davizji
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 sie 2013, 18:29

NTRP - 2,5 do 250 zł.

1. NTRP 2,5
2. Chwyty: Bekhend jednoręczny, forhend - wschodni.
3. Styl: allrounder
4. Niestety, nie znam się, chce dobrać jak najlepszą.
5. Grałem - Willson Energy (coś takiego) odczucia związane z tą rakietą to mieszane
6. Co oczekuję - Duża kontrola, siła, uśrednione parametry, moc pochodząca z techniki, lekkie rakiety
7. Rakieta dopasowana.

Nie zaczynam dopiero grać w tenisa, ponieważ już 'gramy' od 3 lat z kolegą na mączce lub na dywanie, mamy korty darmowe, to też jest jeden z głównych elementów do kupna rakiety. Nikt mnie nie uczył grania, jestem samoukiem, uczę się oglądając poruszania oraz odbicia na YouTubie. W sezonie gram w tenisa 3/4 dni w tygodniu (mamy darmowe korty, to też jest jeden z elementów do kupna rakiety), lecz grałem zniszczoną chyba nawet juniorską rakietą Energy Wilson... Postanowiłem teraz kupić sobie do 250 zł rakietę. Oglądałem forum i znalazłem wpisy, że będą, lub już są wyprzedaże w sklepie Dunlop w UK. Może poleciłby mi ktoś z tamtego sklepu jakąś solidną rakietę do 250 zł?

Staż tenisowy: 3 lata (Głównie w sezonie: wiosna, lato), Energy Wilson - hmmm... nic mi się w niej podobało, ponieważ była krzywa i ogólnie nie dla mnie.

Wiek: 21 lat, mężczyzna - 75 kg / 183 cm

Kondycja: Jestem aktywny - biegam, chodzę na basen, na rower, na siłownie, trenuję w piłkę nożna - podsumowując - codziennie gdzieś się ruszam.

Plany: Rekreacyjne granie ze znajomymi.

Budżet: 250 zł

To by było chyba na tyle. Dzięki z góry za odpowiedź. Pis Joł. :D

----------------------

Jestem zainteresowany rakietami z Dunlopa:
http://pl.dunlopsport.com/Dunlop-biomim ... ket-743022
bądź
http://pl.dunlopsport.com/Dunlop-vision ... ket-749045

Którą bardziej polecacie, opłaca się dla mnie dopłacać 10 dolców ? Bądź polecacie w tych sumach jakieś inne rozwiązania?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Dunlop Vision Frontenis / Dunlop Biomimetic 300 Lite

davizji pisze:Którą bardziej polecacie, opłaca się dla mnie dopłacać 10 dolców ? Bądź polecacie w tych sumach jakieś inne rozwiązania?
"Dla siebie" wybrałbym Bio 300 lite, z uwagi na "wyższą" półkę, poza tym mniej sztywna i główka w ludzkim rozmiarze, jak będzie za lekka to dociążysz i po problemie.

PS. Różnica wynosi 10 funtów czyli 15$.
Prezes fanklubu Staśka :D
davizji
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 sie 2013, 18:29

Re: NTRP - 2,5 do 250 zł.

Ok, a jaki rozmiar dla mnie byłby najlepszy? Bo tam są od L1 do L4.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: NTRP - 2,5 do 250 zł.

Jeśli masz w mieście choćby najmniejszy sklep sportowy to przejdź się i sprawdź Dunlopy lub ewentualnie Wilsony, Prince czy Babolaty, co mają, gdyż wszystkie te marki mają bardzo podobne rączki.
Prezes fanklubu Staśka :D
davizji
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 8 sie 2013, 18:29

Re: NTRP - 2,5 do 250 zł.

Przepraszamy, transakcja została odrzucona przez Państwa bank. Prosimy o dokonanie płatności metodą alternatywną.

Miałem już zamawiać tę rakietę Biomimetic 300 , L3 i taki komunikat wyskoczył, fundusze na koncie są, nie wiem o co chodzi :(, może mi ktoś coś poradzić? Bank to - mBank.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: NTRP - 2,5 do 250 zł.

davizji pisze:Przepraszamy, transakcja została odrzucona przez Państwa bank. Prosimy o dokonanie płatności metodą alternatywną.

Miałem już zamawiać tę rakietę Biomimetic 300 , L3 i taki komunikat wyskoczył, fundusze na koncie są, nie wiem o co chodzi :(, może mi ktoś coś poradzić? Bank to - mBank.
Jeśli to karta kredytowa to sprawdź czy w parametrach karty masz włączone opcje operacji przez internet.
Jeśli próbujesz użyć karty płatniczej typu visa elektron albo maestro to zapomnij. Do internetu z reguły potrzeba karty tzw. wypukłej.

A w ogóle to forum to nie jest mLinia :wink: .
Powodzenia.
Beware of the Hologram.
It will trick us!

Wróć do „Rakiety”