Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA China Open 2011

Gdyby doszło do ich spotkania to istotne będzie kiedy ze sobą zagrają (które spotkanie z kolei) i po jak ciężkich bojach.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: WTA China Open 2011

Kurcze bardzo żałuję, że nie mogłem oglądać tego Finału... a patrząc na liczne wpisy było co oglądać :).

Ten brak fochów u Agnieszki ma bardzo pozytywne znaczenie, dobrze że gdzie zostały one głęboko schowane albo może i całkowicie wyrzucone przez nią, tak trzymać.

Gratulacje!
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WTA China Open 2011

Ale błagam, to nie był najlepszy mecz. Najlepszy mecz w tym sezonie to Georges- Stosur w Stuttgarcie.
Prince Textreme Tour 100 310
alexandra15
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 22 maja 2011, 11:38

Re: WTA China Open 2011

SevenUP pisze:Ale błagam, to nie był najlepszy mecz. Najlepszy mecz w tym sezonie to Georges- Stosur w Stuttgarcie.
Dotychczas też tak uważałam. Jednak nie porównywałabym tych dwóch meczów: inna nawierzchnia, inne typy zawodniczek. Tak czy inaczej był to jeden z najlepszych pojedynków kobiecych tego sezonu.

http://www.eurosport.pl/tenis/china-ope ... tory.shtml <-- kilka słów od papy.
http://www.sport.pl/sport/10,67450,1043 ... ces_w.html <-- i od wujka Fibaka.
Awatar użytkownika
Hesus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 103
Rejestracja: 15 maja 2009, 14:39
Lokalizacja: Szczecin

Re: WTA China Open 2011

JCz pisze:A to już przytyk do dotychczasowych starań biednego JCz, który nie zawsze dysponuje siłami i środkami by być na bieżąco... :twisted:
Skoro odebrałeś to jako przytyk? :D Ja tylko napisałem, że się poprawiło ostatnio pod tym względem. Ciekawe czy teraz podpisze Radwańska kontrakt z Nike czy innym Adidasem?
"Nikt nie jest nieśmiertelny.Odwagi!"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA China Open 2011

Hesus pisze:Ciekawe czy teraz podpisze Radwańska kontrakt z Nike czy innym Adidasem?
...

Reprezentantka małego rynku.
Brak sukcesów w turniejach WS.
Nieatrakcyjna wizualnie.
Niedawno podpisany kontrakt z Lotto.

Taa... na pewno ją wykupią i będą o nią walczyć. rotfl

Zobacz w co celują Nike i Adidas.
Ivanovic, Williams, Henin, Li, Kirilenko, Woźniacki, Sharapova...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Hesus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 103
Rejestracja: 15 maja 2009, 14:39
Lokalizacja: Szczecin

Re: WTA China Open 2011

El Diablo pisze:
Hesus pisze:Ciekawe czy teraz podpisze Radwańska kontrakt z Nike czy innym Adidasem?
...

Reprezentantka małego rynku.
Brak sukcesów w turniejach WS.
Nieatrakcyjna wizualnie.
Niedawno podpisany kontrakt z Lotto.

Taa... na pewno ją wykupią i będą o nią walczyć. rotfl

Zobacz w co celują Nike i Adidas.
Ivanovic, Williams, Henin, Li, Kirilenko, Woźniacki, Sharapova...
Z czterech powyższych argumentów zgodzę się, że dwa mają kluczowe znaczenie.
1.Nie wiedziałem, że ma kontrakt z Lotto.
2.No cóż, nadrobi to sukcesami w turniejach. :)
"Nikt nie jest nieśmiertelny.Odwagi!"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA China Open 2011

Do tego dolicz brak odpowiedniej, pożądanej marketingowo osobowości i sposobu bycia.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: WTA China Open 2011

Ale Nike czy Adidas jej do szczęścia niepotrzebne, przynajmniej na razie. Ale jakby zaczęła wygrywać wielkie turnieje, te największe to bardzo możliwe że by się nią zainteresowali, wszystko więc przed nią.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: WTA China Open 2011

Vivid pisze:Do tego dolicz brak odpowiedniej, pożądanej marketingowo osobowości i sposobu bycia.
Wydaje mi się, że to się zmienia i albo to jest zmiana związana z lepszą grą, przypuszczam też, że ludzie od marketingu zaczynają wpływać na Agnieszkę.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: WTA China Open 2011

ppeter pisze:Wydaje mi się, że to się zmienia i albo to jest zmiana związana z lepszą grą, przypuszczam też, że ludzie od marketingu zaczynają wpływać na Agnieszkę.
Albo ma mniej nerwów na głowie...
Awatar użytkownika
Świstak1993
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 10 paź 2011, 14:09
Lokalizacja: Łódź

Re: WTA China Open 2011

Na razie nie powinna się skupiać na zmianie sponsora, tylko na swojej grze która idzie w co raz lepszym kierunku. Adidas czy Nike na razie do szczęścia jej nie potrzebny jak już ktoś napisał ;).
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WTA China Open 2011

El Diablo pisze:
Hesus pisze:Ciekawe czy teraz podpisze Radwańska kontrakt z Nike czy innym Adidasem?
...

