Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Dzięki Krzyśkowi i jego błękitnej strzale siedzę już sobie w domu przed laptopem. W dobrej kondycji bo wieczorkiem przyjęliśmy zalecaną dawkę leku przeciwko zakwasom :zgoda: . Pogoda próbowała storpedować nasz turniej, ale się nie udało. Mieliśmy dużo mniej kortów do dyspozycji, ale dzięki dobrej organizacji udało się wszystko dokończyć w ludzkim czasie, choć Vi i Złośliwy znowu musieli czekać aż skończę finał ( pocieszki, żeby nie było :wink: ). Na szczęście McD czynny całą dobę- chyba. Układ z Wa-wy doprowadził do tego, że trzeci raz z rzędu musiałem zagrać w pierwszej rundzie z Rokforabe nawet, gdy mnie nie wylosował :::deal::: . Tradycyjnie przegrałem. Później musiałem toczyć zacięte boje w pocieszce z Pitsem, tespisem, scudetto i Imthewayem. Prawie wszystkie zakończone sukcesem :wink: . Dzięki za wspólne mecze i pogaduchy. Zabrakło Elfa i sernika, no iiiiiiiiii wspólnego zdjęcia :::photo::: .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Vivid pisze:Gary dotarł w końcu, złapał rakietę, Babolata :/ , i poszedł grać z Rokforabe.
To nie było do końca tak. Dojechałem na finał, ale niestety na moje miejsce wprosił się jakiś leworęczny i nie chciał ustąpić. Dooglądałem do końca to "widowisko" i poszedłem dalej na obchód. :wink: Tam dorwał mnie Rokforabe i zaproponował secika. Co prawda nie miałem butów tenisowych oraz rakiety, byłem w jeansach oraz co najważniejsze, nie miałem świętej czapki FCB, ale i tak się zgodziłem. Marcin_L pożyczył mi rakietę, a że nie chciałem się zastanawiać, czy mi będzie pasowała, to zaproponowałem grę bez żadnej rozgrzewki. Chyba pasowała, bo wygrałem 6/2. :wink: No i z tego względu oznajmiam, że to ja wygrałem TF-a, w końcu turniej wygrywa ten, kto wygra ostatni mecz. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Do domu wróciłem około 2:00, po drodze na autostradzie zahaczyłem jeszcze o KFC - mają dobrą rzecz, nazywa się "qurritos" czy jakoś tak. :oops:

TF jak zwykle był świetnym iwentem sportowo - towarzyskim. :)

Rakietę w dłoń wziąłem około 14, kiedy wyszliśmy na luźną rozgrzewkę ze Złośliwym. To było dobre, trochę wszedłem klimat.

W turnieju pierwszy raz w życiu (i pewnie ostatni ;) ) byłem rozstawiony, co było kompletnie do bani: na swój pierwszy mecz czekałem do po 14:00 (3 godziny licząc od przyjazdu na korty), bo w pierwszej rundzie miałem baja, potem nadziałem się na rozgrzanego grą z Gnomem marcha88 i przygoda z turniejem głównym się skończyła. March88 gra w sumie podobnie do mnie, tylko o klasę lepiej :), co pamiętałem z jego zeszłorocznego meczu z Pio. Jakoś zaspałem na początku, odpłynął na 0:3, czy nawet na 0:4, potem ścigałem, ale już było za późno - mecz zakończył się wynikiem 3:6.

Potem nie miałem co robić, więc grałem luźne gierki, z które wszystkim dziękuję :

- kilka luźnych gemów deblowych z Jakuboty przeciwko Basicowi i htb,

- seta z Tespisem,

- pełny meczyk deblowy w parze z wwojtkiem przeciwko Misiowi i Pingwinowi (ten mecz przypadł na fazę, w której czułem żądzę gry, szkoda, że wyparowało to ze mnie, jak miałem zagrać z ppeterem.

Mtarnas w pierwszej rundzie pocieszki mi zwiał, więc znów czekałem na mecz i trafiłem na ppetera.

