Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ROLAND GARROS 2017

No właśnie czy będzie można to też oglądać w necie na aplikacji nc+go? Nie dokopałem się do takiej informacji.
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: ROLAND GARROS 2017

Hmm, nie mam pojęcia. Ja zakupiłem sobie ten internetowy pakiet ipla tenis premium. Czytałem dużo komentarzy o tym, że ipla dość często ścina... Pozostaje mieć nadzieję, że z tenisem dadzą radę.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ROLAND GARROS 2017

Korzystałem z ipla ale często mnie zawodziła. Nie dość, że tnie to jeszcze ma dobrą minutę poślizgu. Komentowanie na żywo na forum odpada, bo tu już będzie po meczowej piłce, a u Ciebie 40-40.
Zelota1
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 28 mar 2017, 12:49

Re: ROLAND GARROS 2017

Na Roland Garros najlepszy jest EurosportPlayer. Odtwarzanie na komputerze i na urządzeniach mobilnych.
Transmisje z wszystkich kortów. Super jakość. Tylko 15 zł za miesiąc.
Jest lepszy od Ipla.
Eurosport ma prawa do szlema w Paryżu.
Co innego Wimbledon, US Open i AO - tu potrzebna jest polsatowska Ipla.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ROLAND GARROS 2017

niespotykany pisze:Korzystałem z ipla ale często mnie zawodziła. Nie dość, że tnie to jeszcze ma dobrą minutę poślizgu. Komentowanie na żywo na forum odpada, bo tu już będzie po meczowej piłce, a u Ciebie 40-40.
Jeżeli ktoś nie ogląda to mu pewnie nie przeszkadza, że ktoś napisze tutaj z minutą opóźnienia. A jak ogląda to sam widzi co się dzieje na ekranie. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

A, i nie korzystałem z Ipli i nie mam pojęcia jak działa. :)
Awatar użytkownika
asunta
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 9 cze 2016, 20:34

Re: ROLAND GARROS 2017

Zelota1 pisze:Może dzisiaj artykuł pojawi się przetłumaczony na język angielski.

Tymczasem w języku Moliera...

http://www.eurosport.fr/tennis/roland-g ... tory.shtml
Ciekawy i wnikliwy tekst, utrzymany w quasi literackiej konwencji. Prawdziwy hommage dla Rafy. Nawet się wzruszyłam. :)
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ROLAND GARROS 2017

Jurek w 1 rundzie zagra z Taro Daniel. Mecz przewidziany w niedzielę o godz 12:30. Oby nie skończyło się odpadnięciem w pierwszym dniu turnieju.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ROLAND GARROS 2017

niespotykany pisze:Jurek w 1 rundzie zagra z Taro Daniel. Mecz przewidziany w niedzielę o godz 12:30. Oby nie skończyło się odpadnięciem w pierwszym dniu turnieju.
Transmisja w ma być w ES1, fajnie, że turniej startuje w niedziele, za to akurat należy chwalić organizatorów, inne turnieje też mogłyby pójść w tym kierunku, choć na Wimbledonie to w niedziele grają tylko ostatni mecz.
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ROLAND GARROS 2017

Zelota1 pisze:Na Roland Garros najlepszy jest EurosportPlayer. Odtwarzanie na komputerze i na urządzeniach mobilnych.
Transmisje z wszystkich kortów. Super jakość. Tylko 15 zł za miesiąc.
Jest lepszy od Ipla.
Eurosport ma prawa do szlema w Paryżu.
Co innego Wimbledon, US Open i AO - tu potrzebna jest polsatowska Ipla.
EuroSport stracił prawa do pokazywania US Open i AO? Pierwsze słyszę dlatego pytam?
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ROLAND GARROS 2017

Oglądam Janowicza i potwierdza tezę, że jest naprawdę taktycznie niepełnosprytny....
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ROLAND GARROS 2017

Kerber (1) za burtą. Trochę pech, że tak wymagająca rywalka na start imprezy.
Ale i tak "Angie" ma Szlema, była i jest jeszcze nr 1. Co to oznacza ;)? To że i tak Radwańska może jej najwyżej chihuahua-ę wyprowadzić na spacer. :P W wyprowadzaniu "bestii" na spacer ma doświadczenie, bogate. ;)

A Janówka zero myślenia ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ROLAND GARROS 2017

Vivid pisze: Trochę pech, że tak wymagająca rywalka na start imprezy.
Wiesz, jednak to WS, jeżeli Kerber jest No. 1, to mecz powinna z Makarową wygrać, ewentualnie z nieco większym wysiłkiem, niż z zawodniczką niżej notowaną.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ROLAND GARROS 2017

Marcin_L pisze:
Vivid pisze: Trochę pech, że tak wymagająca rywalka na start imprezy.
Wiesz, jednak to WS, jeżeli Kerber jest No. 1, to mecz powinna z Makarową wygrać, ewentualnie z nieco większym wysiłkiem, niż z zawodniczką niżej notowaną.
Jest numerem jeden choć od początku sezonu gra kiepsko, ponad to jest tym numerem jeden z powodu absencji Sereny. Wiadomo było, że będzie miała ciężko (najprawdopodobniej), wymagająca rywalka, kiepska forma i nielubiana nawierzchnia, doskonałe zeszłoroczne wyniki na kortach twardych i trawiastych i pozycja w rankingu nie mają znaczenia.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ROLAND GARROS 2017

Jerzy Chałmenytajms Janowicz...
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ROLAND GARROS 2017

Jurek nawet seta nie wygra.Zanosi się na gładkie 3-0. Nie po to się trenuje z Thiemem żeby zbierać takie baty...
Ostatnio zmieniony 28 maja 2017, 16:20 przez niespotykany, łącznie zmieniany 1 raz.
lolxd2
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 433
Rejestracja: 9 lis 2011, 23:40

Re: ROLAND GARROS 2017

Tiafoe z Fogninim jutro na korcie 16... czy Włoch jakoś podpadł Francuzom, że gra na takim "boczniaku"?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ROLAND GARROS 2017

Janowicz zagrał co mógł. Nie będę się czepiał. Układ podły - brak ogrania + kort ziemny + przeciwnik typu ściana. Gorzej nie można.
Już by pewnie lepiej z Isnerem zagrał na tym korcie.
Tu też wyszła jakość sparingów. Przed turniejem trenował w Łodzi z Majchrzakiem i jeszcze jakimś młodym chłopakiem. Obaj niewysocy, przebijacze. Tylko jak w Łodzi strzelił to nie wracało, lub wracała wystawka. A tu trzeba było strzelić 3-4 razy żeby Japończyka "ustawić", a i piłka wracała solidnie. Do skrótów też panowie w Łodzi nie startowali ...
To jest ta różnica ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ROLAND GARROS 2017

W ogóle piłki nie szanuje, nie potrafi w regularnym tempie 5 piłek przebić, panikuje, szuka linii, szarpie. Słaby tenisista po prostu.

I jeszcze te dropszoty: zagrał 15, punkty zrobił w 4 z nich. Gdzie on ma rozum?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ROLAND GARROS 2017

Marcin_L pisze:...Gdzie on ma rozum?
Może w Łodzi został? ... ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
fidga
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 14 wrz 2010, 13:39

Re: ROLAND GARROS 2017

Marcin_L pisze:Jerzy Chałmenytajms Janowicz...
Odbije to sobie grając w tenisa na konsoli, potem w Counter-Strike'a i niech już zostanie przy tym.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”