Reprezentantka małego rynku.
Brak sukcesów w turniejach WS.
Nieatrakcyjna wizualnie.
Niedawno podpisany kontrakt z Lotto.

Taa... na pewno ją wykupią i będą o nią walczyć. rotfl

Zobacz w co celują Nike i Adidas.
Ivanovic, Williams, Henin, Li, Kirilenko, Woźniacki, Sharapova...
Dla czystej zabawy trochę bym polemizował z ED'em.

1. Polska to nie jest mały rynek. W Europie to jest 8 gospodarka a w świecie 18. Ponadto ma spore możliwości rozwoju a system bankowy nie jest obciążony pożyczkami dla Grecji.

2. Brak sukcesów w WS nie rzutuje. Wozniacki ma taką samą sytuację. Poza tym obecnie po wygraniu dwóch znaczących sukcesów Aga jest na fali.

3. Mocno bym się spierał, czy Agnieszka jest niektrakcyjna wizualnie. Na pewno nie ma urody Ivanović czy Kirilenko, ale jest szczupłą, zgrabną dziewczyną. Przy dobrej stylizacji włosów i dobrym makijażu spokojnie może pojawiać się w reklamach.

Sukces rodzi sukces. Percepcja ludzi odnoszących zwycięstwa jest zupełnie inna od tych, którzy przegrywają. Z dwóch powodów. Po pierwsze zwyciezcy częściej się uśmiechają, a takich ludzi lubimy. Ponadto łatwiej nam jest się identyfikować z tymi wygrywającymi.

W wywiadach źle nie wypada. Mówi po angielsku. Na pewno można coś/wiele poprawić ale mówienie o nieaktrakcyjności jest moim zdaniem nietrafione.

Wywiad z Radwańską dla Tennis Warehouse
http://www.youtube.com/watch?v=OBmS53w3vIA

4. Nie wiem, czy inny kontrakt oddzieżowy z A albo N jest jej teraz potrzebny. Tam jest wiele dziewczyn a w L ma szansę być jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy.

Raczej bardziej istotne jest to czy będzie w stanie przekonać do siebie innych sponsorów. Z tego co pamiętam miała jakiś flirt ze znacząca marką zegarków. Przydałby się kontrakt ze znaczącą instutucją finansową, może liniami lotniczymi (nasze własne). Chodzi o kontrakty z markami klasy premium, bo z takimi powinna próbować identyfikować się Agnieszka. Ostatnie sukcesy ją już do tego predystynuja. Kluczowe będzie pokazanie się w Mastersie i WS w następnym roku.

Ciekawym opinii Obiego o potencjalnym pozycjonowaniu wizerunku Agnieszki ale może to już w jej temacie.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA China Open 2011

RatRace pisze:Dla czystej zabawy trochę bym polemizował z ED'em.
Dla czystej zabawy odpowiem...
RatRace pisze:1. Polska to nie jest mały rynek. W Europie to jest 8 gospodarka a w świecie 18. Ponadto ma spore możliwości rozwoju a system bankowy nie jest obciążony pożyczkami dla Grecji.
Co widać przy traktowaniu Nas jako klientów i rynku - ograniczona dostępność wielu towarów.
RatRace pisze:2. Brak sukcesów w WS nie rzutuje. Wozniacki ma taką samą sytuację. Poza tym obecnie po wygraniu dwóch znaczących sukcesów Aga jest na fali.
Woźniacka jest numerem 1, zaliczała finały turniejów WS. Dodatkowo jest postrzegana jako bardzo ciepła i atrakcyjna osoba (uprzedzam że nie jest to miejsce na dywagacje komu się podoba, a komu nie) - to ona razem z Kirilenko promują ekskluzywną linię Stelli McCartney.
RatRace pisze:3. Mocno bym się spierał, czy Agnieszka jest niektrakcyjna wizualnie. Na pewno nie ma urody Ivanović czy Kirilenko, ale jest szczupłą, zgrabną dziewczyną. Przy dobrej stylizacji włosów i dobrym makijażu spokojnie może pojawiać się w reklamach.
Jak już napisałem wyżej nie będzie kontynuacji dyskusji na temat powierzchowności.

RR jej pozycja przetargowa jest lepsza niż była ostatnio ale to raptem kawalątek sezonu. Kontrakty już są.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WTA China Open 2011

Może co najwyżej podpisać coś na rakiety, to w nowym sezonie możemy dopiero zobaczyć.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WTA China Open 2011

SevenUP pisze:Może co najwyżej podpisać coś na rakiety, to w nowym sezonie możemy dopiero zobaczyć.
Ma kontrakt z Babolatem więc nie wiem co ma podpisać.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: WTA China Open 2011

Turniej skończony. Dyskusję na temat Agnieszki można kontynuować w odpowiednim wątku: Klik!.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”