Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Vivid pisze:
El Diablo pisze:Niezależnie od tego w którym miesiącu przyjdzie grać z góry życzę wszystkim udanej zabawy.
Ty przestań życzyć tylko zbieraj graty i przejedź.
Zapytałem ostatnio czym się zajmuje, że nie ma czasu, jeśli dobrze zrozumiałem odpowiedź to uczy się chińskiego. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

wyczesany pisze:
Vivid pisze:
El Diablo pisze:Niezależnie od tego w którym miesiącu przyjdzie grać z góry życzę wszystkim udanej zabawy.
Ty przestań życzyć tylko zbieraj graty i przejedź.
Zapytałem ostatnio czym się zajmuje, że nie ma czasu, jeśli dobrze zrozumiałem odpowiedź to uczy się chińskiego. :D
Na China Open to już trochę za późno ...
Poza tym po co się ma uczyć? Pokazuje na ulicy którego psa czy kota chce na obiad i Mu już sami złapią i przyrządzą. :P

Hm ... niedługo będę gościł kogoś z Chin, to może dam do telefonu, sprawdzi EDzia w praktyce :twisted: , zobaczymy co zrozumie, pewnie tylko "sajgonka" ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Vidziowski, masz rację...
Obiecuję sobie, że poświęcę trochę więcej czasu na grę i stawię się na TF'ie. Ten rok jest najmniej fortunny bo kończę udział w projekcie i jestem jak na szpilkach. Przez ostatnie pół roku byłem częściej w Urzędzie Marszałkowskim niż w ciągu całego mojego życia. :rolleyes:
Obok artykułów zawodowych (do tego odnosił się Wyczes) odpoczywam pisząc teksty dot. tenisa, jeden zresztą wkrótce się pojawi. Staram się też względnie nie zaniedbywać forum - tematy dot. turniejów ATP, tych ważniejszych ;-P , są. O sprzęcie piszę na tyle na ile czas pozwala. Niestety żeby pisać trzeba najpierw trochę czasu poświęcić aby być zorientowany w nowościach.

Gdyby nie to że mam przyjaciół, którzy wyciągają mnie na kort (pst, Artlight) to chyba bym zakończył sezon na 2 wyjściach... ale to temat o TF'ie, a nie tenisowa tragikomedia gdzie gram główną rolę. :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

El Diablo pisze:ale to temat o TF'ie, a nie tenisowa tragikomedia gdzie gram główną rolę. :wink:
Dlatego ja myślę o "występie gościnnym", tzn. będę latał z aparatem/kamerą i wkurzał ludzi. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

wyczesany pisze:
Basic pisze:Jest o tyle lepszy termin, że od razu jest więcej kortów do gry i wszystko płynnie się odbywa.
Przy tej liczbie zgłoszonych nie powinno być problemu z płynnością gier. :)
Pisałem że nie ma głodu.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

PitS pisze:
wyczesany pisze:
Basic pisze:Jest o tyle lepszy termin, że od razu jest więcej kortów do gry i wszystko płynnie się odbywa.
Przy tej liczbie zgłoszonych nie powinno być problemu z płynnością gier. :)
Pisałem że nie ma głodu.
Pewnie, że nie ma. Jeśli dobrze pamiętam to jesienna edycja zawsze miała mniej uczestników.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

wyczesany pisze:
PitS pisze:
wyczesany pisze:
Basic pisze:Jest o tyle lepszy termin, że od razu jest więcej kortów do gry i wszystko płynnie się odbywa.
Przy tej liczbie zgłoszonych nie powinno być problemu z płynnością gier. :)
Pisałem że nie ma głodu.
Pewnie, że nie ma. Jeśli dobrze pamiętam to jesienna edycja zawsze miała mniej uczestników.
A ja obstawiam, że to nie kwestia głodu/braku głodu tylko tego, że na krótko przed po prostu nie wiadomo kiedy dokładnie ma być i w ogóle nie było wiadomo czy coś będzie, a to ma znaczenie.
Mimo wszystko jak będzie dokładnie wiadomo co kiedy i jak to liczba chętnych jeszcze się powiększy... a na "5min" przed troszkę się skurczy jak zawsze.
Obrazek Speed Graphene MP
Miran
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 12 wrz 2012, 15:59
Lokalizacja: Laskowa

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Jeśli mogę kilka słów. Bardzo chętnie uczestniczył bym w turnieju, poznał ludzi itd. tylko ta odległość.
Gdyby ktoś z okolic Krakowa wybierał się na turniej bardzo chętnie dołączyłbym do wspólnej podróży, oczywiście szczegóły do uzgodnienia. Nie jestem może jakimś aktywnym użytkownikiem chociaż czytam forum praktycznie codziennie ale właśnie poznanie ludzi "na żywo" byłoby na pewno impulsem do większego udziału w życiu forum.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Miran pisze:Nie jestem może jakimś aktywnym użytkownikiem chociaż czytam forum praktycznie codziennie ale właśnie poznanie ludzi "na żywo" byłoby na pewno impulsem do większego udziału w życiu forum.
Tak Ci się tylko wydaje. :D
Mimo wszystko jak będzie dokładnie wiadomo co kiedy i jak to liczba chętnych jeszcze się powiększy... a na "5min" przed troszkę się skurczy jak zawsze.
Ale już wiadomo.
Co- TF, kiedy- 24.10 albo 7.11, jak- jak zawsze (w pierwszym poście wątku). ::!phi!::
A Ty mąciwodo jak zwykle szukasz dziury w całym. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

