Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

PitS pisze:
Gary pisze: Zgadza się. Zwłaszcza, że w pierwszych 2 to ja nie grałem - nie ma sensu oglądać. rotfl
U mnie wystarczy powiększyć awatar. :rolleyes:
Mój avatar powiedziałby, co sądzi na temat Twojego, ale za to byłby pewnie ban. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Gary pisze: Mój avatar powiedziałby, co sądzi na temat Twojego, ale za to byłby pewnie ban. rotfl
Oczywiście, jeśli spróbujesz tego na kimś innym. :]

EDIT: ED-a nie ma na ostatnich TF-ach ale możecie go live oglądać. Gra właśnie z Dawidienką. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Nie wiem czy da się odszukać na fotach Garego, rakiety Go zasłoniły ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Spiderpig
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 lut 2010, 17:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

No właśnie a propos zdjęć. Czy ktoś (lub sam obecny na zdjęciu) może mi wyjaśnić co się dzieje na zdjęciu nr 39 (Sobota)? rotfl
Babolat Pure Drive Roddick GT
NTRP: 0,5
nie gram na ceglastych kortach
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

W imieniu koleżki proszę o wykreślenie go z listy uczestników z powodu kontuzji. :discon:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Koleżce życzymy powrotu do zdrowia. W tej sytuacji prawie wszyscy chętni będą mogli zagrać.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

WTA się naoglądali i teraz kontuzje łapią! :P

A tak poważnie koledze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Niezwykle żałuję, że nie mogę uczestniczyć w drugiej edycji TF. Życzę wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy i samych zwycięstw, a Koleżce powrotu do zdrowia.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

To trenuj dzielnie. TF2011 ed. 1 już pewnie w maju :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

To jakby jutro, nie?
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Raczej tak :D W każdym razie ja się rano zbieram i kieruję w stronę Warszawy :)
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Ja mam nadzieję, ze jako młode pokolenie forum, będę miał okazję poznać osobiście forumowiczów na TFie 2012 :wink: U mnie z grą wiadomo, jest cienko, ale samo integrowanie się i poznanie Was, byłoby fajną sprawą :P
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Cały tydzień nie grałem, więc chciałem potrenować 2 dni przed TF-em. Wczoraj z powodu przedłużającego się egzaminu poprawkowego spóźniłem się na korty 20 minut, dziś na kwadrans przed końcem poszła pachwina. Po prostu miód. Dzięki za życzenia, wpadnę pewnie na chwilę na korty zobaczyć, jak rzeźbicie.
Awatar użytkownika
wg.
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 lip 2010, 21:36
Lokalizacja: Zielonka k. Wawy

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

WoA też jestem młody i też z moją grą jest cieniutko, ale nie mam nic do stracenia. Mogę tylko zyskać, zagrać mecz z o wiele lepszymi przeciwnikami i do tego poznać parę osób :)
Practice makes perfect!
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Pocieszę Was, pierwszy raz przez pogodę jadę tak radosny, nieograny i starszy o 12 kg. Tak że młodzież niech prze, Vi też mocno sponsorowany przez McDonaldsa, Yogiemu po każdym dziecku zostało 10kg, szanse są (jak mawiają Francuzi).
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Życzę dobrej pogody! O dobrą atmosferę i ciekawe gry nie musicie się martwić. :P
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

PitS pisze:Pocieszę Was, pierwszy raz przez pogodę jadę tak radosny, nieograny i starszy o 12 kg. Tak że młodzież niech prze
PitS, a co to za asekuracja?
Szanse wyrównane, taka sama pogoda była i w Warszawie. Po prostu młodzież wysadzi "dziadków" z siodła bo taka kolej rzeczy... :P
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
wg.
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 lip 2010, 21:36
Lokalizacja: Zielonka k. Wawy

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Dzisiaj skończyła się moja przygoda z TF'em :D
Rozegrałem dwa mecze i niestety dwa przegrałem :oops: Pierwszy z Mechanikiem 5:9, a drugi z Trawką 3:6. Mimo, wszystko jestem bardzo zadowolony, mogłem pograć z lepszymi i bardziej doświadczonymi przeciwnikami i na pewno wyniosłem parę rzeczy z tych pojedynków. Forumowicze okazali się bardzo miłymi i przede wszystkim zabawnymi osobami. Mam nadzieję, że w 2011 znów się zobaczymy i uda wygrać mi się chociaż jeden mecz :D
Practice makes perfect!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Piszę póki mnie Vivid nie zbanował za odprawienie go do 0. :wink: Tym razem udało mi się ugrać całkiem niezły wynik - jestem w półfinale i czekam na rywala, którym będzie ktoś z trójki Ppeter, Vivid lub Piter. W drugiej połówce na rywala tradycyjnie czeka JCz. Obiekt i atmosfera super, szkoda tylko, że nie było grilla, to i nie udało się zagonić Oleczki do garów. Choć w sumie teraz to chyba nie Oleczkę trzeba gonić do babskich czynności, lecz PIXI-ego. Z babą przegrać? O_O Oj, ale wstyd. Kiecka Szarapowej czeka. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
wg.
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 lip 2010, 21:36
Lokalizacja: Zielonka k. Wawy

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

To po ile ta składka :D?
Practice makes perfect!

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”