Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Jakuboto pisze:Ale Kroos to urwał. Szkoda Szwedów :(.
Szkoda? Grają w 11 na 10 i się bronią. Głupota. Ja się cieszę, chcę zobaczyć Niemcy vs Brazylia. I tak się gra do końca, walczy się!
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Madox pisze:
Jakuboto pisze:Ale Kroos to urwał. Szkoda Szwedów :(.
Szkoda? Grają w 11 na 10 i się bronią. Głupota. Ja się cieszę, chcę zobaczyć Niemcy vs Brazylia. I tak się gra do końca, walczy się!
Popieram, za frajerstwo (a cofanie się, gdy ma się jednego piłkarza więcej nim jest) się płaci.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Piękna bramka Kroosa, piękna sprawa, oby kolejny murarz z hukiem pożegnał się z turniejem.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Uff...ostatnia minuta! Dobrze, że wpadło! Kroos!!! O_O O_O O_O Niemcy powinni wygrać 4:1 ale to jest piłka, bywa że jak na złość nic nie chce wpaść, podczas gdy druga drużyna ma jedną sytuację bramkową w meczu i strzela gola. :::hmm::: Muszę zaznaczyć, że styl piłki Szwedów doprowadza mnie do drgawek. :::bd:: Gdyby oni mieli awansować zamiast Niemców, grających technicznie i nowocześnie - byłbym mocno niepocieszony. Ja wierzę, że nasi zachodni sąsiedzi jeszcze się na tym turnieju pozbierają i będą grać coraz lepiej.
-----------------------------------------------------------------------------------
Analizując tabelę, bez względu na wynik spotkania Szwecja-Meksyk Niemcom wystarczy dwubramkowe zwycięstwo w swoim ostatnim meczu grupowym. Myślę, że dadzą radę. :::gd:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

To dziś dzień klęski? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Dziś Orły NAWAŁKI pokażą na co ich stać!
21 WS..
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Lukasz_b20 pisze:Dziś Orły NAWAŁKI pokażą na co ich stać!
Czyli na nic ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Vivid pisze:
Lukasz_b20 pisze:Dziś Orły NAWAŁKI pokażą na co ich stać!
Czyli na nic ...
Nie wiadomo. To jest sport, mam przeczucie że dzisiaj wygrają. Wiem, że to jest mało prawdopodobne (kurs na Polskę 3.25 :::gd::: ) ale nawet Niemcy mieli wczoraj mega kłopoty, Włosi w ogóle nie weszli do turnieju... Wszystko jest możliwe. :oldtimer:
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

To tak naprawdę wróżenie z fusów. Wszystkomoze się zdarzyć w przypadku naszej drużyny. O godz 20 trzeba zasiąść w gronie przyjaciół przed tv i cieszyć się tym, że mamy drużynę na tych MŚ - traktuję to jak dobry wieczorny film z emocjami.. Natomiast jakie one będą? Zobaczymy.
21 WS..
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Jadąc dziś na korty, z braku bab do strąbienia :P, tak pokalkulowałem. I niestety wychodzi na to, że jeżeli w meczu Japonia - Senegal nie będzie remisu, a nasze niedoloty przegrają z Kolumbią, to i tak jeszcze jest możliwość dla nich wyjścia z tej grupy. Dramat ... :(
Tak jak kiedyś Radwańska w WTF, przewaliła dwa mecze, jeden wygrała i wyszła z grupy. Polska reprezentacja Radwańską piłki nożnej? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Trochę jak Korea wczoraj, Heung-Min Son się popłakał na boisku, bo odpadnięcie z grupy oznacza dla niego i jego kolegów na boisku odbycie obowiązkowej służby wojskowej (która nie dość, że jest procederem prymitywnym, to jeszcze zabiera tym piłkarzom dwa lata z życia, które mogliby spędzić na rozwijaniu kariery sportowej), a tutaj się okazuje że jeszcze mogą wyjść z grupy z trzema punktami...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Można dwa razy dać d..y i i tak wyjść z grupy. Piłka to gejowski sport ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Nowoczesny i dojrzały futbol Anglików. Jestem pod wrażeniem... Robią z rywala miazgę.
Może dzisiaj Lewy palnie czteropaka i wygramy 4:0. :::scratchy::: Dorównałby najlepszym snajperom tego turnieju. :wink:
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Dlaczego Panama nie gra w naszej grupie? Z nimi Lewy też by walnął hat-tricka...No dobra hatrick z Kolumbią byłby bardziej wartościowy...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Senegal prowadzi, co dla naszych nielotów jest korzystne :) Z drugiej strony taki scenariusz - remis Senegalu i Japonii oraz Polski i Kolumbii. A w ostatniej kolejce Polska wygrywa z Japonią a Kolumbia z Senegalem. Wszyscy mają po 4 punkty i jeszcze jakiś układ bramek u wszystkich na równo :) I wtedy co? Jakieś losowanie ...
Ja wolałbym dogrywkę na pięści między trenerami :P, nasz i Senegalczyk by sobie poradzili ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Vivid pisze:Tak jak kiedyś Radwańska w WTF, przewaliła dwa mecze, jeden wygrała i wyszła z grupy. Polska reprezentacja Radwańską piłki nożnej? rotfl
Tego samego porównania użyłam podczas meczu z Senegalem - bo wydawało mi się, że Polska, trochę jak Radwańska, zlekceważyła rywala, a tu zonk.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Nawałka do dymisji a pajace do domu. Taki będzie dziś finał dnia ...
Gra jest lepsza, ale tylko dlatego, że w ogóle jakaś jest :P
Odpuścili tyczkę w obronie masakrycznie, i się skończyło jak skończyło.
Wsadzą nam jeszcze jedną i będą się murować.

A po tym co zobaczyłem w meczu Japonii z Kolumbią i Senegalem to konusy nam ładnie nakopią :)
Pewnie będzie gadanie, że mecz o honor. To rozumiem, że jak przerżną to wracają bez honoru? No słowo się rzekło :P

Nie wiem co można jeszcze zrobić? Chyba wpuścić Adamiakową i postawić przy VAR Zdziska Kręcinę rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

No i balonik pękł. 0:3
Yonex fan
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Fizycznie zostali źle przygotowani chyba. Przegrywać można ale oni nie mają sił walczyć i biegać jak by od tego ich życie zależało.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - Rosja 2018

Jakuboto pisze:Fizycznie zostali źle przygotowani chyba. Przegrywać można ale oni nie mają sił walczyć i biegać jak by od tego ich życie zależało.
Zgadzam się, oni koło tego meczu przeszli. Kolumbia atakowała naszych bez pardonu, a nasi bronili metr albo dwa od Kolumbijczyków. To jest jakiś archaizm. Tak się po prostu już nie gra. Nawet mi się nie chce mówić, że oni mieli najprostsze problemy z przyjęciem, podaniem, etc. To normalne, jak się gra pod presją. Po prostu robi się dokładnie to samo. Presing się pojawił gdzieś koło 70 minuty. Jestem prawie pewien, że oni nie będą zmęczeni po tym meczu. RL9 niech sobie popatrzy jak Mandzukić gra w Chorwacji. I to ma być kapitan. Chłop bardziej zajęty fryzurą i zmianą klubu.

My już mieliśmy ostrzeżenie jak się po nas Dania przejechała 4:0. A teraz ten mecz był po prostu bardzo podobny. Wróbelki Nawałki nawaliły to i pojada do domciu.

A Japonia też na wkopie, tak jak szanowny forumowicz V. zapowiedział. Smutne to, choć sprawiedliwe.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen

Wróć do „Inne sporty”