wyczesany pisze:
Mimo wszystko jak będzie dokładnie wiadomo co kiedy i jak to liczba chętnych jeszcze się powiększy... a na "5min" przed troszkę się skurczy jak zawsze.
Ale już wiadomo.
Co- TF, kiedy- 24.10 albo 7.11, jak- jak zawsze (w pierwszym poście wątku). ::!phi!::
A Ty mąciwodo jak zwykle szukasz dziury w całym. :D
Hmm a gdzie ja szukam. Przecież napisałem, że wyluzujcie, że spokojnie liczba chętnych się zwiększy jak będzie wiadomo konkret kiedy. Na razie jest w połowie konkret. Poza tym minęło dopiero 3dni od ogłoszenia propozycji dwóch terminów, a niektórzy niekoniecznie zaglądają codziennie na Forum więc spokojnie.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Myślę, że te dwa tygodnie na zorganizowanie sobie spraw domowych trzeba mieć. Czyli jeżeli w grę wchodzi i 24.10 to do tego weekendu jakieś wiążące info - decyzja, powinno być.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

JCz pisze:Wstępnie klepnąłem obiekt na 24.10, nie będzie jednak problemu z przebukowaniem na przykład na 7 listopada. Zbierzmy może opinie i w niedzielę podejmiemy ostateczną decyzję.
Ok, wszystko jasne, nie ma sensu dłużej czekać - osiemnaście osób zadeklarowało swój udział w dniu 7. listopada, to za mało by walczyć o dodatkowe korty. Zostawmy więc pierwotny termin 24 października, na który zresztą Wyczes od czwartku zbiera zapisy.

Prosta kalkulacja, przy sześciu kortach i na przykład 28. uczestnikach mecze 1/16 i 1/8 turnieju głównego (20 gier razy 55 minut na mecz do 9. wygranych gemów) będą rozegrane do godz. 16 i o tej godzinie możemy wystartować pocieszkę, a około 17 luźne gry. Dla budżetu TF-a też ma to znaczenie, bo kalkulację wpisowego robiłem dla lepszej frekwencji niż się zapowiada i może mi się uda uszczknąć coś z umówionej za korty kwoty.

W związku z pozostawieniem terminu październikowego proponuję ustawić limit uczestników na 28 + dwóch rezerwowych. Wyczes, prośba o umieszczenie stosownej zmiany w ogłoszeniu.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

JCz pisze:W związku z pozostawieniem terminu październikowego proponuję ustawić limit uczestników na 28 + dwóch rezerwowych. Wyczes, prośba o umieszczenie stosownej zmiany w ogłoszeniu.
Zmieniłem pierwszy post w tym wątku i dodałem 2 komunikaty.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

JCz pisze:W związku z pozostawieniem terminu październikowego proponuję ustawić limit uczestników na 28 + dwóch rezerwowych.
Pewnie się aż tyle nie zgłosi, ale... nie przesadzacie? Przy 32-ch byłoby jakieś zagrożenie?
A w ogóle to co dalej - zgłoszenia dotychczasowe są wystarczające? I w razie czego decyduje kolejność zgłoszeń czy jak? Tak pytam, żeby Gary miał czas się ogarnąć. :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Reglamentacja miejsc? Tego jeszcze nie było ...
Nowa jakość? To słabo. :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

A zdarzyło się, że ilość zarezerwowanych kortów nie sprostała liczbie uczestników?
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

masteix pisze:A zdarzyło się, że ilość zarezerwowanych kortów nie sprostała liczbie uczestników?
Zdarzyło się, że kończyliśmy o 23.00 lub następnego dnia. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

TomPL pisze:Pewnie się aż tyle nie zgłosi, ale... nie przesadzacie? Przy 32-ch byłoby jakieś zagrożenie?
Dla Warszawiaków żadne, dla przyjezdnych takie, że w nocy musieliby wracać, na co TomPL sam zwracał w tym wątku uwagę. Biorąc pod uwagę aktualne zainteresowanie i możliwości forumowiczów wydaje mi się to czysto akademicką dyskusją, nie zanosi się na tylu uczestników.

Vivid, reglamentacja była na większości turniejów, przecież po to wprowadzaliśmy zasady dotyczące kwalifikacji do TF-a (liczba postów, czyli aktywność na forum). Swego czasu sam byłeś jej zwolennikiem. ;-P
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

JCz pisze:Vivid, reglamentacja była na większości turniejów, przecież po to wprowadzaliśmy zasady dotyczące kwalifikacji do TF-a (liczba postów, czyli aktywność na forum). Swego czasu sam byłeś jej zwolennikiem. ;-P
Tylko dla porządku, a nie faktycznej potrzeby ... :P ;)
Generalnie to się pewnie jak zwykle zmieścimy. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

JCz pisze:
TomPL pisze:Pewnie się aż tyle nie zgłosi, ale... nie przesadzacie? Przy 32-ch byłoby jakieś zagrożenie?
Dla Warszawiaków żadne, dla przyjezdnych takie, że w nocy musieliby wracać, na co TomPL sam zwracał w tym wątku uwagę.
Tak, pisałem, tyle że w kontekście, czy zaczynać o 14-tej czy o 12-tej. :]
A na liście widzę już 24 osoby, więc może jednak sformalizować (zreglamentować :wink: ) zasady kwalifikacji, których aktualnie nie ma (jest tylko ograniczenie do 28). No przynajmniej napisać, że decyduje kolejność zgłoszeń czy jak...

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”