Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Head Graphene Radical Pro vs MP

Witam.
Grałem kiedyś rakietą Head Graphene Radical Pro. Grało się super. Jednak z pewnych względów (to uwielbienie do Rafy) kombinowałem z Babolatem APD aby ostatecznie skończyło się na Head Graphene Prestige MP. Jest to moja obecna rama.
Gra mi się nią super. Precyzja znakomita jednak chyba szukam czegoś innego. Prawdą jest, że jest to rama trudna. Jak się nie ustawie czy jestem głęboko w obronie to już nie jest kolorowo. W mojej technice też braki widać a ta rama nie jest chętna do wybaczania.
Zdecydowałem, że jednak wrócę do Radicala. W związku z tym mam pytanie. Co będzie lepiej pasowało do dość mocnego FH do którego chcę dodać więcej rotacji i do częstego (jak na razie) slajsa i 1HBH:
- Head Graphene Radical Pro (310 gram)
- Head Graphene Radical MP (295 gram) ze skórzaną owijką bazową i zmienionymi grometami na "cap orange"

Wiem, że skórzana owijka bazowa jest cięższa od podstawowej w tym modelu ale nie wiem jak ma się waga grometów. Czy ktoś z was miał z takim czymś do czynienia? Albo jest w stanie pomóc w wyborze?
Dodam, że jak się zdecyduje na zmianę to Prestige będę musiał sprzedać więc odwrotu nie będzie. :D
Moje NTRP ocenie na słabe 3.0. (ale myślę, że lepiej to zrobią osoby z TFa, które mnie widziały i może czytają ten wątek)

Wróć do „Rakiety”