Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

Vivid pisze:Jak tak czytam ile Wy nosicie to albo zawartość mojej torby wygląda bardzo ubogo, albo jednak Wy na siłę chcecie udowodnić, że wielbłądami jesteście ... :::jezor:::
Ja mam swoją na kółkach, więc nie "wielbłądze" :). Wszystko w niej pomieszczę łącznie z zapasowymi nogami i rękoma :). Przeciwnicy się śmieją, że całego człowieka bym do niej zmieścił :).
Awatar użytkownika
kobbe66
Orator
Orator
Posty: 543
Rejestracja: 12 kwie 2008, 15:33
Lokalizacja: Piła

Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

lion_dragon pisze:
Vivid pisze:Jak tak czytam ile Wy nosicie to albo zawartość mojej torby wygląda bardzo ubogo, albo jednak Wy na siłę chcecie udowodnić, że wielbłądami jesteście ... :::jezor:::
Ja mam swoją na kółkach, więc nie "wielbłądze" :). Wszystko w niej pomieszczę łącznie z zapasowymi nogami i rękoma :). Przeciwnicy się śmieją, że całego człowieka bym do niej zmieścił :).
Czyżby to była torba Babolata z tymi kółkami? Jest szałowa jeśli o tej samej myślę :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

Lion, ja to się zastanawiam czy jak bierzesz udział w TF-ie to nie zakazać innym przynoszenia toreb, i tak wszystko znajdziemy u Ciebie ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

kobbe66 pisze:Czyżby to była torba Babolata z tymi kółkami? Jest szałowa jeśli o tej samej myślę :).
Swego czasu miałem przez parę lat podpisany kontrakt z Prince'm, więc w ramach sprzętu między innymi wynegocjowałem największą torbę jaką mieli :). Zawsze jak mnie ludzie widzą wjeżdzającego z tym ustrojstwem na kort podczas turnieju to statystycznie kilka uwag padnie :). Uśmiecham się wtedy, potwierdzam ich przypuszczenia co też mogę tam zmieścić, po czym wyjmuję kilometry bandaży i tapów, kilogramy ortez i opasek, zakładam to wszystko na siebie i taki "obśmiany" przystępuję do rozgrzewki :). Z reguły potem uśmiech na twarzach moich rywali z biegiem czasu zanika i zastępuje go niedowierzanie... (typu - "jak on mógł do tej piłki dobiec...", "przecież gość ma 4 sekundy na setkę..." itp). Tak więc tworzę tą swoją wielgachną torbą miejscowy folklor, ale nie przejmuję się złośliwymi uwagami tylko robię swoje :).
Vivid pisze:Lion, ja to się zastanawiam czy jak bierzesz udział w TF-ie to nie zakazać innym przynoszenia toreb, i tak wszystko znajdziemy u Ciebie ;).
Bardzo wysokie prawdopodobieństwo realizacji Twojego pomysłu :). Na przykład ostatnio na turnieju w Pradze miałem w niej 6 rakiet i 4 pary butów (plus 5-te na nogach), lecz problem może być z rozmiarówką dla wszystkich :). Koszulek na jeden dzień zawodów mam od 15 do 20 sztuk, picia i odżywek też spore zapasy, nie wspominając o moim kąciku medyczno-apteczkowym - dla każdego coś miłego :).

Po prostu jestem perfekcjonistą i niezależnym leniem, więc lubię mieć wszystko pod ręką w razie potrzeby i być w miarę możliwości samowystarczalnym :).
kondzio20005
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 18 kwie 2013, 20:24

Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

W końcu mam torbę. :>
Tenis tylko tenis-całe moje życie tylko tenis :)
Obrazek
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

A ja myślałem, że moje kilka koszulek w torbie + 3 ręczniki stawia mnie w ścisłej czołówce i że przeginam, ale po poście Liona, to można by rzec, że nic tam w torbie nie mam i nie mam szans na podium w tej kategorii. :D
dicappo
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 mar 2013, 20:18

Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

Najważniejsza chyba jest woda. Co jeszcze nosicie?
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

dicappo pisze:Najważniejsza chyba jest woda. Co jeszcze nosicie?
Kuźwa, bym zapomniał o piwku. Idealne w sezonie letnim, zwłaszcza schłodzone w komorze termoaktywnej! :]
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Odp: Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

Martinek pisze:
dicappo pisze:Najważniejsza chyba jest woda. Co jeszcze nosicie?
Kuźwa, bym zapomniał o piwku. Idealne w sezonie letnim, zwłaszcza schłodzone w komorze termoaktywnej! :]
Poczułem się jak na parkingu albo w magazynie, dzięki za przypomnienie, że jutro do pracy.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Odp: Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

PitS pisze:
Martinek pisze:
dicappo pisze:Najważniejsza chyba jest woda. Co jeszcze nosicie?
Kuźwa, bym zapomniał o piwku. Idealne w sezonie letnim, zwłaszcza schłodzone w komorze termoaktywnej! :]
Poczułem się jak na parkingu albo w magazynie, dzięki za przypomnienie, że jutro do pracy.
Jakie pytanie taka odpowiedź.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

Nie, Martinku, pytanie (nie chcę nikogo urazić), było ze szkółki, odpowiedź z parkingu - nie dogadacie się.

Pytania koleżanki (tu i nie tylko tu) są z czapy, ja się oswoiłem z tym folklorem, ona taka jest, Ty udawałeś kierowcę ciężarówki. :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

PitS pisze:Nie, Martinku, pytanie (nie chcę nikogo urazić), było ze szkółki, odpowiedź z parkingu - nie dogadacie się.

Pytania koleżanki (tu i nie tylko tu) są z czapy, ja się oswoiłem z tym folklorem, ona taka jest, Ty udawałeś kierowcę ciężarówki. :]
Widzę, że w szkolnym teatrzyku kariery nie zrobię. rotfl
kondzio20005
Bywalec
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 18 kwie 2013, 20:24

Re: Co nosicie w torbach tenisowych?

Vivid pisze:Jak tak czytam ile Wy nosicie to albo zawartość mojej torby wygląda bardzo ubogo, albo jednak Wy na siłę chcecie udowodnić, że wielbłądami jesteście ... :::jezor:::
Nie przejmuj się, nie tylko ty masz takie wrażenie. :P
Tenis tylko tenis-całe moje życie tylko tenis :)
Obrazek

Wróć do „Różności tenisowe”