevenUP pisze: ...A szczególnie Janowicz, którego wykiwała Zdanowska, koleżanka pana prezydenta.
Bez przesady, odpowiedzialność zbiorowa? Zdanowską powinien olać i to ostentacyjnie, ale Komorowski mu nie zawinił (chyba?).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Tenis, a polityka...

SevenUP pisze: brak wsparcia od PZT i kogokolwiek
Ekhm ekhm ekhm.
"528 tysięcy złotych dostał Jerzy Janowicz od PZT w latach 2007–12 (jako członek PZT-Prokom Teamu oraz tytułem zwrotu kosztów za przygotowanie się do reprezentowania kraju w Pucharze Davisa)."
Siostry Radwańskie ponad półtora miliona, debliści po 900 tysi, Kubot ponad 700 tysi.
Demon of the Fall
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis, a polityka...

Vivid pisze:
SevenUP pisze: ...A szczególnie Janowicz, którego wykiwała Zdanowska, koleżanka pana prezydenta.
Bez przesady, odpowiedzialność zbiorowa? Zdanowską powinien olać i to ostentacyjnie, ale Komorowski mu nie zawinił (chyba?).
O co chodzi z tą Zdanowską, bo chyba mocno nie w temacie jestem. :?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

hokej

Basic, Zdanowska to prezydent Łodzi, nieszczególnie zdaje się ceniona obecnie w tym mieście. ;-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Tenis, a polityka...

Lemmy pisze:
SevenUP pisze: brak wsparcia od PZT i kogokolwiek
Ekhm ekhm ekhm.
"528 tysięcy złotych dostał Jerzy Janowicz od PZT w latach 2007–12 (jako członek PZT-Prokom Teamu oraz tytułem zwrotu kosztów za przygotowanie się do reprezentowania kraju w Pucharze Davisa)."
Siostry Radwańskie ponad półtora miliona, debliści po 900 tysi, Kubot ponad 700 tysi.
Chodziło mi o brak wsparcia we wcześniejszych etapach kariery. Chociaż swoją drogą niecałe 100 tys. na sezon w ATP przy marnych zarobkach z turniejów to chyba mało, ale mogę się mylić.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tenis, a polityka...

To jest sprawa związku nie polityków, żeby szukać sponsorów i pieniędzy, oczywiście pomoc polityków może pomóc ale w związku za coś biorą pieniądze.
PZN na bazie sukcesów Małysza udało się utworzyć szeroki program szkolenia skoczków i doczekać się dobrych zawodników, ale ten sam PZN nie jest w stanie ruszyć narciarstwa alpejskiego czy chociażby biegów lub kombinacji norweskiej. Brytyjczycy mają ogromny budżet, a w czołówce tenisistów jak na lekarstwo. Same pieniądze nie wystarczą jak nie ma systemu szkolenia, trenerów na poziomie i odpowiedniego zaplecza.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Tenis, a polityka...

ppeter pisze: Same pieniądze nie wystarczą jak nie ma systemu szkolenia, trenerów na poziomie i odpowiedniego zaplecza.
Co widzimy wszech i wobec na przykładzie piłki nożnej w Polsce.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Tenis, a polityka...

Z wizytą u Bronka:

http://www.youtube.com/watch?v=Flj5aM-uf-A&feature=c4-overview&playnext=1&list=TLEOwcDdhWomE
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
SPQR
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 9 lip 2013, 16:46

Re: Tenis, a polityka...

Rozumiem, że za udział w finale - Order Odrodzenia Polski, a za wygrany WS - Order Orła Białego...


Nie umniejszam zasług naszych tenisistów - wręcz przeciwnie, bardzo się cieszę z ich sukcesów i popieram uhonorowanie ich w jakiś przyzwoity sposób, ale ordery to już gruba przesada. Raz, że nie podoba mi się robienie z orderów zwykłych broszek rozdawanych komu popadnie. Dwa - wolałabym, żeby zamiast pustych frazesów i blaszek pojawiła sie deklaracja inwestycji w infrastrukturę i profesjonalne zaplecze, którego u nas brak.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Siostry Radwańskie

http://wyborcza.pl/1,75478,14262545,Rad ... __Nie.html No cóż, długo nie musiałem czekać, osobiście spodobał mi się fragment:
Innego zdania jest inna polityk PiS Krystyna Pawłowicz: "Ja na miejscu Radwańskiej bym się nie rozebrała" - powiedziała "Super Expressowi".
rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Kario
Orator
Orator
Posty: 704
Rejestracja: 9 lut 2013, 08:28

Re: Siostry Radwańskie

Też dzisiaj czytałam kilka wypowiedzi na temat sesji Radwańskiej. Niektórzy to takie głupoty piszą, jakby nie wiedzieli co to za pismo i jaki jest tego cel O_O .

Poza tym, nie każdy ma takie ciało jak Radwańska, to i nie dziwne, że się nie chcą rozbierać, bo nie ma co pokazać ( albo wręcz przeciwnie, jest za dużo do pokazania).
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Siostry Radwańskie

Bo nie wiedzą, tylko usłyszeli magiczne słowo 'nago' i wystarczy.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siostry Radwańskie

rotfl
SPOILER:
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Siostry Radwańskie

Dobre. ;)
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Siostry Radwańskie

Dzięki odważnym zdjęciom Agi, polska "otwartość" i ksiądz Dziewiecki stają się sławne na całym świecie ... (tennisnet.com, Women's Tennis Blog)
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Siostry Radwańskie

Smyk pisze:Dzięki odważnym zdjęciom Agi, polska "otwartość" i ksiądz Dziewiecki stają się sławne na całym świecie ... (tennisnet.com, Women's Tennis Blog)
Jakkolwiek uważam, iż Radwańska miała pełne prawo do tego co zrobiła, to w pewien sposób rozumiem te wypowiedzi strony katolickiej, nie sympatuzując z nimi. Przed tą hecą ze zdjęciami, "mieli" Agnieszkę jako ambasadorkę ich sprawy. W chwili kiedy Agnieszka zdecydowała się przedefiniować swój wizerunek publiczny strona katolicka poniosła bolesną stratę i podejrzewam, że te wypowiedzi to w dużej mierze reakcja na tę stratę.

Gdyby chodziło o kogoś mniej znanego, albo kogoś kto nie był związany z ruchem katolickim nawet by się nie zająkneli. Jakoś nie słyszałem o krucjatach przeciwko Playboyowi, CKM czy innym pismom, które publikują zdjęcia o wiele bardziej "odważne".

Kościół katolicki jest ciągle w Polsce mocno ukorzeniony i potrzeba jeszcze co najmniej pokolenia albo dwóch, aby doszło do takiej sytuacji jaka jest na Zachodzie. Ale zegar tyka.

A wracając do zdjęć mnie się podobały, aczkolwiek szału nie ma. Zwonariowa miała moim zdaniem lepszą fotkę, chociaż Aga jest od niej zgrabniejsza (moim zdaniem). Trochę brakło albo pomysłu, albo odwagi, albo konsekwencji.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen

Wróć do „Różności tenisowe”