justyna330
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2016, 10:33

Auto zastepcze z OC sprawcy?

Czy to prawda, że w wyniku kolizji i odstawienia auta do warsztatu należy mi się samochód zastępczy z odszkodowanie z OC sprawcy? Może wiecie?
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Auto zastepcze z OC sprawcy?

Założyłaś konto na forum TENISOWYM tylko po to, żeby zapytać o auto zastępcze z OC sprawcy? f### logic...

Podpowiem:
Najprościej będzie wklepać w adres strony frazę "www.google.pl".
Potem, jak wyświetli już się okienko wyszukiwania, wpisz frazę "auto zastępcze z OC sprawcy".

Mam nadzieję, że pomogłem. :)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Auto zastepcze z OC sprawcy?

rafbat pisze:Założyłaś konto na forum TENISOWYM tylko po to, żeby zapytać o auto zastępcze z OC sprawcy? f### logic...
Nie no, czepiasz się, podejście logiczne. :)
Po pierwsze trochę ludzi z zawodów prawniczych grywa, może ktoś się zajmuje tematyką i podpowie dokładnie.
Po drugie, w tenisa grają ludzie raczej dobrze stojący życiową, a więc w większości zmotoryzowani, z dużym prawdopodobieństwem ktoś może być w temacie.
Czyli jednak logiczne to zapytanie? ;)

W temacie - z OC sprawcy można dochodzić zwrotu kosztów za korzystanie z auta zastępczego lub np. korzystanie z taksówek. A czy dojdziesz tego zwrotu to już kwestia jak to rozegrasz. ;)
Wskazówki na początek - jak auto to najlepiej zwrócić się do ubezpieczyciela, jak odmówi to dopiero z wypożyczalni, żeby potem nie było, że trzeba było wystąpić do ubezpieczyciela to by je dał, a za inne płacić nie będzie ...
Auto z wypożyczalni to tylko na udokumentowany okres naprawy. Nie ma tak, że do warsztatu to odstawisz auto za miesiąc bo nie masz czasu a jednocześnie przez ten miesiąc jeździsz zastępczym i chcesz za to zwrot kosztów ...
Jak auto wypożyczasz to najwyżej model z segmentu z jakiego masz swoje uszkodzone. Nie może być tak, że masz Fiata Pandę, a wypożyczyłaś limuzynę klasy premium ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”