Mecz z ppeterem był dla nas obu pewnym koszmarkiem - dobre zagrania przeplataliśmy kompletnym rzeźbieniem i głupimi pomysłami. Ostatecznie wyrzeźbiłem zwycięstwo w TB i kompletnie padnięty pociągnąłem kolejny mecz z iamthewayem. Iamtheway mnie skasował w ekspresowym tempie, mnie dopiero gdzieś w połowie meczu odezwała się adrenalina i było trochę gry, choć wyniku to już nie zmieniło ani na jotę - 0:6.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Tak oglądam sobie fragmenty meczu JCz-Georgia i się zastanawiam, czemu JCz do tej pory nie obrzucił obelgami Dołgopołowa i całego narodu ukraińskiego za kopiowanie jego serwisu.
Toż to kalka jest, a każdy wie że jak Jacek to już grał to Dołgopołow go podglądał z pomocą przekazów live z GPWA, stojąc na baczność pod łóżkiem O_O.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Znów wyszło na minus :/ .
Telepie się człowiek z dwoma takimi, jeden ciągle chce się zatrzymywać na kawę, drugi gra w coś na komórce. Nuda.
Potem dociera człek na miejsce, tłok, korty mokre, znów tylko szopa :::bd:: . W dodatku zakontraktowane trawiaste odwołali (ach, ci słowni warszawscy właściciele kortów :rolleyes: . Dobrze, że zdarzyło się to pierwszy raz, bo inaczej doszłoby do rękoczynów :bbbat: ). No i niestety nie trafiliśmy na siebie z TomemPL, cholera, po tylu grach miałem opracowane na niego zalążki strategii, a tu klops.
Pierwsza gra z ppeterem, z rozpędu zastosowałem strategię "natomową" i się jakoś przepełzłem do kolejnej rundy. Dziwne w sumie, bo rywal serwował mocno, na szczęście tylko w jednym gemie celnie (2 asy). Nie starczyło mu też chyba cierpliwości, bo uderzenie miał z obu stron poukładane.
Grill srill, sama kiełbasa i żeberka, żadnych sałatek, nie mówiąc o serniku :tired: . Zapchał się więc człowiek z musu mięsnopodobną masą i dalejże, do szopy hej pasterze! A w szopie napalm, gorąco jak diabli :dvlfire: ! Udało się przetrwać nawałnicę tylko dlatego, że trochę już grywam z wyczesem :wink: . Dzięki, Szymon! Tak więc mocne i płaskie petardy kolegi odgrywałem z godnością osobistą czasem niżej, czasem wyżej, aż po jakimś czasie zatrzymywały się na siatce lub lądowały na minimalnym aucie. Dobrze też, że przybyła jego małżonka i mnie wsparła, zdając mu krótką relację z najnowszych trendów w zakresie patologii lewoskrętnych genotypów, co go do reszty rozproszyło i w ten oto sposób doczołgałem się do ćwierćfinału. Jedyny plus, że punkty z jesieni obronione :] .
Georgia! Wdrażanie taktyki podszeptanej mi przez PiTsa nic nie dało, bo w tym przypadku "gra wstępna" trwała aż 6 gemów i zacząłem się sensownie poruszać dopiero w ostatnim, gdym już ledwo wyczerpany tym wszystkim stał na nogach. Na szczęście graliśmy już od 2:2, w ten sposób nie przegrałem do 0 :::gd::: . Muszę się teraz wystarać o adres tych jej byłych trenerów, znajomi pirotechnicy już kręcą lody.
I jeszcze ten TomPL. Wspomagany jakimś płynem (gdzie kontrola?! WADA, where are you??) dotarabanił się do finału psim swędem :tired: . Przez to dojechałem do domu dopiero w niedzielę...

Na szczęście podobno to już ostatni TF w Warszawie, bo więcej na takie coś się chyba nikt o zdrowych zmysłach nie zapisze. 8 dych + koszty przejazdu, a w zamian... Wiecie co. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Wyczes mało pisze, robi pewnie ten kolaż do wspólnego zdjęcia forumowiczów. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

hohvar pisze:Zapchał się więc człowiek z musu mięsnopodobną masą i dalejże, do szopy hej pasterze! A w szopie napalm, gorąco jak diabli :dvlfire: ! Udało się przetrwać nawałnicę tylko dlatego, że trochę już grywam z wyczesem :wink: . Dzięki, Szymon!
Przestaniesz mi dziękować jak zobaczysz filmik. rotfl A raczej. :teathy:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

wyczesany pisze:Przestaniesz mi dziękować jak zobaczysz filmik. rotfl A raczej. :teathy:
Czyli coś się nagrało? Czyli mam jednak przeczytać instrukcję od kamery? rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

PitS pisze:
wyczesany pisze:Przestaniesz mi dziękować jak zobaczysz filmik. rotfl A raczej. :teathy:
Czyli coś się nagrało? Czyli mam jednak przeczytać instrukcję od kamery? rotfl
Gdyby nie to, że musiałem konwertować wszystkie nagrane Twoją kamerą ujęcia (70 szt) to byłoby spoko. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Tespis
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

To gdzie te zdjęcia, filmiki :)?
Wrzucajcie linki.
Tespis
Rakieta: Yonex RD Ti 80
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

wyczesany pisze:Przestaniesz mi dziękować jak zobaczysz filmik. rotfl A raczej. :teathy:
Po wczorajszym mnie już nic nie rusza... :::whistle:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Tespis pisze:To gdzie te zdjęcia, filmiki :)?
Wrzucajcie linki.
Film się robi, a na zdjęcia czekam. Jak dostanę dziś to wieczorem będzie galeria. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Wyczes - jesteś w stanie pociągnąć z mojej galerii, czy muszę Ci to przepakować?
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re:

YOGItheBEAR pisze:Wyczes - jesteś w stanie pociągnąć z mojej galerii, czy muszę Ci to przepakować?
Ściągnięte, czekam na więcej. :twisted:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Misie kolorowe,

przepraszam, że nie dotarłam, worki z piaskiem wezwały. ;)
(sernik też przeprasza).

Obiecuję poprawę. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Vivid pisze:Fotomontaż. :P
To dobrze, myślałem, że się przewracasz na tym zdjęciu. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

wyczesany pisze:
Vivid pisze:Fotomontaż. :P
To dobrze, myślałem, że się przewracasz na tym zdjęciu. ;)
Tak upadać to tylko Ty potrafisz ... :::jezor:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

hohvar pisze:
wyczesany pisze:Przestaniesz mi dziękować jak zobaczysz filmik. rotfl A raczej. :teathy:
Po wczorajszym mnie już nic nie rusza... :::whistle:::
To Cię ruszy... rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

El Diablo pisze:
hohvar pisze:
wyczesany pisze:Przestaniesz mi dziękować jak zobaczysz filmik. rotfl A raczej. :teathy:
Po wczorajszym mnie już nic nie rusza... :::whistle:::
To Cię ruszy... rotfl
Sprawdzam!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0pv8mBwxO_E[/youtube]
SPOILER:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Hohvar rulezzzzz rotfl .

Wyczes - genialne :D :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”